Tak będzie wyglądał ślub Asi i Kamila z „Rolnik szuka żony”!...

  Tak będzie wyglądał ślub Asi i Kamila z „Rolnik szuka żony”! Ukochana rolnika zdradziła szczegóły ceremonii. Kto będzie jej druhną?

  redakcja

  Telemagazyn

  Aktualizacja:

  Telemagazyn

  Kamil Osypowicz i Joanna Wielgosz
  1/9
  przejdź do galerii

  Kamil Osypowicz i Joanna Wielgosz ©materiały prasowe TVP

  Joanna i Kamil są świetnie znani telewidzom za sprawą ich udziału w 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Para z miejsca zapałała do siebie uczuciem i obecnie szykuje się do ślubu. Jak wyglądają ich przygotowania do najważniejszego dnia w ich życiu? Ukochana rolnika postanowiła opowiedzieć o tym w ostatnim wywiadzie.

  Kamil Osypowicz i Joanna Wielgosz z „Rolnik szuka żony”  Fanom programu „Rolnik szuka żony” z pewnością nie trzeba przedstawiać Asi i Kamila, którzy niemal z miejsca zapałali do siebie ogromnym uczuciem na planie 8. edycji show. Para, która jest już po zaręczynach, w październiku ubiegłego roku powitała na świecie ich córeczkę Tosię. Teraz dumni rodzice przygotowują się do ślubu, który ma się odbyć już na początku września. Wśród zaproszonych gości będzie m.in. prowadząca show Marta Manowska.

  Jak będzie wyglądał ślub Asi i Kamila?  Niedawno Asia Wielgosz udzieliła wywiadu, w którym postanowiła opowiedzieć m.in. o kulisach jej poznania z Kamilem, jak rolnik sprawdza się w roli ojca, a także na jakim etapie są przygotowania pary do najważniejszego dniu w ich życiu.

  Kiedy rozmawiałam z uczestnikami dziewiątej edycji "Rolnika" niemal wszyscy byli pod wrażeniem tego, że Kamil oświadczył Ci się w ostatnim odcinku na oczach milionów widzów. Mówili, jakie to szczęście, ja też tak chcę. Jak to jest być inspiracją?

  Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. To wszystko dzięki Kamilowi. On jednak sprawił, że uczestnicy chcą tego samego. Ale cieszymy się, że mogliśmy pokazać, że można.

  Co czułaś będąc w domu Kamila z innymi dziewczynami, które tak jak Ty zgłosiły się do programu, by spotkać szczęście, miłość?

  Czułam delikatny stres, co przyniesie każda godzina spędzona w gospodarstwie. Od początku mówiłam, że chcę być sobą i żeby Kamil wybrał sercem i żeby tej decyzji nie żałował.

  Kiedy poczułaś, że Kamil jest tym jednym jedynym wymarzonym?

  Po publikacji wizytówek rolników wiedziałam, że chcę go poznać. Z każdym kolejnym dniem, będąc u niego, czułam tą chęć coraz mocniej.

  Jak rozwijało się Wasze uczucie?

  Zaraz po rewizycie Kamil zabrał mnie do siebie i od tamtego czasu byliśmy już nierozłączni.

  Kiedy padło to pierwsze "kocham Cię" i z czyich ust?

  Kamil napisał mi to jako pierwszy przed rewizytą.

  Nie jest tajemnicą, że dzieliło Was kilkaset kilometrów. Jak szybko powiedziałaś o tym nowym miejscu - mój dom?

  Powiedziałam to w momencie kiedy wiedziałam, że jego rodzina traktuje mnie jak swojego członka rodziny.

  W czasach kryzysu relacji międzyludzkich, samotności, ale też rozpadu związków, ten program pokazuje, że jeśli uczucie jest oparte o najważniejsze życiowe wartości i wiarę i rodzinę to szczęście jest blisko, co wcale nie znaczy, że nie trzeba nad sobą dalej pracować. Wasz związek to sztuka kompromisu, jesteście totalnie podobni czy to przeciwieństwa Was dopełniają?

  W naszym przypadku jesteśmy totalnie zgodni. Wiadomo w każdym związku są jakieś zgrzyty, ale wtedy szukamy kompromisu i przede wszystkim rozmawiamy.

  Zobacz także: Tomek i Kasia szczerze o swojej relacji i powrocie po odrzuceniu

  We wrześniu ogłosiliście, że spodziewacie się dziecka, dziś Antosia ma dwa miesiące. Do kogo jest podobna? Jak Kamil zaangażował się w opiekę?

  Kamil to cudowny tatuś. Pomaga mi jak tylko może, a Antosia to jego oczko w głowie. Antosia jest zdecydowanie bardziej podobna do Kamila. Mała kopia Kamila.

  Droga rozwoju osobistego, zawodowego jest dla Ciebie ważna czy jednak zostaniesz z córką w domu tak długo, jak tylko się da?

  Mam zamiar wrócić do pracy. Na chwile obecną jestem na urlopie i skupiam się na opiece nad Tosią.

  Ślub macie już dopięty na ostatni guzik?

  Jesteśmy w trakcie przygotowań. Na początku chcieliśmy, by nasz ślub odbył się w pełni lata w lipcu lub sierpniu, jednak postawiliśmy na wrzesień. To również piękny miesiąc.

  Opowiedz o przygotowaniach, o gościach, o miejscu, o tym w jakim stylu będzie i najważniejsze, o sukni panny młodej?

  Przygotowania to ciekawy czas. Właśnie jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń. Będą wszyscy, z którymi mamy kontakt, a więc na weselu będzie duża rodzinka. Nasze wesele będzie w stylu boho. Suknię zaprojektował dla mnie Maciej Domański, który ma wielki talent. Już jestem w niej zakochana!

  Tego najważniejszego dla Was dnia będziecie we troje. Antosia zostanie Twoją główną druhną?

  Tak! Nasza mała księżniczka będzie moją główną druhną.

  Czego Wam życzyć w Nowym Roku?

  Przede wszystkim zdrowia. Jeśli jest zdrowie to ma się wszystko.

  Jakie są Wasze plany, marzenia?

  Żyjemy tym, co mamy teraz, więc większych planów nie mamy. A marzenia? Przede wszystkim, żeby Tosia rosła nam duża i zdrowa.

  Znalazłaś odpowiedź na pytanie czym jest miłość, kiedy jest miłość?

  Miłość jest wtedy, kiedy czujemy się bezpiecznie przy drugim człowieku i wiemy, że możemy na nim polegać. I to czuję przy Kamilu.

  Z Joanną Wielgosz rozmawiała Beata Banasiewicz z serwisu AKPA.

  Zobacz galerię

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo