Sportowy weekend przed telewizorem [21-22 października]

Radosław Patroniak, Krzysztof Maciejewski
Czy Robert Lewandowski zdobędzie kolejną bramkę w Bundeslidze przekonamy się w sobotę o godz. 18.30
Czy Robert Lewandowski zdobędzie kolejną bramkę w Bundeslidze przekonamy się w sobotę o godz. 18.30 Fot. Archiwum Eurosportu
Tym razem w weekend nie będzie zbyt bogaty w ważne wydarzenia sportowe. Kibicom, którzy trochę czasu zdecydują się spędzić przed telewizorami polecamy zwłaszcza Grand Prix USA w Austin 17 z 20 zawodów Formuły 1 w sezonie 2017.

Tym razem w weekend nie będzie zbyt bogaty w ważne wydarzenia sportowe.. Kibicom, którzy trochę czasu zdecydują się spędzić przed telewizorami polecamy zwłaszcza Grand Prix USA w Austin 17 z 20 zawodów Formuły 1 w sezonie 2017 oraz Grand Prix Australii na torze Phillip Island – 16 zawody MŚ w wyścigach motocyklowych.

Ponownie bardzo dużo będzie futbolu. Tradycyjnie na ekranach telewizorów zobaczyć będzie można wszystkie spotkania LOTTO Ekstraklasy (Mecz Lechia Gdańsk – Lech Poznań w sobotę od godz. 20.10 w Canal+Sport) oraz wiele meczów angielskiej Premier League, niemieckiej 1 i 2 Bundesligi, francuskiej League 1, hiszpańskiej La Liga i włoskiej Serie A. Ponadto ligi austriacka, chińska, czeska, holenderska, rosyjska oraz amerykańska Major League Soccer. Jak zawsze także mecze polskiej Nice I ligi. Dla kibiców piłki nożnej także Mistrzostwa Świata drużyn do lat 17.

Poza tym warto z pewnością zobaczyć relacje z turniejów tenisowych (zwłaszcza turnieju WTA Finals w Singapurze), meczu ligi hokeja na lodzie NHL, spotkań ligi NBA, najlepszej ligi koszykarskiej na świecie oraz spotkań w polskich ligach koszykówki, siatkówki i meczu futbolu amerykańskiego, gal bokserskich, zawodów Cup of Ruddia w łyżwiarstwie figurowym oraz mistrzostw Europy w kolarstwie torowym w Berlinie.

Polecamy również mecz eliminacyjny Ligi Mistrzyń w siatkówce kobiet z udziałem Developres SkyRes Rzeszów.
Na pewno będzie w czym wybierać.

