Bez prądu w wielkopolskim. Gdzie 21.05 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Brak prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule
Brak prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/shoo_arts
Udostępnij:
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 21.05? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 21.05 w wielkopolskim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (21.05 11:07) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat poznański

gm. Buk miejscowości Buk ul. Strumykowa nr 1, działka nr 1037/2, 1037/3. ul. Lipowa działka nr 1037/1. ul. Zakładowa działka nr 1041/12.
21.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat pilski

Zawada ul. Długa dz. nr 560.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

gm. Kościan: Choryń nr 31, 37, działka nr 72, 75, 77, DANKO, T-MOBILE, POLKOMTEL.
21.05 od godz. 8:30 do 14:30


powiat złotowski

Anielin; Rydzynka
21.05 od godz. 7:24 do 11:30


Krajenka ul. Piłkarska, Wojska Polskiego, V Dzielnica, Sportowa, Złotowska, Szkolna, Parkowa; Tarnówczyn; Pogórze; Barankowo
21.05 od godz. 9:21 do 12:30


Rydzynka; Chwalimie
21.05 od godz. 10:39 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Przyłęg
21.05 od godz. 8:11 do 11:30


Radolinek
21.05 od godz. 8:20 do 11:30


powiat kolski

Klukowo; Łońsko; Krajenka ul. Floriańska, Bydgoska, Złotowska, Dworcowa, Polna, Łódzka, Władysława Jagiełły; Bartoszkowo; Annopole; Kujan; Barankowo; Wąsoszki
21.05 od godz. 8:11 do 11:30


powiat gnieźnieński

Pierzyska, Leśniewo, Chwałkówko osada, Baranowo, Pawłowo, Goraninek, Leśniewko,
21.05 od godz. 10:22 do 14:00


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat wągrowiecki

Wągrowiec ul. Janowiecka 49, 50, 51, 52, 52A, 52B, 52B zakład, 53, 53A, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59A, 61, 62, 63, 64, 64A, 66A, dz. 2158/6, kwiaciarnia, sklep budowlany, ul. Polna 2A.
23.05 od godz. 7:30 do 12:30


Gorzewo dz. 3/16, dz. 3/17
23.05 od godz. 9:00 do 12:00


miejscowość Nowe.
25.05 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Nowe.
25.05 od godz. 14:00 do 15:00


Wągrowiec ul. Kasprowicza 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, Biedronka, Apteka, ul. Lipowa 27, 27A, 29, ul. Słowackiego 2, 4, 6, 6A, 8, 10, 12, dz. 1400/4.
26.05 od godz. 7:00 do 15:00


Tarnowo Pałuckie dz. 16/43, 16/57B, C, F, G.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lęgniszewo 3, 5, 7, 9, 11, 13, 27.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat jarociński

gm. Góra: Czernina działka 389/1 hydrofornia - TEKOM.
23.05 od godz. 7:30 do 15:30


Góra ul. Lipowa - cmentarz komunalny.
23.05 od godz. 8:30 do 16:30


gm. Góra: Kłoda Górowska nr 48B do 53, 55 do 61, działka nr 3/1.
27.05 od godz. 11:30 do 15:30


powiat poznański

gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Gajowa nr 1, 2, 7c, 9, 13, od nr 18 do nr 30 parzyste, działki nr 30/5, 109/3, 114/11, 115/1. ul. Długa nr 135, działka nr 2/2 Żwirownia W.P.U.H Dąbrowa.
23.05 od godz. 8:00 do 11:00


Gruszczyn: ul. Kurpińskiego, ul. Wacława z Szamotuł, ul. Żuławskiego od 1 do 6, ul. Moniuszki 38, ul. Wieniawskiego od 18 do 24 parzyste, 27.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


Kicin: ul. Zakątek, ul. Okrężna od 2 do 26 parzyste, od 33 do 51 nieparzyste, ul. Fabryczna, ul. Swarzędzka 13, 13A, 13B, 15, 17, cmentarz, od 2 do 14 parzyste.
23.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kiekrz: ul. Podjazdowa 24, 28, 30.
23.05 od godz. 8:30 do 14:30


Plewiska: ul. Szkolna 155A.
23.05 od godz. 8:30 do 13:00


Gmina Stęszew miejscowość Wronczyn działka 243/15; ul. Główna 95, 97a, 99, 101, 101a, 103, 119, 124, 126, 130, 134, działki 255/2, 255/4, 243/5, 243/6, 243/27, 243/28, 243/38, 254/2; cała ul. Makowa
23.05 od godz. 9:00 do 14:00


Jerzykowo ul. Perłowa, ul. Szafirowa, ul. Brylantowa, ul. Diamentowa 31, dz. 23/16, dz. 51/5, dz. 51/6, dz. 55/6
23.05 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Radosna od nr 1 do nr 17 nieparzyste, nr 28, działka nr 214/4, 214/32, 214/33, 214/34, 214/50.
23.05 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Dopiewo miejscowości Skórzewo ul. Poznańska nr 1a, od nr 1L do nr 1R, działki nr 4/5, 4/6, 4/15.
23.05 od godz. 15:00 do 18:00


Pobiedziska ul. Spadzista, ul. Czerniejewska 10, 14, 17, 19, 2, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 4, 4a, 6, 8, ul. Działkowa 1, 2, 3, ul. Gnieźnieńska 28, 30, 32, 41, 43, 45, 47, 51, 53, ul. Łąkowa 1, ul. Niecała 2
23.05 od godz. 15:00 do 16:00


Pobiedziska ul. Spadzista, ul. Czerniejewska 10, 14, 17, 19, 2, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 4, 4a, 6, 8, ul. Działkowa 1, 2, 3, ul. Gnieźnieńska 28, 30, 32, 41, 43, 45, 47, 51, 53, ul. Łąkowa 1, ul. Niecała 2
24.05 od godz. 17:00 do 18:00


Pobiedziska ul. Czerniejewska 1, 3, 5, 7, 9, 11, ul. Gnieźnieńska 12, ul. Kostrzyńska 1, ul. Łąkowa 2 - 13, ul. Rynek 7 - 10, ul. Jagiełły 2A
23.05 od godz. 16:00 do 17:00


Pobiedziska ul. Czerniejewska 1, 3, 5, 7, 9, 11, ul. Gnieźnieńska 12, ul. Kostrzyńska 1, ul. Łąkowa 2 - 13, ul. Rynek 7 - 10, ul. Jagiełły 2A
24.05 od godz. 18:00 do 19:00


Pobiedziska ul. Czerniejewska 22, 24, 26, 30, 34, 37, 41, 43, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58A, 63, 65, ul. Klasztorna 7, ul. Półwiejska 9, 27, 29, 31, 33, 38, 40, 46, 56
24.05 od godz. 7:30 do 8:30


Pobiedziska ul. Czerniejewska 22, 24, 26, 30, 34, 37, 41, 43, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58A, 63, 65, ul. Klasztorna 7, ul. Półwiejska 9, 27, 29, 31, 33, 38, 40, 46, 56
24.05 od godz. 19:00 do 20:00


Katarzynki: ul. Sasankowa od 1 do 14, ul. Konwaliowa 4, 6.
24.05 od godz. 8:00 do 12:00


Kicin: ul. Wichrowa od 1 do 11 nieparzyste, od 2 do 18 parzyste, ul. Szkolna od 34 do 40 parzyste, od 41 do 55 nieparzyste.
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


Komorniki: ul. Leśna 1, ul. Komornicka 110, 110A-E, 108, 108A-C.
24.05 od godz. 8:30 do 13:30


Przeźmierowo: ul. Wiosny Ludów 52, 55, 58, 60, 60A, 61.
24.05 od godz. 8:30 do 13:30


Pobiedziska ul. Czerniejewska 33, ul. Kostrzyńska 33, 39, dz. 18/31/33
24.05 od godz. 9:00 do 17:00


Kicin: ul. Łanowa od 7 do 17 nieparzyste, 19A-D, 25, od 12 do 42 parzyste.
25.05 od godz. 8:00 do 11:00


Swarzędz: ul. Zamkowa 17, 17C, ul. Grudzińskiego 2A-C, od 4 do 24 parzyste, 24B, ul. Gruszczyńska.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Kostrzyn ul. Kościelna 3, 5, 5A, 7, 9, 11, 13, 15, 17, ul. Poznańska 1, 3, 5, ul. Rynek 15 - 19, ul. Szymańskiego 3, ul. Cechowa 16, 5, dz. 1063, ul. Średzka dz. 1067
25.05 od godz. 8:30 do 14:00


gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Ogrodowa działki nr 234/40, 234/44.
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Błażejewko ul. Oliwkowa,
25.05 od godz. 9:00 do 11:00


Siekierki Małe ul. Rabowicka 18A-I.
25.05 od godz. 9:30 do 14:00


miejscowość Bytyń
26.05 od godz. 7:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. 23 Października nr 31, 31a, od nr 33 do nr 67, od nr 69 do nr 78, od nr 80 do nr 98 parzyste, działki nr 109/2, 115/16, 115/18, od 115/20 do 115/31, 127/5, 192/2, 192/3, 197/5, 218/1, Apteka, Sygnalizacja Świetlna, Foral Invest, Dino, Chłodrol. ul. Okrężna od nr 1 do nr 11b nieparzyste, nr 4, 4a, 4b, 13a, 13b, 13c, działki nr 161/5, 162/12, 165/2, 165/3, 165/4, 186/2. ul. Jesienna.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Kicin: ul. Kościelna, ul. Haasego, ul. Św. Jakuba, ul. Swarzędzka 2C.
26.05 od godz. 8:00 do 11:00


Luboń: ul. Poznańska 17A-H, 19A, dz. 126/2 (Przepompownia ścieków).
26.05 od godz. 8:30 do 13:30


Mosina ul. Kolejowa 6, 11, 9, 10, 28, 30, 7, 30, 13, 31a, 8, 29, 8, 28, ul. Śremska 82, 12, 83, 84, 81, 80,
26.05 od godz. 9:00 do 14:00


Mosina ul. Sowińskiego 41, 37, 30, 29, 40, 39, 38, 32, 31, ul. Topolowa, ul. Targowa, ul. Morelowa.
26.05 od godz. 9:00 do 15:00


Czerwonak: ul. Gdyńska 1, 3, 5, 7.
26.05 od godz. 12:00 do 14:00


Zalasewo: ul. Angielska, ul. Hiszpańska 4, 10, ul. Włoska 3, 4, 6, ul. Irlandzka od 3 do 11 nieparzyste, dz. 656, ul. Grecka 1.
27.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Sielska. ul. Beztroska. ul. Batorowska od nr 5 do nr 10 oprócz nr 7, działka nr 229, Pompownia Ścieków. ul. Pszenna nr 19, 24.
27.05 od godz. 8:00 do 12:00


Czmoniec ul. Liliowa,
27.05 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Pocztowa 2, 2a, 3, 4, 6, 6a; ul. Poznańska 105, 109, 113; ul. Ogrodowa od 1 do 4, Kościół
27.05 od godz. 9:00 do 15:00


Kicin: ul. Działkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Sucha, ul. Wodna 4, 6, od 9 do 23 nieparzyste, ul. Nowe Osiedle od 2 do 54C parzyste, od 1 do 71 nieparzyste, ul. Spokojna.
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Wysogotowo ul. Pszenna 3, 5, 8, 8a, 9, 11, 12a, 14, 17, 20, 22, działki 280/2, 280/4; miejscowość Dąbrowa ul. Wysogotowska 1
30.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Wysogotowo ul. Pszenna 3, 5, 8, 8a, 9, 11, 12a, 14, 17, 20, 22, działki 280/2, 280/4; miejscowość Dąbrowa ul. Wysogotowska 1
31.05 od godz. 8:00 do 15:00


Luboń: ul. Kościuszki 91, 93, 95, 95A-J, ul. Graniczna 3.
30.05 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Komorniki miejscowości Rosnowo ul. Czereśniowa od nr 100 do nr 100j, od nr 102 do nr 102j, działki nr 3/21, 3/114.
30.05 od godz. 9:00 do 14:00


Mosina ul. Śremska 26, 17a, 78, 17, 2, 34, 76, 18, 30, 24, 28, 25, 29, 79, 31, 20, 22, 33, 3, 34a, 32, 21, 37, 27, 35, 58, 19, 77,
30.05 od godz. 9:00 do 12:30


Czmoniec 54, 59, 53, 56, 58, 57, 54, 61, 55, 60, ul. Bnińska STACJA OCHRONY KATODOWEJ, ul. Piwoniowa, ul. Stokrotkowa,
30.05 od godz. 9:00 do 11:00


Zalasewo: ul. Niemiecka od 20 do 44 parzyste, ul. Belgijska dz. 613.
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Plewiska: ul. Wiosenna 17, 18, 19.
31.05 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Komorniki miejscowość Chomęcice działki 84/25, 84/26, 84/33
31.05 od godz. 8:30 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewiec ul. Szkolna od 1 do 5, 8, 10; ul. Szkolna 5, 7, 8, 10, 16, 33 cała ul. Słonecznikowa, Nasturcjowa
31.05 od godz. 9:00 do 17:00


Zielonka 1, dz. 26/5, dz. 274, dz. 416
31.05 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Poznańska 67, działka 164/2;
1.06 od godz. 8:30 do 13:00


Gmina Stęszew miejscowość Witobel ul. Łódzka 10; Folwarczna od 3 do 7, nieparzyste od 9 do 37
1.06 od godz. 9:30 do 15:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Wierzbowa nr 104, 106, 112, 120, 122, od nr 124 do nr 127, nr 129, 131, 133a, 133b, 137a, 137b, 139, działki nr 47/9, 47/36, 47/38, 47/40, 47/41, 178/3, 178/4, 195. ul. Żytnia nr 8. ul. Długa nr 4, 6, działki nr 53/5, 188/1. ul. Owsiana nr . ul. Skórzewska nr 59, działka nr 49/1.
1.06 od godz. 11:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo cała ul. Tęczowa
2.06 od godz. 8:30 do 13:00


