2 z 4
Filip Bednarek 5...

Stal Mielec - Lech Poznań 0:0. Kolejorz nie potrafi w Mielcu wygrać od 30 lat. Tak oceniliśmy lechitów

Bramkarz i obrońcy

Filip Bednarek 5
W pierwszej połowie nie miał okazji, by pokazać swoje umiejętności, bo wyręczali go koledzy. Wiele do życzenia pozostawiało, jak wyprowadzał piłkę spod swojej bramki. Dwa razy podał wprost pod nogi rywali, mogło to być niebezpieczne.
Dopiero w 75 min. był przetestowany przez Kruka i spisał się dobrze.

Joel Pereira 7
Przed przerwą kilka razy mocno poturbowany przez rywali, ale też ładnie potrafił rozegrać piłkę z Ba Louą. Tuż po przerwie idealnie wypatrzył Rebocho, ale ten źle trafił w piłkę w znakomitej sytuacji. Po drugiej dobrej centrze okazało się, że Ishak jest na spalonym.

Antonio Milić 6
W 19 min. w ostatniej chwili uprzedził Rauno Sappinena, "zdejmując" piłkę z Estończykowi, który składał się do strzału. Potem zablokował strzał Adama Ratajczyka. Pewny punkt Lecha.

Bartosz Salamon 6
Trener van den Brom i kibice Lecha bardzo liczą, że znów będzie w formie sprzed kontuzji. Radził sobie nieźle. Co prawda w pierwszej częsci zabrakło jego "firmowych" przerzutów, ale dobrze dyrygował blokiem obronnym. Podobać się mogło, jak w walce o pozycje, wyprzedzał rywali.

Pedro Rebocho 5
Miał trochę problemów w defensywie, ale często włączał się do ofensywy. Tak jak w 48 min. kiedy powinien wyprowadzić Lecha na prowadzenie.

Rocznik maturzystów 2024 już zapisał się w historii malborskiej "Sienkiewiczówki"