Warta Poznań - Olimpia Grudziądz 0:1

PAT
Warta Poznań przegrała z Olimpią Grudziądz.
Pod wodzą nowego trenera, Krzysztofa Pawlaka, piłkarze Warty grają tak jak za poprzednika. Mało efektownie, nieskutecznie i nieprecyzyjnie. W efekcie warciarze znów przełknęli gorycz porażki, ulegając na własnym boisku Olimpii Grudziądz 0:1. W rundzie wiosennej "Duma Wildy" nie zdobyła jeszcze w I lidze nawet jednego punktu.

Jedyną bramkę w "ogródku" strzelił Piotr Ruszkul w 40. minucie bo błędach stoperów i bramkarza Adriana Lisa, który w pierwszej połowie trzy razy przewrócił się przy wybijaniu piłki. W 88. minucie z boiska wyleciał obrońca zielonych, Cezary Michalak za drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną. Z kolei w 57. minucie w zespole gospodarzy zadebiutował Chińczyk Yu Fei.

Skład Warty: Adrian Lis - Wojciech Wilczyński, Cezary Michalak, Adrian Bartkowiak, Michał Kołodziejski, Alain Ngamayama, Leszek Nowosielski (57 Yu Fei), Tomasz Magdziarz, Paweł Czoska (62 Mateusz Pogonowski), Adam Gajda, Michał Jakóbowski (68 Marcin Trojanowski).