Bayern - Barcelona LIVE: Gdzie na żywo w TV i ONLINE STREAMING [WYNIK, RELACJA, TRANSMISJA TV]

KQ
Bayern - Barcelona live, wynik: Gdzie oglądać na żywo w TV i ONLINE mecz Bayern - Barcelona? Bayern zagra w rewanżowym meczu fazy półfinałowej Ligi Mistrzów z Barceloną. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego zwyciężyła w pierwszym pojedynku na Camp Nou 3:0.

Bayern - Barcelona LIVE: Gdzie relacja na żywo w telewizji?

Mecz rewanżowy fazy półfinałowej Ligi Mistrzów Bayern Monachium - FC Barcelona będzie można zobaczyć na CANAL+ we wtorek, 12 maja o godz. 20.45.

ZOBACZ:

Bayern - Barcelona LIVE: Gdzie relacja ONLINE?

Relację z meczu rewanżowego Bayern Monachium - FC Barcelona można śledzić online, minuta po minucie na stronie www.ekstraklasa.net.

Śledź wynik meczu Bayern - Barcelona także na naszej stronie:

Lewandowski zbawi Bayern? "Stać go na pokonanie ter Stegena, ale to może być za mało"

Bayern Monachium zmierzy się na własnym stadionie z Barceloną w rewanżowym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów. Na Camp Nou górą byli Katalończycy, którzy wygrali 3:0. - Nikt nie mówi, że Lewandowskiego i całego Bayernu nie stać, żeby pokonać ter Stegena i zdobyć jedną czy dwie bramki - stwierdził w rozmowie z x-news Artur Wichniarek, były piłkarz klubów Bundesligi. Jego zdaniem będzie to jednak najprawdopodobniej za mało, aby wystąpić w finale. - Rywalom wystarczy praktycznie jeden gol, a przy takim potencjale ofensywnym strzelenie go nie będzie wyczynem - zauważył Wichniarek.

M. Trzeciak o Messim: Z chłopaczka zmienił się w atletę

Lionel Messi potwierdził wielką piłkarską klasę w półfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Argentyńczyk dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a jego Barcelona wygrała z mistrzem Niemiec 3:0. - To prawdopodobnie najlepszy Messi, jakiego widzieliśmy - powiedział Mirosław Trzeciak, były piłkarz ligi hiszpańskiej. - Argentyńczyk bardzo się zmienił od zeszłego sezonu. Z chłopaczka stał się atletą - dodał Trzeciak.