Pecna ul. Kolejowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ul. Krótka 1, 2, 3, 4, 5, 6, ul. Łąkowa 30, ul. Różana, ul. Szkolna 27, 32, 34, 29, 36, 30, 25,
2.06 od godz. 9:00 do 13:30


Kamionki ul. Chabrowa 16, ul. Dzikiej Róży 83, ul. Wiklinowa 23, 21, 20, 19, 15, 28, 26, 11, 16, 13, 17, 24,
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowość Stęszew ul. Kanałowa od nr 44 do nr 50 parzyste, działki nr 951, 952/3, 960/5, 960/6, 960/7, 960/8, 961/2, 961/3, 961/4.
2.06 od godz. 9:30 do 15:00


Siekierki Wielkie ul Bławatkowa nr 2,4,6,7,8,10,11,13, ul. Sadownicza 22, ul. Rumiankowa 1,2,3, ul Łąkowa dz.359/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40,42 ,44.
3.06 od godz. 9:30 do 10:00


Siekierki Wielkie ul Bławatkowa nr 2,4,6,7,8,10,11,13, ul. Sadownicza 22, ul. Rumiankowa 1,2,3, ul Łąkowa dz.359/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40,42 ,44.
3.06 od godz. 13:00 do 13:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Iskierki działki nr 179/59, 179/61, 179/62, od 179/73 do 179/77. ul. Dopiewska działka nr 179/59. ul. Mgiełki działki nr 179/43, 179/45.
6.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
7.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
8.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
9.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
10.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Wjazdowa nr 1, 2.
8.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Powstańców Wielkopolskich. ul. Piotra Tomickiego nr 1. ul. Wojska Polskiego nr 35.
10.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Kiekrz ul. Miodowa.
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


powiat pilski

Wolsko 44, 45, 46, 47, 48, 49.
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ługi Ujskie 20, 21, 22A, 23, 24, 24A, 25, 79C, 79E, 79G, 110, dz. 318/2, 320/4, 320/9, 327/4, 328, 410/7, ul. Wesoła, ul. Rzemieślnicza.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Piła al. Niepodległości 158, ul. Błotna działki 176/2, 335, wodniak, ul. Okrężna, ul. Prosta 1, 2, 3, 4, ul. Żytnia, ul. Brukowa, ul. Podleśna, ul. Żeglarska, ul. Sucha, ul. Wałecka.
25.05 od godz. 7:00 do 9:00


Piła al. Niepodległości 158, ul. Błotna działki 176/2, 335, wodniak, ul. Okrężna, ul. Prosta 1, 2, 3, 4, ul. Żytnia, ul. Brukowa, ul. Podleśna, ul. Żeglarska, ul. Sucha, ul. Wałecka.
25.05 od godz. 16:00 do 18:00


Łobżenica ul. Złotowska 17, 19, 19A, 21.
25.05 od godz. 8:30 do 13:30


Klawek 1, 8, 9, 9A, 11, 13, Falmierowo 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, PGR, dz. nr 22/1, 21/4, 207/4, miejscowość Młotkówko, miejscowość Polinowo, Kościerzyn wielki 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, Dwór Hercowo, dz. nr 135, 366.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Szydłowo, miejscowość Dobrzyca 52, 59, 62, działki 31/7, 31/11, 34/18.
27.05 od godz. 7:00 do 14:00


Piła ul. Wawelska 6, 6A.
27.05 od godz. 8:00 do 10:00


Piła ul. Rydygiera 11, 13, 15.
28.05 od godz. 8:30 do 13:30


powiat szamotulski

Gmina Obrzycko miejscowość Annogóra działka 460
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Ostroróg miejscowości Ostroróg ul. Wroniecka nr 12, od nr 14 do nr 19, nr 21, 26, 28, 30. ul. Ogrodowa nr 2, 6. miejscowości Dobrojewo ul. Wroniecka nr 20 22, 24, 26, 28, 30, 35, działki od nr 268/5 do nr 268/20, 268/11, 272/1.
26.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wronki ul. Sierakowska 37, 39, 48, 50, dz. nr 1903/9, 1903/13.
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wronki ul. Dworcowa 19, 32.
27.05 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Szamotuły miejscowości Kąsinowo od nr 3 do nr 15, od nr 35 do nr 38, nr 54, 55, działka nr 37/4, Świetlica.
30.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
30.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
31.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
1.06 od godz. 9:00 do 17:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Bytyń cała ul. Kapitańska
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Kiączyn ul,. Jesionowa 1
31.05 od godz. 12:00 do 15:00


powiat gnieźnieński

Głębokie dz. 44/8, dz. 44/7, dz. 44/16, dz. 44/10, dz. 44/1
23.05 od godz. 8:00 do 13:00


