3 z 4
POMOCNICY...

Znicz Pruszków - Lech Poznań 2:3. Kolejorz awansował, a kto zagrał najlepiej? Zobacz nasze oceny piłkarzy Kolejorza

POMOCNICY

TYMOTEUSZ KLUPŚ 5

Nie był najsłabszym ogniwem Lecha, ale nie da się ukryć, że młody skrzydłowy zatracił gdzieś swoje walory sprzed dwóch sezonów. Z jego dynamiką stało się coś złego i dlatego jego akcje nie są już tak groźne jak kiedyś.

KARLO MUHAR 4
Podpisanie przez niego umowy z Lechem okazało się dla niego kontraktem życia. Chorwat miał podbić ekstraklasę, tymczasem w starciu z drugoligowcem brakowało mu tchu, by dogonić... Mariusza Gabrycha.

DANI RAMIREZ 8
W ostatniej chwili zastąpił w wyjściowym składzie Filipa Marchwińskiego, ale nie czuł się tym faktem zaskoczony. Próbował uderzać z dystansu i rozgrywać piłkę, a na początku II połowy zerwał "pajęczynę" z bramki gospodarzy, zdobywając bramkę z gatunku "stadiony świata". Potem jeszcze dorzucił drugie trafienie.

MOHAMMAD AWWAD 7
Zdecydowanie najjaśniejsza postać Lecha w I połowie. Strzelił piękną bramkę i jeszcze miał okazję do podwyższenia wyniku. Być może Izraelczyk powinien dostawać więcej szans w meczach o wyższą stawkę.

JAN SYKORA 6
Robił wiatr na skrzydle i chyba najczęściej z lechitów pokazywał się do gry. W 12. min. zabrakło mu precyzji w dogodnej sytuacji, ale w sumie pozostawił po sobie dobre wrażenie. Miał chyba największą ochotę do gry z wszystkich zawodników Dariusza Żurawia. Zaliczył asystę przy trzecim golu dla Kolejorza.