MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
NAPASTNIK I ZMIENNICY...

Znicz Pruszków - Lech Poznań 2:3. Kolejorz awansował, a kto zagrał najlepiej? Zobacz nasze oceny piłkarzy Kolejorza

NAPASTNIK I ZMIENNICY

NIKA KACZARAWA 5

Zaliczył asystę przy pierwszej bramce i kilka razy dochodził do sytuacji strzeleckich. Można byłoby go wyżej ocenić, gdyby był skuteczniejszy i bardziej przekonujący w polu karnym rywala.

Grali też:
TYMOTEUSZ PUCHACZ 5

Jego dynamika wyraźnie ożywiła poczynania Lecha. Dla niego 45 minut w starciu ze Zniczem to dobra rozgrzewka przed występem w Lidze Europy. Szkoda tylko, że "Puszka" przysnął przy drugiej bramce dla pruszkowian.

ALAN CZERWIŃSKI 5
Nominalny prawy obrońca chyba podpadł trenerowi, bo mimo że wszedł dopiero po przerwie, nie dograł meczu do końca i został zmieniony przez Filipa Borowskiego.

JAKUB NIEWIADOMSKI - Grał za krótko, by go cenić.

FILIP BOROWSKI - Grał za krótko, by go ocenić.