Info z Polski

PIŁKA NOŻNA
Lotto Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Cracovis, sobota, godz.15, Canal+Sport, sobota, godz. 15.10, nSport, Pogoń Szczecin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sobota, godz. 17.40, Canal+Sport, Lechia Gdańsk – Lech Poznań sobota, godz. 20.10, Canal+Sport, Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, niedziela, godz. 15.10, Canal+Sport, Wisła Kraków – Legia Warszawa, niedziela, godz. 17.35, Canal+.
Nice I liga: Raków Częstochowa – GKS Tychy, sobota, godz. 12.15, Polsat Sport, GKS Katowice – Ruch Chorzów, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.
liga angielska – Premier League; Chelsea Londyn – Watford FC, sobota, godz. 13.25, Canal+Sport 2, Manchester Cuty – Burnley FC, sobota, godz. 15.55, Canal+Sport 2, Southampton FC – West Bromwich Albion, sobota, godz. 18,25, Canal+Sport 2, Everton FC – Arsenal Londyn, niedziela, godz. 14.25, Canal+, Tottenham Hotspur Londyn – Liverpool FC, niedziela, godz.16.55, Vanal+Sport 2
liga angielska – Championship, Ipswich Town – Norwich City, niedziela, godz. 12.55, Eleven Extra.
liga austriacka Sturm Graz - SV Mattersburg, sobota, godz. 16, SportKlub, CASHPOINT SCR Altach – RZ Pollets WAC, sobota, godz.18.30. SportKlub, Austria Wiedeń – Rapid Wiedeń, niedziela, godz. 16.30, SportKlub, FC Flyeralarm Admira – Red Bull Salzburg, niedziela, godz. 18.30, SportKlub
1.Bundesliga: Eimtracht Frankfurt – Borussia Dortmund, sobota, godz. 15.25, Canal+Sport, Borussia Moenchengladbach – Bayer 04 Leverkusen, sobota, godz. 15.25, Eleven, RB Lipsk – VfB Stuttfart, sobota, godz. 15,25, Eleven Sports, Hamburger SV – Bayern Monachium, sobota, godz. 18.25, Eleven Sports, 1FC Koeln – Werder Brema, niedziela, godz.13.25, Canal+Sport 2, SC Freiburg – Hertha Berlin, niedziela, godz. 15.25, Eleven Sports, VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim, niedziela, godz. 17.55, Eleven.
2. Bundesliga: FC Union Berlin – SpVgg Greuter Furth, sobota, godz.12.55, Eleven.
liga chińska: Tianjin Quannjian FC – Hebei China Fortune FC, sobota, godz. 13.35, Polsat Sport News.
liga czeska: Slavia Praga – Slovan Liberec, niedziela, godz. 17.55, Polsat Sport News.
liga francuska: Olympique Marseille – Paris Saint Germain, niedziela, godz. 20.55, Eleven Extra.
liga hiszpańska: UD Levante - Getafe CF, sobota, godz. 12.55, Eleven Sports, Valencia CF – Sevilla FC, sobota, godz. 18.25, Eleven Extra, FC Barcelona – Malaga CF, sobota, godz. 20.40, Eleven, Villarreal CF – UD Las Palmas, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Celta de Vigo – Atletico Madryt, niedziela, godz. 16, Eleven Extra, CD Leganes – Athletic de Bilbao, niedziela, godz. 18.25, Eleven Extra, Real Madryt – SD Eibar, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.
liga holenderska: PSV Eindhoven – Heracles Almelo, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport Extra, Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam, niedziela, godz.14.25, Polsat Sport Extra.
liga rosyjska: CSKA Moskwa – Zenit Sankt Petersburg, niedziela, godz. 18.20, Polsat Sport Extra.
liga włoska: SSC Napoli – Inter Mediolan, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Chievo Verona – Hellas Verona, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, AC Milan – Genoa CFC, niedziela, godz. 14.55, Eleven, Udinese Calcio – Juventus Turyn, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports.
amerykańska Major League Soccer (MLS) , transmisja łączona ze spotkań ostatniej kolejki sezonu zasadniczego, niedziela, godz. 22, Eurosport 2 (mecz główny Atlanta United – Toronto FC).
Mistrzostwa Świata Under 17 – mężczyźni, mecz ćwierćfinałowy Mali – Ghana, sobota, godz. 13.15, Eurosport 2, mecz ćwierćfinałowy USA – Anglia, sobota, godz. 16.15, Eurosport 2, mecz ćwierćfinałowy Hiszpania – Iran, niedziela, godz. 13.15, Eurosport 2, mecz ćwierćfinałowy Niemcy – Brazylia, niedziela, godz. 16.15, Eurosport 2.

FUTBOL AMERYKAŃSKI
liga NFL: New England Patriots – Atlanta Falcons, niedziela/poniedziałek, godz.2.25, Eleven Sports.

KOSZYKÓWKA
liga NBA: Memphis Grizzlies – Golden State Warriors, sobota/niedziela, godz. 2. Calal+Sport. Brooklyn Nets – Atlanta Hawks, niedziela, godz. 21, Canal+Sport 2.
Polska Liga Koszykówki, Rosa Radom – Polski Cukier Toruń, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
liga turecka – mężczyźni, Muratbey Usak – Darussafaka Basketball, sobota, godz. 12, SportKlub.
Liga hiszpańska – mężczyźni, Real Madryt – Unicaja Malaga, niedziela, godz. 23. SportKlub.

SIATKÓWKA
Eliminacje Ligi Mistrzów – kobiety, rewanżowy mecz 2. Rumdy Developres SkyRes Rzeszów – Hapoel KFAR Saba, sobota, godz. 20, Polsat Sport Extra
Liga Siatkówki Kobiet, Polski Cukier Muszynianka Muszyna – ŁKS Commercecon Łódź, niedziela, godz. 20, Polsat Sport.
Liga włoska – kobiety: Savuno Del Bene Scandicci – Pomi Casalmaggiore, sobota, godz. 20.35, nSport.
PlusLiga – mężczyźni, Jastrzębski – Asseco Resovia Rzeszów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Espadon Szczecin – GKS Katowice, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.

PIŁKA RĘCZNA
Liga niemiecka – mężczyźni, MT Melsunge – SC Magdeburg, niedziela, godz. 12.30, SportKlub.

FORMUŁA 1
Grand Prix USA w Austin: 3 sesja treningowa, sobota, godz.17.55, Eleven, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 22.55, Eleven, wyścig, niedziela, godz. 20.45, Eleven.


WYŚCIGI MOTOCYKLOWE

Grand Prix Australii - 16. runda MŚ, sesja kwalifikacyjna klasy Moto3, sobota, godz.4.35, Polsat Sport Extra, 4. sesja treningowa klasy MotoGP, sobota, godz. 5.30, Polsat Sport Extra, sesje kwalifikacyjne klas MotoGP, sobota, godz. 6.10 oraz godz.6.35, sesja kwalifikacyjna kllasy Moto2, sobota, godz.7.05, Polsat Sport Extra, rozgrzewki przed wyścigami, sobota/niedziela, godz. 1.40, Polsat Sport Extra, wyścigi MŚ, niedziela, godz. 4 (Moto3), niedziela, godz. 5.20 (Moto 2), niedziela, godz. 7 (MotoGP), Polsat Sport Extra.
MŚ w wyścigach superbike’ów – MŚ w Jarez de la Frontera , superpole, sobota, godz. 10.30, Eurosport 1, 1 wyścig, sobota, godz. 13, Eurosport 1, superpole, niedziela, godz. 10,30, Eurosport 1, 2. wyścig, niedziela, godz. 13, Eurosport 1

TENIS
Turniej WTA Kremlen Cup w Moskwie, mecz finałowy gry pojedynczej, sobota, godz.12, TVP Sport.
Turniej WTA Finals w Singapurze, niedziela, godz. 11 oraz niedziela, godz. 13.30, TVP Sport
Turniej ATP w Antwerpii, mecze półfinałowe gry pojedynczej, sobota, godz. 14 oraz sobota, godz. 16, Polsat Sport Extra, mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 16, Polsat Sport News
Turniej ATP Kremlen Cup w Moskwie, 1.mecz półfinałowy gry pojedynczej, sobota, godz. 14.30, Eleven Extra, 2. Mecz półfinałowy gry pojedynczej, niedziela, godz.0.00, Eleven Sports (retransmisja), mecz finałowy gry pojedynczej, niedziela, godz. 22.45, Eleven Sports (retransmisja).

TENIS STOŁOWY
Turniej Pucharu Świata w Liege, niedziela, godz. 11 oraz niedziela, godz. 15.30, Eurosport 2

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL Tanpa Bay Lightning – Pittsburgh Penguins, sobota/niedziela, godz. 1, TVP Sport


ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE

Cup of Russia, program dowolny par tanecznych, sobota, godz. 14.40, program dowolny par sportowych, sobota, godz. 16,35, TVP Sport, program dowolny solistek, sobota, godz. 18,20, TVP Sport oraz sobota, godz. 18.15, Eurosport 1, pokazy mistrzów, niedziela, godz. 17.30, TVP Sport

BOKS
Gala Boxing Night 13 w Żyrardowie, sobota, godz. 20.30, TVP Sport
Gala Underground Boxing Show w Wieliczce z walką Michał Cieślak – Iviva Bacunin, sobota, godz.20, Polsat Sport

KOLARSTWO TOROWE
Mistrzostwa Europy w Berlinie, sobota, godz.18.30, Eurosport 2


RUGBY

European Champions Cup, 4. mecze fazy grupowej, sobota, godz. 16.15-1.10 w poniedziałek, Polsat Sport News

GOLF
European Tour, Amdalucia Valderamma Masters – finał, niedziela, godz.13, Canal+Sport oraz niedziela, godz. 15.30, Canal+Sport 2.

SNOOKER
Turniej English Open, mecze półfinałowe, sobota, godz. 10.30 oraz sobota, go0dz. 20.15, Eurosport 1, mecz finałowy, niedziela, godz. 14 oraz niedziela, godz. 20, Eurosport 1.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? [email protected]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie