2 z 5
Adrian Lis 6...

Wisła Płock - Warta Poznań 1:0. Trzeci raz wygrać się nie udało. Zobacz, jak oceniliśmy Zielonych

Bramkarz i obrońcy

Adrian Lis 6
W pierwszej połowie w jednej sytuacji wyręczył go Ivanov, tuż przed przerwą obronił strzał z dystansu Furmana. Pochwalić można go jednak za świetne wykopy. Kilka długich piłek zaadresowanych na prawe skrzydło, rozpoczynało groźne ataki Warty. W pojedynku ze Szwochem przy golu dla Wisły bez szans.

Dimítris Stavrópoulos 6
Twardy i skuteczny. Wygrywał bezpośrednie pojedynki, włączał się do akcji ofensywnych. Po przerwie miał więcej problemów, ale wynikało to z tego, że Warta grała w osłabieniu.

Dawid Szymonowicz 5
Od dłuższego czasu nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Tak też było w Płocku, gdzie Zieloni do utraty bramki, a potem czerwonej kartki mieli wszystko pod kontrolą. Do obrońców nie można mieć pretensji za tę przegraną.

Robert Ivanov 6
W pierwszej części wyręczył Lisa, wybijając piłkę z linii bramkowej. Groźnie strzelał też na bramkę Wisły. Po błędzie Kamińskiego w 76 min. zdecydował się na strzał z dystansu i ...trafił w poprzeczkę. On akurat nie zawiódł.