Zlatan Ibrahimović strzela gola-karate [WIDEO]

BAZA
W rozegranym w walentynki meczu PSG-Cean Zlatan Ibrahimović zapisał na swoim koncie kolejną niezwykle efektowną bramkę. Szwed pokonał bramkarza rywali strzałem niczym z filmów o karate.

(Źródło: X-News)

Zlatan Ibrahimović trafił już w 2. minucie meczu PSG-Cean, a jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższyła inna gwiazda paryżan - Ezequiel Lavezzi. Faworyci do 89 minuty prowadzili 2:0, ale w samej kocówce stracili dwa gole i dali sobie wyrwać zwycięstwo.

Dla szwedzkiego napastnika PSG gol z Cean nie był pierwszym uderzeniem, którego nie powstydziłby się nawet Chuck Norris.