Wakacje 2021 z Fundacją Muszkieterów: 550 dzieci z całej Polski wyjechało na wypoczynek

Materiał informacyjny Fundacji Muszkieterów
Dzieci codziennie przeżywają nowe przygody i uczą się wielu nowych rzeczy. Wyjazdy i atrakcje finansowane są dzięki Fundacji Muszkieterów oraz dzięki klientom sklepów.
Dzieci codziennie przeżywają nowe przygody i uczą się wielu nowych rzeczy. Wyjazdy i atrakcje finansowane są dzięki Fundacji Muszkieterów oraz dzięki klientom sklepów.
Dzięki Fundacji Muszkieterów i właścicielom sklepów Intermarché i Bricomarché, którzy są inicjatorami akcji Wakacje z Muszkieterami, 550 dzieci pochodzących z rodzin niezamożnych oraz podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych ma możliwość po raz pierwszy spędzić czas na wymarzonych wakacjach. Tegoroczne turnusy odbywają się w Parku Rozrywki Julinek położonym w sercu Puszczy Kampinoskiej. Uczestnicy kolonii pielęgnują w sobie cechy Małego Muszkietera podczas licznych zajęć – są to między innymi warsztaty z malowania toreb, tworzenie murali oraz treningi szermierki. Akcję wspierają także klienci sklepów, którzy zakupili fundacyjną torbę na zakupy lub zasili ustawione przy kasach skarbonki z fundacyjnym logo. To już czwarta edycja akcji, dzięki której w poprzednich latach niemal 3000 dzieci wyjechało na wakacje.

To już kolejna edycja akcji, podczas której Mali Muszkieterowie czerpią pełnymi garściami z zorganizowanych kolonii. Podczas Wakacji z Muszkieterami dzieci mają okazję do spędzenia fantastycznych chwil, które będą wspominać przez długi czas. Fundacja Muszkieterów dba o to, aby turnusy w ramach kolonii były dla dzieci bezpieczne i wspomagały rozwój najbardziej wartościowych cech poprzez różne aktywności. Wspólne wyjazdy, warsztaty, treningi szermierki – to okazje do nawiązywania przyjaźni oraz pielęgnowania wartości, jakimi każdy Mały Muszkieter powinien się kierować w życiu.

Dzieci biorące udział w turnusach odważnie i z radością korzystają z parku linowego, krainy dmuchańców, jak i z wesołego miasteczka. Bliska odległość od Warszawy umożliwia wielu dzieciom pierwszą wizytę w stolicy naszego kraju, gdzie zwiedzają istotne miejsca o charakterze historycznym oraz turystycznym. Warszawa to dla uczestników kolonii także możliwość zdobywania wiedzy poprzez zabawę w Centrum Nauki Kopernik. Dodatkowo Julinek odwiedza Szalony Naukowiec, który zapoznaje uczestników kolonii z tajnikami świata nauki. Są także chwile wytchnienia: spacery, ogniska oraz popołudnia spędzane na wspólnych rozmowach. Każdy z turnusów przyjął około 100 dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat.

Dzieci codziennie przeżywają nowe przygody i uczą się wielu nowych rzeczy. Wyjazdy i atrakcje finansowane są dzięki Fundacji Muszkieterów oraz dzięki klientom sklepów. Fundacja Muszkieterów powstała w 2002 roku z inicjatywy właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché w Polsce. Do tej pory przekazała ponad 19 mln zł na cele społeczne i charytatywne. Jej głównym założeniem jest pomoc i wsparcie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej, w szczególności dzieciom. W ciągu ostatnich trzech edycji akcji Wakacje z Muszkieterami Fundacja udzieliła wsparcia podopiecznym z ponad 4500 organizacji. Dzięki temu pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących osób!

Okazje

Można otwierać sezon grillowy

miejsce #1

Tefal

Tefal OptiGrill+ XL GC722D

1 582,00 zł645,00 zł-59%
miejsce #4

Wedzarnia Eko 60x60x120 Domowe Wedliny

549,13 zł349,15 zł-36%
miejsce #24

Köler

Köler Grill Gazowy Relish V1 16 Kw

2 299,00 zł
miejsce #25

Landmann

Landmann Chef Comfort Basic+ 11528

498,00 zł
miejsce #26

Activa

Activa Dakota III 19784G

1 049,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Zatrzymaj wspomnienia

miejsce #2

Vanguard

Vanguard Alta WPL na aparat kompaktowy

129,00 zł79,00 zł-39%
miejsce #14

Sennheiser

Sennheiser MKE 440 Camera Microphone

1 599,00 zł1 494,00 zł-7%
miejsce #16

Sennheiser

Sennheiser MKE 440 Camera Microphone

1 348,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Znamy decyzję w sprawie trzeciej dawki szczepionki.

Wideo

Dodaj ogłoszenie