Leśniewo 8, 13 - 27, dz. 57/3, dz. 58, dz. 81/6, dz. 75
23.05 od godz. 9:00 do 12:30


Gniezno ul. Krańcowa 14
23.05 od godz. 10:00 do 16:00


miejscowość Szydłowo działka numer 116 na 1, działka numer 116 na 3.
24.05 od godz. 7:00 do 14:00


Kotuń dz. nr 466/1, 466/6.
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kotuń ul. Bursztynowa dz. nr 141/2-7, 496/1, 496/3, 496/4.
26.05 od godz. 13:30 do 18:00


miejscowość Dobrzyca 52, 59, 62, działki 31/7, 31/11, 34/18.
27.05 od godz. 7:00 do 14:00


Gniezno 8, ul. Wachtla, ul. 28 Grudnia, ul. Kosynierów, ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Wiosenna 4, 7, 12, 14, 16, 18, 20, ul. Wolności 23, 27, 29, 29A, 31, 37, 39, 40B, 41, 43, 45, 47, 49
27.05 od godz. 8:00 do 8:30


Gniezno 8, ul. Wachtla, ul. 28 Grudnia, ul. Kosynierów, ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Wiosenna 4, 7, 12, 14, 16, 18, 20, ul. Wolności 23, 27, 29, 29A, 31, 37, 39, 40B, 41, 43, 45, 47, 49
27.05 od godz. 14:00 do 14:30


Gniezno ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Kosynierów, ul. Wiosenna 14, 16, ul. Wachtla 20a, ul. Wolności 39, 47
27.05 od godz. 8:00 do 14:30


Czerniejewo ul. Szkolna/ Osiedle Nadziei dz. nr 428, 331/12-15 , 331/9, 278/1.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Braciszewo 10, 10A, dz. nr 30/6 i 30/7.
27.05 od godz. 9:30 do 13:00


Kosowo 1, 28, 29, 30, 56, dz. 25/3, dz. 24/3, dz. 24/6
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lednogóra 10, 9, 16, 18, 18A, 16A, 11, 17A, 15, 15, 17,
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Żydowo ul. Jana Pawła II dz. 324,
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Baranowo: ul. Graniczna od 1 do 27 nieparzyste, ul. Poznańska 3, 5.
30.05 od godz. 8:30 do 11:30


Baranowo: ul. Spokojna 1, 1A, 2B, 3, 5, ul. Przemysłowa 11, 11C, 13.
30.05 od godz. 8:30 do 12:30


Gniezno os. Władysława Łokietka 33 (gabinet stomatologiczny)
1.06 od godz. 8:00 do 14:00


Krzyszczewo 31-35, dz. 61,
3.06 od godz. 8:00 do 13:00


Szczytniki Duchowne 57, 60, 61, Osiedle Wrzosowe.
3.06 od godz. 10:00 do 13:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Sportowa od nr 4 do nr 14 parzyste, od nr 16 do nr 27.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Błotna. ul. Zbąszyńska od nr 10 do nr 16 parzyste. ul. Bukowska od nr 35 do nr 41 nieparzyste.
31.05 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Kamieniec miejscowość Kamieniec ul. Rolna 12, działka 240/5; ul. Kwiatowa wszystkie numery nieparzyste
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Solec ul. Dębowa - cała; ul. Szkolna nr 25 do 35, nr 40, działka nr 502 - przepompownia P-2.
23.05 od godz. 8:00 do 17:00


powiat gostyński

gm. Gostyń: Grabonóg nr 66A, VIVALARTE.
23.05 od godz. 8:00 do 13:00


Gostyń: ul. Nad Kanią nr 87, 90, 91, 93, 93A, 97, 100, 100A, 101, 102, 103B, 103C, 105, 106, działki nr 428/1, nr 430/1 do 430/4, 430/9, 447, 448, 450, 454/1, 2591, 2604/1 przepompownia, ogródki działkowe.
23.05 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Gostyń: Grabonóg nr 1 do 13, działki nr 74/13, 74/15, LIDPOL.
24.05 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Pogorzela: Taczanówko nr 8. Pogorzela: ul. Bohaterów Westerplatte, Słoneczna - całe ulice; ul. Borecka nr 13 do 21 nieparzyste, nr 22 do 27, działka nr 201, punkt przeładunkowy śmieci, przepompownia; ul. Szarych Szeregów - cała ulica (oprócz działki nr 1789/2).
25.05 od godz. 10:00 do 14:30


Krobia ul. Ogrodowa nr 9D, 9G, działki nr 1662/5 i 6, 1644/5, 2102.
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Gostyń: Stary Gostyń nr 36 do 60, nr 62, działki nr 12/5, 12/14, 18, 18/1, 105/2, 206/4, 206/8, 206/10, 206/11, 209/1, 210/1, 210/3, EXTERRA, FHU DUDA, OSP, parafia, przepompownie, TOK-MAR.
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gostyń: ul. Orzechowa nr 1 do 21 nieparzyste.
27.05 od godz. 9:00 do 13:30


powiat leszczyński

gm. Rydzyna: Dąbcze ul. Orzechowa - cała ulica.
23.05 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Rydzyna: Nowa Wieś ul. Cynamonowa nr 9 do 19 nieparzyste, nr 6, 8, 10, (dz. 90/21 do 27, 90/37).
24.05 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Osieczna: Drzeczkowo - cała miejscowość (oprócz nr 5C, 27, działki nr 33, 322/2, 323/9, Polski Związek Wędkarski, Wody Polskie).
25.05 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Osieczna: Drzeczkowo - cała miejscowość (oprócz nr 5C, 27, działki nr 33, 322/2, 323/9, Polski Związek Wędkarski, Wody Polskie).
25.05 od godz. 13:00 do 15:00


gm. Lipno: Górka Duchowna nr 1 do 5, 78 do 86, działka nr 334/1.
26.05 od godz. 8:30 do 12:00


powiat nowotomyski

gm. Opalenica miejscowości Kopanki od nr 40 do nr 50, nr 52, od nr 54 do nr 56, od nr 58 do nr 64, 67, 69, działka nr 136/7. cała ul. Wrzosowa.
23.05 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Parkowa nr 13, 22, 24, 30, 32, 36, działki nr 862/5, 862/8, 896. ul. Łąkowa nr 2, 117a. ul. Topolowa działka nr 861/18
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Paproć od 172 do 174, 174a, 174b, 176, 177, 177a, 193a, 193h, 195c, 195e, 195f, 195l, 195ł,
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Lwówek miejscowości Pakosław nr 1, 3, Gospodarstwo Rolne Drobiarstwo Bąbelek I.M.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Sękowo nr 62, 62b, od nr 73 do nr 77a, działki nr 204/2, 205/1, 207/1, 209/1.
27.05 od godz. 8:30 do 11:00


Gmina Opalenica miejscowość Porażyn wszystkie numery od 21 do 28 oprócz 23a; cała ul. dębowa, Jodłowa
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kuślin miejscowości Trzcianka od nr 13 do nr 19 oprócz nr 15a.
1.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat chodzieski

Dziewoklucz 2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, dz. 35, 64/5, 96, 150/2, 151.
24.05 od godz. 7:30 do 10:30


Budzyń ul. Dworcowa 37, 38, 39, 39A, dz. nr 130, 194.
26.05 od godz. 7:30 do 10:30


Kamionka 10, 11, 12, 13.
27.05 od godz. 7:30 do 10:30


Budzyń ul. Jeżynowa dz. nr 1541/7, 1541/65.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat złotowski

Skórka Wybudowanie 2.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

gm. Krzywiń: Rąbinek, Rąbin - całe miejscowości, Rogaczewo Wielkie nr 11 do 20.
24.05 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Krzywiń: Rąbinek, Rąbin - całe miejscowości, Rogaczewo Wielkie nr 11 do 20.
24.05 od godz. 17:30 do 19:00


Śmigiel: ul. Kościańska nr 8 do 14 parzyste, FHU KAR-ZIEM, wiatraki; ul. Wiatrakowa - cała ulica. gm. Śmigiel: Koszanowo ul. Ogrodnicza nr 1; ul. Zjazdowa nr 8.
24.05 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Kościan: Czarkowo nr 2 do 22, nr 29 do 34A, nr 2A blok mieszkalny i tartak, działka nr 24 ujęcie gazu, działki nr 39, 60/2, 80.
25.05 od godz. 9:00 do 11:00


Gorzyczki 27, 28, 36, 31, 29, 30, 33, 1, 32, 35,
25.05 od godz. 9:30 do 14:30


gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Podleśna nr 16A, 16B, działki nr 119/5, 123/3, 123/4, 124/5.
26.05 od godz. 8:00 do 13:30


gm. Śmigiel: Czacz ul. Gen. Fieldorfa nr 44 do 52, działki nr 240/1, 761/3, 884, przepompownia ścieków, Przysieka Polska działka nr 877, pomiar gazowy.
26.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kościan ul. Śmigielska nr 12B do 12L (działki nr 345/5 do 345/14).
26.05 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Krzywiń: Mościszki działki nr 116/7 do 116/11, 117/25.
26.05 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Krzywiń: Stary Dębiec Osiedle Sosnowe nr 88, 90, 91, 93.
27.05 od godz. 7:30 do 15:00


gm. Śmigiel: Poladowo nr 27 do 39, nr 62, 63, 64, działka nr 229 przepompownia, GR Wypych.
27.05 od godz. 9:00 do 13:30


gm. Kościan: Widziszewo ul. Ceramiczna nr 4 (działka 41/14), 8, działki nr 43/2, 43/4 ujęcie gazu PSG EFT, SUER; ul. Dworcowa nr 1, 2 do 10 parzyste, ANDEX. DWORZEC PKP; ul. Podgórna nr 1, 1A, nr 2 do 26 parzyste, 33, 33A, 35 do 48, 50, działki nr 21/38, 187/2 PKP, 21/38, 27/5, 27/13, 37/1, 43/1, 43/2, 43/4, 52/3, biblioteka, DELIKATESY BIS, JAR-BUD, kościół, ORANGE, ogródki działkowe; ul. Polna nr 1 do 6A, 8, 10, 24, 26, 28, działki nr 58/20, 58/22, przychodnia stomatologiczno-lekarska; ul. Kwiatowa, Lipowa, Owocowa - całe ulice.
27.05 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Kościan: Widziszewo ul. Ceramiczna nr 4 (działka 41/14), 8, działki nr 43/2, 43/4 ujęcie gazu PSG EFT, SUER; ul. Dworcowa nr 1, 2 do 10 parzyste, ANDEX. DWORZEC PKP; ul. Podgórna nr 1, 1A, nr 2 do 26 parzyste, 33, 33A, 35 do 48, 50, działki nr 21/38, 187/2 PKP, 21/38, 27/5, 27/13, 37/1, 43/1, 43/2, 43/4, 52/3, biblioteka, DELIKATESY BIS, JAR-BUD, kościół, ORANGE, ogródki działkowe; ul. Polna nr 1 do 6A, 8, 10, 24, 26, 28, działki nr 58/20, 58/22, przychodnia stomatologiczno-lekarska; ul. Kwiatowa, Lipowa, Owocowa - całe ulice.
27.05 od godz. 13:00 do 15:00


gm. Krzywiń: Stary Dębiec Osiedle Dębowe nr 63, 64, 65, działki nr 3/74, 3/75, 3/79 do 3/82.
30.05 od godz. 11:00 do 13:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Straduń 5A, 8, 11, 12, 12A, 12B, 14, 15, 16, 17, 17B, 17C, 19A, dz. nr 175/1, 176/3, 205/2, 207/3-9, 209, 238/12-13, 238/16, 139/2, 243/1, 238/11, 238/25, 238/31.
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Młynkowo 164, 165, 166, 167, 168, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180A, 181, 182, 184, 186, dz. nr 129/, 149/2, 159/1.
25.05 od godz. 9:00 do 17:00


Morzewo dz. nr 127.
26.05 od godz. 7:00 do 14:00


Trzcianka ul. Jana Sobieskiego 4, 11, 13, 14, 15, 17.
26.05 od godz. 9:00 do 15:00


Młynkowo 167, 182, 183, 184, 186, dz. nr 159/1.
26.05 od godz. 9:00 do 17:00


Młynkowo 167, 182, 183, 184, 186, dz. nr 159/1.
27.05 od godz. 9:00 do 17:00


Teresin 42, dz. nr 273/4, 273/5.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Leszno

Leszno: ul. Sobieskiego nr 1 FIDES, MEDISOW, PRAGMED; ul. 17 Stycznia nr 7 Korty LESZNO, nr 45 PZMot OZDG.
25.05 od godz. 7:15 do 17:15


Leszno: ul. 17 Stycznia nr 33 do 43 i 49 do 59 nieparzyste, nr 74 do 84 parzyste, działka nr 29 Euro-Rower, IMPEX, ROBPOL, GASMAR; ul. Frycza Modrzewskiego, Świderskiego - całe ulice; ul. Sobieskiego nr 2, 2ABCDE, nr 1A do 17 nieparzyste (oprócz nr 7A), działki nr 9/4 do 33 garaże, 9/37.
25.05 od godz. 7:15 do 8:15


Leszno: ul. 17 Stycznia nr 33 do 43 i 49 do 59 nieparzyste, nr 74 do 84 parzyste, działka nr 29 Euro-Rower, IMPEX, ROBPOL, GASMAR; ul. Frycza Modrzewskiego, Świderskiego - całe ulice; ul. Sobieskiego nr 2, 2ABCDE, nr 1A do 17 nieparzyste (oprócz nr 7A), działki nr 9/4 do 33 garaże, 9/37.
25.05 od godz. 16:15 do 17:15


Leszno ul. Żniwna działka nr 537/5, 537/6, 537/7.
27.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat kępiński

Leśniczówka Potulice 27, Łąkie 26
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kolski

Sulęcinek ul. Podgórna 23, Murzynowiec Leśny 3, 8, 9, 12a, 10, 4, 12B, 5, 11, 6, 1, 7, 13, 11F, 12, 11a,
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ługi 10, 11, 12, 13, 13a, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19A, 20, 21, 22.
30.05 od godz. 7:30 do 13:30


Gmina Suchy Las miejscowość Zielątkowo ul. Moraczewskich 28, 30; ul. Sportowa 14, 20, 22, działki 23/26, 23/32; ul. Pogodna 1, 3, 5; cała ul. Wichrowa, Wyrzykowskiej
3.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat ostrowski

Piaski: ul. 27 Grudnia, Nowa, Piaskowa, Sprzeczna (oprócz nr 1, 12, 13), Wąska, Wyzwolenia - całe ulice; ul. Poznańska nr 1, 1AB, 2, 2A, 54, 55; ul. Powstańców Wlkp. nr 1 do 11, 13, działka nr 381/15; ul. Słowackiego nr 3; ul. Strzelecka nr 1 do 9B, Gminny Ośrodek Kultury; ul. Warszawska nr 35, 37, 39, 49.
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat międzychodzki

gm. Sieraków miejscowości Chorzępowo nr 1, 2, 6, 8, od nr 16 do nr 29, nr 46a, 64, od nr 72 do nr 79, nr 83, 89, 90, działki nr 58/7, 58/8, 83/1, 231/4, Remiza OSP, Leśniczówka. miejscowości Bucharzewo nr 1. miejscowości Kukułka nr 1. miejscowości Błota nr 1, 2, 3, Koło Łowieckie nr 14 Leśnik w Poznaniu. miejscowości Szostaki nr 1, działki nr 1297, 1298, 1299. gm. Wronki miejscowości Chojno Błota Małe działki nr 1297, 1298, 1299. miejscowości Pławiska nr 1 Leśniczówka.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Kwilcz miejscowości Prusim nr 2, 3, Oświetlenie drogi nr 24.
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1, działki nr 144/19, 144/23, 144/25, 144/29, 144/32, 144/45. ul. Jaśminowa.
3.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat koniński

Koziegłowy: ul. Lecha, ul. Gdyńska 15, od 17 do 27 nieparzyste, ul. Lipowa 5, 7, 7A, ul. Topolowa 18, 20, 22, 27A-C, ul. Piłsudskiego 8, 8A, 10, 10A.
26.05 od godz. 12:00 do 14:00


powiat rawicki

gm. Bojanowo: Zaborowice nr 4, działka nr 53/1.
27.05 od godz. 7:30 do 11:30


powiat wrzesiński

Orzechowo ul. Topolowa,
27.05 od godz. 9:00 do 15:00


Chocicza Mała 15, 17, 14, 19a, 19, 13, 20, 16, 15,
27.05 od godz. 9:00 do 14:00


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Sycyn od nr 3 do nr 18a, od nr 35 do nr 43, działki nr 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 91/1, 91/3, 92, 135/5, 135/9, 135/10, 135/11, 135/12, 250.
30.05 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 18 do nr 31d, działki nr 67/2, 68/4, 68/7, 69/2, 69/6, 70/6, 85/1, 85/2, 85/3, 87/12, 91/4, 100/1.
31.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 1 do nr 17, nr 32, 38, 39, działki nr 6/2, 6/3, 6/8, 54/1, 54/3, 77/1. miejscowości Chrustowo nr 1, 23a, 23b, 23c, 23e, 36. miejscowości Niemieczkowo od nr 1 do nr 17, działki nr 21, 29/8, 126/1, 158, Koło Łowieckie nr 52 Szarak, Tłuczarnia.
31.05 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 1 do nr 17, nr 32, 38, 39, działki nr 6/2, 6/3, 6/8, 54/1, 54/3, 77/1. miejscowości Chrustowo nr 1, 23a, 23b, 23c, 23e, 36. miejscowości Niemieczkowo od nr 1 do nr 17, działki nr 21, 29/8, 126/1, 158, Koło Łowieckie nr 52 Szarak, Tłuczarnia.
31.05 od godz. 14:00 do 16:00


powiat śremski

Rusocin 1, 2, 3, 4, 5, 6, 31, 33, 34, PGR,
31.05 od godz. 8:30 do 13:30


powiat średzki

Strzeszki 3, 7, 2, 4, 3A, 9, 11, 10, 5, 5A, 12,
3.06 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje w Lidlu

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie