Bez prądu w wielkopolskim. Gdzie 26.05 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Wyłączenia prądu. Sprawdź, gdzie możliwe są wyłączenia prądu
Wyłączenia prądu. Sprawdź, gdzie możliwe są wyłączenia prądu istockphoto.com/RuudMorijn
Udostępnij:
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w wielkopolskim 26.05? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w wielkopolskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat poznański

miejscowość Bytyń
26.05 od godz. 7:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. 23 Października nr 31, 31a, od nr 33 do nr 67, od nr 69 do nr 78, od nr 80 do nr 98 parzyste, działki nr 109/2, 115/16, 115/18, od 115/20 do 115/31, 127/5, 192/2, 192/3, 197/5, 218/1, Apteka, Sygnalizacja Świetlna, Foral Invest, Dino, Chłodrol. ul. Okrężna od nr 1 do nr 11b nieparzyste, nr 4, 4a, 4b, 13a, 13b, 13c, działki nr 161/5, 162/12, 165/2, 165/3, 165/4, 186/2. ul. Jesienna.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Kicin: ul. Kościelna, ul. Haasego, ul. Św. Jakuba, ul. Swarzędzka 2C.
26.05 od godz. 8:00 do 11:00


Luboń: ul. Poznańska 17A-H, 19A, dz. 126/2 (Przepompownia ścieków).
26.05 od godz. 8:30 do 13:30


Mosina ul. Kolejowa 6, 11, 9, 10, 28, 30, 7, 30, 13, 31a, 8, 29, 8, 28, ul. Śremska 82, 12, 83, 84, 81, 80,
26.05 od godz. 9:00 do 14:00


Mosina ul. Sowińskiego 41, 37, 30, 29, 40, 39, 38, 32, 31, ul. Topolowa, ul. Targowa, ul. Morelowa.
26.05 od godz. 9:00 do 15:00


Czerwonak: ul. Gdyńska 1, 3, 5, 7.
26.05 od godz. 12:00 do 14:00


Zalasewo: ul. Angielska, ul. Hiszpańska 4, 10, ul. Włoska 3, 4, 6, ul. Irlandzka od 3 do 11 nieparzyste, dz. 656, ul. Grecka 1.
27.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Sielska. ul. Beztroska. ul. Batorowska od nr 5 do nr 10 oprócz nr 7, działka nr 229, Pompownia Ścieków. ul. Pszenna nr 19, 24.
27.05 od godz. 8:00 do 12:00


Czmoniec ul. Liliowa,
27.05 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Pocztowa 2, 2a, 3, 4, 6, 6a; ul. Poznańska 105, 109, 113; ul. Ogrodowa od 1 do 4, Kościół
27.05 od godz. 9:00 do 15:00


Kicin: ul. Działkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Sucha, ul. Wodna 4, 6, od 9 do 23 nieparzyste, ul. Nowe Osiedle od 2 do 54C parzyste, od 1 do 71 nieparzyste, ul. Spokojna.
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Wysogotowo ul. Pszenna 3, 5, 8, 8a, 9, 11, 12a, 14, 17, 20, 22, działki 280/2, 280/4; miejscowość Dąbrowa ul. Wysogotowska 1
30.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Wysogotowo ul. Pszenna 3, 5, 8, 8a, 9, 11, 12a, 14, 17, 20, 22, działki 280/2, 280/4; miejscowość Dąbrowa ul. Wysogotowska 1
31.05 od godz. 8:00 do 15:00


Luboń: ul. Kościuszki 91, 93, 95, 95A-J, ul. Graniczna 3.
30.05 od godz. 8:30 do 13:30


Zalasewo: ul. Armii Poznań od 44 do 60, ul. Jeżynowa.
30.05 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Komorniki miejscowości Rosnowo ul. Czereśniowa od nr 100 do nr 100j, od nr 102 do nr 102j, działki nr 3/21, 3/114.
30.05 od godz. 9:00 do 14:00


Mosina ul. Śremska 26, 17a, 78, 17, 2, 34, 76, 18, 30, 24, 28, 25, 29, 79, 31, 20, 22, 33, 3, 34a, 32, 21, 37, 27, 35, 58, 19, 77,
30.05 od godz. 9:00 do 12:30


Czmoniec 54, 59, 53, 56, 58, 57, 54, 61, 55, 60, ul. Bnińska STACJA OCHRONY KATODOWEJ, ul. Piwoniowa, ul. Stokrotkowa,
30.05 od godz. 9:00 do 11:00


Gmina Komorniki miejscowość Chomęcice działki 84/25, 84/26, 84/33
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zalasewo: ul. Niemiecka od 20 do 44 parzyste, ul. Belgijska dz. 613.
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Plewiska: ul. Wiosenna 17, 18, 19.
31.05 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewiec ul. Szkolna od 1 do 5, 8, 10; ul. Szkolna 5, 7, 8, 10, 16, 33 cała ul. Słonecznikowa, Nasturcjowa
31.05 od godz. 9:00 do 17:00


Zielonka 1, dz. 26/5, dz. 274, dz. 416
31.05 od godz. 9:00 do 14:00


Kicin: ul. Pod Lasem, ul. Berberysowa, ul. Lawendowa 3, 5, 7, ul. Cyprysowa 3, przepompownia ścieków, ul. Sosnowa od 1 do 8, ul. Widok 2, 4, 6, 8, ul. Daglezjowa, ul. Poznańska 9.
1.06 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Poznańska 67, działka 164/2;
1.06 od godz. 8:30 do 13:00


Gmina Stęszew miejscowość Witobel ul. Łódzka 10; Folwarczna od 3 do 7, nieparzyste od 9 do 37
1.06 od godz. 9:30 do 15:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Wierzbowa nr 104, 106, 112, 120, 122, od nr 124 do nr 127, nr 129, 131, 133a, 133b, 137a, 137b, 139, działki nr 47/9, 47/36, 47/38, 47/40, 47/41, 178/3, 178/4, 195. ul. Żytnia nr 8. ul. Długa nr 4, 6, działki nr 53/5, 188/1. ul. Owsiana nr . ul. Skórzewska nr 59, działka nr 49/1.
1.06 od godz. 11:00 do 14:00


Murowana Goślina: ul. Poznańska 47, Hotel Relax; ul. Łąkowa 16A, 16B; ul. Bracka 1 strzelnica Kurkowego Bractwa Strzeleckiego.
2.06 od godz. 7:00 do 16:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo cała ul. Tęczowa
2.06 od godz. 8:30 do 13:00


Pecna ul. Kolejowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ul. Krótka 1, 2, 3, 4, 5, 6, ul. Łąkowa 30, ul. Różana, ul. Szkolna 27, 32, 34, 29, 36, 30, 25,
2.06 od godz. 9:00 do 13:30


Kamionki ul. Chabrowa 16, ul. Dzikiej Róży 83, ul. Wiklinowa 23, 21, 20, 19, 15, 28, 26, 11, 16, 13, 17, 24,
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowość Stęszew ul. Kanałowa od nr 44 do nr 50 parzyste, działki nr 951, 952/3, 960/5, 960/6, 960/7, 960/8, 961/2, 961/3, 961/4.
2.06 od godz. 9:30 do 15:00


Luboń: ul. Poznańska 22B.
3.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Polna 18, 20, działka 10018/8
3.06 od godz. 9:00 do 15:00


Siekierki Wielkie ul Bławatkowa nr 2,4,6,7,8,10,11,13, ul. Sadownicza 22, ul. Rumiankowa 1,2,3, ul Łąkowa dz.359/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40,42 ,44.
3.06 od godz. 9:30 do 10:00


Siekierki Wielkie ul Bławatkowa nr 2,4,6,7,8,10,11,13, ul. Sadownicza 22, ul. Rumiankowa 1,2,3, ul Łąkowa dz.359/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40,42 ,44.
3.06 od godz. 13:00 do 13:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Iskierki działki nr 179/59, 179/61, 179/62, od 179/73 do 179/77. ul. Dopiewska działka nr 179/59. ul. Mgiełki działki nr 179/43, 179/45.
6.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Poznańska 65, 69, 71, 73; ul. Polna parzyste od 2 do 16, 17; cała ul. Jarzębinowa
6.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Buk miejscowości Buk ul. Strumykowa nr 1, działka nr 1037/2, 1037/3. ul. Lipowa działka nr 1037/1. ul. Zakładowa działka nr 1041/12.
6.06 od godz. 13:00 do 17:00


gm. Rokietnica miejscowości Kiekrz ul. Kierska nr 61, od nr 63 do nr 65a, nr 66a, 68, 70, 72, 74, 74b, 74c, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93, 124b, 126b, 126d, działki nr 100/110, 175/20, 175/21, 175/25. ul. Portugalska nr 15, 16, 16a, 18, działki nr 100/23, 100/24, 100/32. ul. Duńska nr 1. miejscowości Rokietnica ul. Kierska działka nr 278/1.
7.06 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
7.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
8.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
9.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
10.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Rokietnica miejscowości Krzyszkowo ul. Spokojna nr 21, 25, działki nr 58/3, 58/4, 58/5.
7.06 od godz. 9:00 do 15:00


Wiry: ul. Malwowa od 4 do 8 parzyste, 7, dz. 6/19.
8.06 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Wjazdowa nr 1, 2.
8.06 od godz. 9:00 do 17:00


Plewiska: ul. Czarna Droga od 4 do 56 parzyste, 56A-C, od 5 do 31 nieparzyste, ul. Grunwaldzka 572.
9.06 od godz. 8:30 do 13:30


Przeźmierowo: ul. Strumykowa, ul. Dolina 6, 8, od 1 do 19 nieparzyste, ul. Leśna od 48 do 62 parzyste, od 45 do 53 nieparzyste, ul. Szkolna 5, 9, 11, ul. Poznańska 35.
9.06 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Powstańców Wielkopolskich. ul. Piotra Tomickiego nr 1. ul. Wojska Polskiego nr 35.
10.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Bursztynowa nr 37, 39, 43, 46, 50, działki nr 363/12, 363/15, 366/8.
10.06 od godz. 9:00 do 12:00


Plewiska: ul. Bazyliowa, ul. Tymiankowa, ul. Szałwiowa od 117 do 123 nieparzyste, ul. Profesora Kozłowskiego od 1 , 3, 5, 7, 9, 15.
10.06 od godz. 10:00 do 14:00


Kobylnica: ul. Sosnowa, ul. Poprzeczna, ul. Krańcowa, ul. Brzozowa, ul. Leśna, ul. Wiatrakowa od 1 do 15, ul. Poznańska od 1 do 37 nieparzyste.
14.06 od godz. 8:00 do 17:00


Komorniki: ul. Żabikowska 93B-D.
14.06 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Rokietnica miejscowości Kiekrz ul. Miodowa.
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


powiat wągrowiecki

Wągrowiec ul. Kasprowicza 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, Biedronka, Apteka, ul. Lipowa 27, 27A, 29, ul. Słowackiego 2, 4, 6, 6A, 8, 10, 12, dz. 1400/4.
26.05 od godz. 7:00 do 15:00


Tarnowo Pałuckie dz. 16/43, 16/57B, C, F, G.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lęgniszewo 3, 5, 7, 9, 11, 13, 27.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Bartodzieje 46F, 46G, dz. nr 87/9.
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Morzewo dz. nr 127.
26.05 od godz. 7:00 do 14:00


Trzcianka ul. Jana Sobieskiego 4, 11, 13, 14, 15, 17.
26.05 od godz. 9:00 do 15:00


Młynkowo 167, 182, 183, 184, 186, dz. nr 159/1.
26.05 od godz. 9:00 do 17:00


Młynkowo 167, 182, 183, 184, 186, dz. nr 159/1.
27.05 od godz. 9:00 do 17:00


Teresin 42, dz. nr 273/4, 273/5.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat chodzieski

Budzyń ul. Dworcowa 37, 38, 39, 39A, dz. nr 130, 194.
26.05 od godz. 7:30 do 10:30


Kamionka 10, 11, 12, 13.
27.05 od godz. 7:30 do 10:30


Budzyń ul. Jeżynowa dz. nr 1541/7, 1541/65.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Chodzież ul. Leśna 1, 1A-I, 3, 4, 5, 5A, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, dz. nr 3172/6, 3174/2.
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Kierzkowice.
31.05 od godz. 7:30 do 10:30


Budzyń ul. Olszynkowa dz. nr 564/7, ul. Orlikowa dz. nr 572/3.
31.05 od godz. 8:00 do 14:00


Budzyń ul. Gumowa, ul. Cicha 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, przepompownia, rola, dz. nr 1282/4, ul. Rogozińska 24, przepompownia, dz. nr 1287, Łucjanowo.
1.06 od godz. 7:30 do 15:00


powiat międzychodzki

gm. Sieraków miejscowości Chorzępowo nr 1, 2, 6, 8, od nr 16 do nr 29, nr 46a, 64, od nr 72 do nr 79, nr 83, 89, 90, działki nr 58/7, 58/8, 83/1, 231/4, Remiza OSP, Leśniczówka. miejscowości Bucharzewo nr 1. miejscowości Kukułka nr 1. miejscowości Błota nr 1, 2, 3, Koło Łowieckie nr 14 Leśnik w Poznaniu. miejscowości Szostaki nr 1, działki nr 1297, 1298, 1299. gm. Wronki miejscowości Chojno Błota Małe działki nr 1297, 1298, 1299. miejscowości Pławiska nr 1 Leśniczówka.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Kwilcz miejscowości Prusim nr 2, 3, Oświetlenie drogi nr 24.
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1, działki nr 144/19, 144/23, 144/25, 144/29, 144/32, 144/45. ul. Jaśminowa.
3.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat szamotulski

gm. Ostroróg miejscowości Ostroróg ul. Wroniecka nr 12, od nr 14 do nr 19, nr 21, 26, 28, 30. ul. Ogrodowa nr 2, 6. miejscowości Dobrojewo ul. Wroniecka nr 20 22, 24, 26, 28, 30, 35, działki od nr 268/5 do nr 268/20, 268/11, 272/1.
26.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wronki ul. Sierakowska 37, 39, 48, 50, dz. nr 1903/9, 1903/13.
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wronki ul. Dworcowa 19, 32.
27.05 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Szamotuły miejscowości Kąsinowo od nr 3 do nr 15, od nr 35 do nr 38, nr 54, 55, działka nr 37/4, Świetlica.
30.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
30.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
31.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
1.06 od godz. 9:00 do 17:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Bytyń cała ul. Kapitańska
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Rzecin 1, 29, 30, 31, dz. nr 111/2, Maszewice, Tomaszewo.
31.05 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Kiączyn ul,. Jesionowa 1
31.05 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Radzyn cała ul. Cytrynowa oprócz nr. 1, 2, działki 151/50, 151/48
6.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Duszniki miejscowości Duszniki ul. Podrzewska od nr 1 do nr 9, działka nr 167. ul. Chełmińska nr 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 10a, działki nr 185/1, 185/2, 194/1, 194/11, 195/1. ul. Jakubowska. ul. Orzechowa. ul. Sportowa od nr 32 do nr 36, nr 38, 40. ul. Jana Pawła 2 od nr 1 do nr 7, nr 9, 11, 13, działka nr 887. ul. Szamotulska nr 1, 1a, 3.
7.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat pilski

Klawek 1, 8, 9, 9A, 11, 13, Falmierowo 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, PGR, dz. nr 22/1, 21/4, 207/4, miejscowość Młotkówko, miejscowość Polinowo, Kościerzyn wielki 62, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, Dwór Hercowo, dz. nr 135, 366.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Szydłowo, miejscowość Dobrzyca 52, 59, 62, działki 31/7, 31/11, 34/18.
27.05 od godz. 7:00 do 14:00


Piła ul. Wawelska 6, 6A.
27.05 od godz. 8:00 do 10:00


Piła ul. Rydygiera 11, 13, 15.
28.05 od godz. 8:30 do 13:30


Ługi Ujskie 4a.
1.06 od godz. 7:00 do 14:00


powiat kościański

gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Podleśna nr 16A, 16B, działki nr 119/5, 123/3, 123/4, 124/5.
26.05 od godz. 8:00 do 13:30


gm. Śmigiel: Czacz ul. Gen. Fieldorfa nr 44 do 52, działki nr 240/1, 761/3, 884, przepompownia ścieków, Przysieka Polska działka nr 877, pomiar gazowy.
26.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kościan ul. Śmigielska nr 12B do 12L (działki nr 345/5 do 345/14).
26.05 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Krzywiń: Mościszki działki nr 116/7 do 116/11, 117/25.
26.05 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Krzywiń: Stary Dębiec Osiedle Sosnowe nr 88, 90, 91, 93.
27.05 od godz. 7:30 do 15:00


gm. Śmigiel: Poladowo nr 27 do 39, nr 62, 63, 64, działka nr 229 przepompownia, GR Wypych.
27.05 od godz. 9:00 do 13:30


gm. Kościan: Widziszewo ul. Ceramiczna nr 4 (działka 41/14), 8, działki nr 43/2, 43/4 ujęcie gazu PSG EFT, SUER; ul. Dworcowa nr 1, 2 do 10 parzyste, ANDEX. DWORZEC PKP; ul. Podgórna nr 1, 1A, nr 2 do 26 parzyste, 33, 33A, 35 do 48, 50, działki nr 21/38, 187/2 PKP, 21/38, 27/5, 27/13, 37/1, 43/1, 43/2, 43/4, 52/3, biblioteka, DELIKATESY BIS, JAR-BUD, kościół, ORANGE, ogródki działkowe; ul. Polna nr 1 do 6A, 8, 10, 24, 26, 28, działki nr 58/20, 58/22, przychodnia stomatologiczno-lekarska; ul. Kwiatowa, Lipowa, Owocowa - całe ulice.
27.05 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Kościan: Widziszewo ul. Ceramiczna nr 4 (działka 41/14), 8, działki nr 43/2, 43/4 ujęcie gazu PSG EFT, SUER; ul. Dworcowa nr 1, 2 do 10 parzyste, ANDEX. DWORZEC PKP; ul. Podgórna nr 1, 1A, nr 2 do 26 parzyste, 33, 33A, 35 do 48, 50, działki nr 21/38, 187/2 PKP, 21/38, 27/5, 27/13, 37/1, 43/1, 43/2, 43/4, 52/3, biblioteka, DELIKATESY BIS, JAR-BUD, kościół, ORANGE, ogródki działkowe; ul. Polna nr 1 do 6A, 8, 10, 24, 26, 28, działki nr 58/20, 58/22, przychodnia stomatologiczno-lekarska; ul. Kwiatowa, Lipowa, Owocowa - całe ulice.
27.05 od godz. 13:00 do 15:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Akacjowa - cała ulica; ul. Dębowa nr 10; ul. Główna nr 12, działki nr 202/3, 203, 204/3.
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Krzywiń: Stary Dębiec Osiedle Dębowe nr 63, 64, 65, działki nr 3/74, 3/75, 3/79 do 3/82.
30.05 od godz. 11:00 do 13:30


gm. Krzywiń: Zgliniec działka nr 119/4.
30.05 od godz. 13:30 do 16:00


gm. Śmigiel: Brońsko, Skoraczewo - całe miejscowości; Nowy Białcz nr 22 do 29, działka nr 78 odwiert PGNiG; Stary Białcz działki nr 62 odwiert PGNiG, nr 69 odwiert PGNiG, nr 189 odwiert PGNiG; Prętkowice Osada Leśna nr 1 (leśniczówka).
31.05 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Śmigiel: Brońsko, Skoraczewo - całe miejscowości; Nowy Białcz nr 22 do 29, działka nr 78 odwiert PGNiG; Stary Białcz działki nr 62 odwiert PGNiG, nr 69 odwiert PGNiG, nr 189 odwiert PGNiG; Prętkowice Osada Leśna nr 1 (leśniczówka).
31.05 od godz. 13:00 do 15:00


powiat gostyński

Krobia ul. Ogrodowa nr 9D, 9G, działki nr 1662/5 i 6, 1644/5, 2102.
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Gostyń: Stary Gostyń nr 36 do 60, nr 62, działki nr 12/5, 12/14, 18, 18/1, 105/2, 206/4, 206/8, 206/10, 206/11, 209/1, 210/1, 210/3, EXTERRA, FHU DUDA, OSP, parafia, przepompownie, TOK-MAR.
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gostyń: ul. Orzechowa nr 1 do 21 nieparzyste.
27.05 od godz. 9:00 do 13:30


Gostyń: ul. Bojanowskiego nr 14, 14A; ul. Mostowa nr 1B, 6, 7, 7ABC, 8, 8ABC, PHU SEKWIM BIS, działka nr 1710/10 (przy nr 5) I&B COMPUTER; ul. Parkowa - cała ulica; ul. Polna nr 7 do 10, 64 do 71.
1.06 od godz. 8:30 do 15:00


powiat leszczyński

gm. Lipno: Górka Duchowna nr 1 do 5, 78 do 86, działka nr 334/1.
26.05 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Lipno: Goniembice działki nr 191/3 i 4 Gospodarstwo Rolne - chlewnie i mieszalnia pasz.
30.05 od godz. 8:00 do 16:00


Lipno: Os. Prymasa Tysiąclecia nr 1, 2, 3, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 25, 27, 31, działki nr 157/19, 157/57 i 58, 406/6; ul. Powstańców Wlkp. działka nr 406/33 przepompownia ścieków.
31.05 od godz. 7:30 do 9:30


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Kolejowa, Pocztowa, Polna, Wiatraczna - całe ulice.
2.06 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Rydzyńska nr 36 do 66 parzyste, nr 45 do 61 nieparzyste, działka nr 679/1.
2.06 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Rydzyńska nr 36 do 66 parzyste, nr 45 do 61 nieparzyste, działka nr 679/1.
2.06 od godz. 14:00 do 15:00


powiat gnieźnieński

Kotuń dz. nr 466/1, 466/6.
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kotuń ul. Bursztynowa dz. nr 141/2-7, 496/1, 496/3, 496/4.
26.05 od godz. 13:30 do 18:00


miejscowość Dobrzyca 52, 59, 62, działki 31/7, 31/11, 34/18.
27.05 od godz. 7:00 do 14:00


Gniezno 8, ul. Wachtla, ul. 28 Grudnia, ul. Kosynierów, ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Wiosenna 4, 7, 12, 14, 16, 18, 20, ul. Wolności 23, 27, 29, 29A, 31, 37, 39, 40B, 41, 43, 45, 47, 49
27.05 od godz. 8:00 do 8:30


Gniezno 8, ul. Wachtla, ul. 28 Grudnia, ul. Kosynierów, ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Wiosenna 4, 7, 12, 14, 16, 18, 20, ul. Wolności 23, 27, 29, 29A, 31, 37, 39, 40B, 41, 43, 45, 47, 49
27.05 od godz. 14:00 do 14:30


Gniezno ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Kosynierów, ul. Wiosenna 14, 16, ul. Wachtla 20a, ul. Wolności 39, 47
27.05 od godz. 8:00 do 14:30


Czerniejewo ul. Szkolna/ Osiedle Nadziei dz. nr 428, 331/12-15 , 331/9, 278/1.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Braciszewo 10, 10A, dz. nr 30/6 i 30/7.
27.05 od godz. 9:30 do 13:00


Kosowo 1, 28, 29, 30, 56, dz. 25/3, dz. 24/3, dz. 24/6
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lednogóra 10, 9, 16, 18, 18A, 16A, 11, 17A, 15, 15, 17,
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Żydowo ul. Jana Pawła II dz. 324,
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Baranowo: ul. Spokojna 1, 1A, 2B, 3, 5, ul. Przemysłowa 11, 11C, 13.
30.05 od godz. 8:30 do 12:30


Gniezno os. Władysława Łokietka 33 (gabinet stomatologiczny)
1.06 od godz. 8:00 do 14:00


Krzyszczewo 31-35, dz. 61,
3.06 od godz. 8:00 do 13:00


Szczytniki Duchowne 57, 60, 61, Osiedle Wrzosowe.
3.06 od godz. 10:00 do 13:00


Gębarzewo dz. nr 56/4 do 56/9.
6.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat koniński

Koziegłowy: ul. Lecha, ul. Gdyńska 15, od 17 do 27 nieparzyste, ul. Lipowa 5, 7, 7A, ul. Topolowa 18, 20, 22, 27A-C, ul. Piłsudskiego 8, 8A, 10, 10A.
26.05 od godz. 12:00 do 14:00


Koziegłowy: ul. Leśna od 2 do 14 parzyste, od 1 do 11 nieparzyste, ul. Rolna, ul. Krótka od 1 do 9A nieparzyste, od 4 do 12 parzyste, ul. Poznańska od 28 do 42 parzyste, od 19 do 23 nieparzyste, ul. Kanałowa bez 7, os. Leśne 19.
2.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: ul. Poznańska 14, 14A, 15A, 15D.
3.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: ul. Gdyńska od 6 do 54 parzyste, 54A, dz. 273/2 (przepompownia ścieków), ul. Podgórna 1, 2A, 4, od 3 do 15 nieparzyste, ul. Polna 16D, 18, 19, 20, 21.
6.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: os. Leśne 18.
7.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: os. Leśne 16, 16A-B, 26, 29.
8.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: os. Leśne 25.
9.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: os. Leśne 12A-C.
10.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat rawicki

gm. Bojanowo: Zaborowice nr 4, działka nr 53/1.
27.05 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Jutrosin: Rogożewo nr 29 do 42, działka nr 216.
30.05 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Bojanowo: Pakówka - cała miejscowość (oprócz nr 42 - DPS, dz. 342/6 - ORANGE, 904/12).
2.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat nowotomyski

gm. Nowy Tomyśl miejscowości Sękowo nr 62, 62b, od nr 73 do nr 77a, działki nr 204/2, 205/1, 207/1, 209/1.
27.05 od godz. 8:30 do 11:00


Gmina Opalenica miejscowość Porażyn wszystkie numery od 21 do 28 oprócz 23a; cała ul. dębowa, Jodłowa
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kuślin miejscowości Trzcianka od nr 13 do nr 19 oprócz nr 15a.
1.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Lwówek miejscowość Linie działki 397, 401
3.06 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Paproć od 172 do 174, 174a, 174b, 176, 177, 177a, 193a, 193h, 195c, 195e, 195f, 195l, 195ł,
6.06 od godz. 9:00 do 13:00


Leszno

Leszno ul. Żniwna działka nr 537/5, 537/6, 537/7.
27.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat wrzesiński

Orzechowo ul. Topolowa,
27.05 od godz. 9:00 do 15:00


Chocicza Mała 15, 17, 14, 19a, 19, 13, 20, 16, 15,
27.05 od godz. 9:00 do 14:00


powiat jarociński

gm. Góra: Kłoda Górowska nr 48B do 53, 55 do 61, działka nr 3/1.
27.05 od godz. 11:30 do 15:30


powiat kolski

Ługi 10, 11, 12, 13, 13a, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19A, 20, 21, 22.
30.05 od godz. 7:30 do 13:30


Gmina Suchy Las miejscowość Zielątkowo ul. Moraczewskich 28, 30; ul. Sportowa 14, 20, 22, działki 23/26, 23/32; ul. Pogodna 1, 3, 5; cała ul. Wichrowa, Wyrzykowskiej
3.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Sycyn od nr 3 do nr 18a, od nr 35 do nr 43, działki nr 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 91/1, 91/3, 92, 135/5, 135/9, 135/10, 135/11, 135/12, 250.
30.05 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 18 do nr 31d, działki nr 67/2, 68/4, 68/7, 69/2, 69/6, 70/6, 85/1, 85/2, 85/3, 87/12, 91/4, 100/1.
31.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 1 do nr 17, nr 32, 38, 39, działki nr 6/2, 6/3, 6/8, 54/1, 54/3, 77/1. miejscowości Chrustowo nr 1, 23a, 23b, 23c, 23e, 36. miejscowości Niemieczkowo od nr 1 do nr 17, działki nr 21, 29/8, 126/1, 158, Koło Łowieckie nr 52 Szarak, Tłuczarnia.
31.05 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 1 do nr 17, nr 32, 38, 39, działki nr 6/2, 6/3, 6/8, 54/1, 54/3, 77/1. miejscowości Chrustowo nr 1, 23a, 23b, 23c, 23e, 36. miejscowości Niemieczkowo od nr 1 do nr 17, działki nr 21, 29/8, 126/1, 158, Koło Łowieckie nr 52 Szarak, Tłuczarnia.
31.05 od godz. 14:00 do 16:00


Studzieniec 42, 43, 44.
31.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Bucz ul. Bratnia działki nr 94/19 do 94/33; ul. Spokojna działki nr 91/18, 94/41.
30.05 od godz. 8:30 do 14:00


gm. Przemęt: Starkowo-Bambry działki nr 334/24 do 334/41.
31.05 od godz. 10:00 do 14:30


gm. Przemęt: Kaszczor ul. Pod Lipami nr 4, 6, 7, 8, działka nr 753/1, PHU TYGRYS.
2.06 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Przemęt: Radomierz ul. Wczasowa działki nr 2790/8, 2790/9, 2790/15 do 21, nr 2871 do 2878.
2.06 od godz. 8:00 do 11:30


powiat złotowski

miejscowość Podgaje, ul. Bałtycka nr 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, znaki aktywne.
31.05 od godz. 8:00 do 16:00


Blękwit działka 96na1, 96na2
1.06 od godz. 7:30 do 13:30


powiat śremski

Rusocin 1, 2, 3, 4, 5, 6, 31, 33, 34, PGR,
31.05 od godz. 8:30 do 13:30


Brodniczka 4, 5D, 4A, 5C, 7, 3, 5, 5-B, 6, 4B, 5a, Esterpole 6a,
3.06 od godz. 8:30 do 14:00


Radoszkowo Drugie 58, 59, STACJA BAZOWA TELEFONII NR 40044 Radoszkowo,
3.06 od godz. 9:00 do 14:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Błotna. ul. Zbąszyńska od nr 10 do nr 16 parzyste. ul. Bukowska od nr 35 do nr 41 nieparzyste.
31.05 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Kamieniec miejscowość Kamieniec ul. Rolna 12, działka 240/5; ul. Kwiatowa wszystkie numery nieparzyste
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Przemysłowa od nr 8 do nr 12 parzyste.
8.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat średzki

Strzeszki 3, 7, 2, 4, 3A, 9, 11, 10, 5, 5A, 12,
3.06 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #2

DUKA

BIRD HACZYK PTAK 11,5X10X9,5 CM BIAŁY

39,99 zł12,90 zł-68%
miejsce #3

DUKA

BIRD HACZYK PTAK 11,5X10X9,5 CM SZARY

39,99 zł12,90 zł-68%
miejsce #19

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosja niszczy ukraiński przemysł

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie