sportowy24
  Piłka ręczna

  Wyniki

  Brak wyników

  Czarna seria piłkarzy ręcznych Nielby Wągrowiec. W PGNiG Superlidze przegrali już po raz 16.

  Trwa seria niepowodzeń Nielby Wągrowiec w rozgrywkach PGNiG Superligi w piłce ręcznej mężczyzn. Po dwóch poprzednich niezłych, choć zakończonych porażkami występach, tym razem nielbiści zaprezentowali się słabiej, zasłużenie przegrywając przed własną widownią z Wybrzeżem Gdańsk 24:30 (8:14). To już 16. w sezonie i 13. z rzędu przegrana wągrowieckich żółto-czarnych, którzy z dorobkiem zaledwie...

  Bardzo cenne zwycięstwo MKS Poznań w pierwszej lidze piłkarzy ręcznych

  W pierwszoligowej rywalizacji piłkarzy ręcznych dwa cenne punkty zdobył broniący się przed spadkiem MKS Poznań, pokonując Kar-Do Spójnię Gdynia. Ważne zwycięstwo odniosła też Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Przegrał natomiast najlepiej spisujący się w obecnym sezonie Wolsztyniak Wolsztyn. Przegrały również obie wielkopolskie drużyny w pierwszej lidze kobiet – Sparta Oborniki i Polonia Kępno.

  W pierwszej lidze piłkarzy ręcznych najlepiej spisuje się Wolsztyniak. Trudna sytuacja MKS Poznań

  W pierwszej lidze piłki ręcznej mężczyzn rozegrano trzecią kolejkę rundy rewanżowej. Z wielkopolskich zespołów najwyżej w tabeli plasuje się Wolsztyniak Wolsztyn, który w meczu z AZS AWF Biała Podlaska odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu i zajmuje w grupie A szóstą pozycję. Drużyna Wojciecha Hanyża wprawdzie nie zachwyciła swoim występem, jednak zdobyła kolejne dwa punkty.

  Pierwszoligowi piłkarze ręczni wrócili na parkiety po miesięcznej przerwie. Trzy wygrane Wielkopolan

  Po miesięcznej przerwie wznowione zostały rozgrywki w męskiej pierwszej lidze. W pierwszej w tym roku kolejce rozpoczynającej rundę rewanżową, zespoły z Wielkopolski grały ze zmiennym powodzeniem. Cenne zwycięstwa odniosły Wolsztyniak Wolsztyn, Real Astromal Leszno oraz Ostrovia, przegrały natomiast dwie najniżej sklasyfikowane drużyny z naszego regionu – MKS Poznań i MKS Kalisz.

  Nielba przegrywa zgodnie z przewidywaniami w Kielcach i kończy rok na ostatnim miejscu w tabeli!

  Rozegrana w sobotę 13 kolejka rozgrywek PGNIG Superligi piłki ręcznej mężczyzn była ostatnią, która odbyła się w roku 2014. Drużyna Nielby Wągrowiec zgodnie z przewidywaniami nie miała żadnych szans w wyjazdowej konfrontacji z mistrzem Polski VIVE Tauronem Kielce, przegrywajac bardzo wysoko 18:39 (5:21) i kończy rok na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie dwoma zdobytymi punktami i...

  « 1 ... 11 13 15 ... 17 »

  Aktualności sportowe