2 z 6
Adrian Lis 5...

Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0:1. Nowy snajper Portowców pogrążył bezbarwnych Zielonych. Zobacz oceny piłkarzy Warty

BRAMKARZ I OBROŃCY

Adrian Lis 5
Został sprawdzony w 29 min, ale nie był to groźny strzał. Drugie uderzenie zawodników Pogoni znalazło już drogę do bramki. Koulouris nie strzelił mocno, ale precyzyjnie i bramkarz Warty był bez szans. Dobrze interweniował przy strzale Biczachczjana w 82 minucie.

Jakub Bartkowski 5 (grał do 85 minuty)
Debiut w Warcie trudno nazwać za udany, skoro Zieloni przegrali. Ale zanotował niezły występ. Następca Jana Grzesika podobnie jak obecny piłkarz Radomiaka potrafi daleko wyrzucić piłkę z autu. Kilka razy po jego takich zagraniach zakotłowało się pod bramką Pogoni. Jeden z wyróżniających się piłkarzy Warty w tym meczu

Dawid Szymonowicz 5
Starał się grać twardo, po jednym z wejść w pierwszej połowie, za swoją agresywną postawę mógł być nawet ukarany żółtą kartką. Tak jak w poprzednim sezonie, rozpoczął rozgrywki solidnym występem.

Wiktor Pleśnierowicz 5
Niegroźnie główkował w 20 min. Stwarzał trochę zagrożenia przy stałych fragmentach gry. W pierwszej części był skoncentrowany i nie popełniał błędów. Po zmianie stron też miał dobrą sytuację przed bramką Pogoni, ale został zablokowany. Dostał pierwszą żółtą kartkę w sezonie. Za grę w defensywie trzeba go pochwalić.

Jakub Kiełb 4 (grał do 85 minuty)
Koncentrował się na obronie, w tym elemencie wyglądał nieźle. Gorzej z grą do przodu. Uaktywnił się po przerwie, ale wymiernych efektów nie było.