Biofarm Basket Poznań wygrywa w imponującym stylu [ZDJĘCIA]

LUMAR
Biofarm Basket Poznań – Noteć Inowrocław 70:64
Biofarm Basket Poznań – Noteć Inowrocław 70:64 Waldemar Wylegalski
Wielkie emocje w pierwszej lidze koszykarzy. Biofarm Basket Poznań pokonał w hali Politechniki Poznańskiej Noteć Inowrocław 70:64, mimo że po pierwszych 20 minutach przegrywał 34:46. W drugiej połowie poznaniacy zagrali jednak rewelacyjnie.

W pierwszej połowie podopieczni trenera Przemysława Szurka zdobyli tylko 34 punkty, a stracili 46. Goście z Inowrocławia w tej odsłonie aż sześć razy trafili za trzy punkty, bardzo dobrze spisywali się najwyżsi w Noteci Karol Michałek i Łukasz Ratajczak.

Druga połowa to prawdziwy popis koszykarzy Biofarmu Basketu. W tej części gry znakomicie zagrali w obronie, stracili bowiem tylko 18 punktów. Mistrzem defensywy był w drugiej i trzeciej kwarcie Jakub Fiszer, ale też wreszcie z dobrej strony pokazali się rutyniarze, czyli Adam Metelski, Michał Szydłowski i Tomasz Smorawiński. Ale królem polowanie był niewątpliwie Mateusz Bręk, wręcz fruwający pod koszem przeciwników.

11 listopada p godz. 15.45 Biofarm Basket zagra w Poznanii z Rosą Radom. Emocji na pewno znów nie zabraknie. Warto więc zobaczyć ten mecz.

Biofarm Basket Poznań – Noteć Inowrocław 70:64 (19:23, 15:23, 20:10, 16:8)
Biofarm Basket:
Bręk 15, Wieloch 14 (3x3), Metelski 12, Fiszer 8, Szymczak 6, Szydłowski 5, Smorawiński 4, Stankowski 4, Michalik 2, Gruszczyński 0, Pawlak 0.
Noteć: Adamczewski 12 (4x3), Michałek 10, Korólczyk 9 (3x3), Ratajczak 9, Wierzbicki 8 (2x3), Dusiło 6, Kozłowski 6 (2x3), Maciejewski 3, Filipiak 1, M. Sroczyński 0, S. Sroczyński 0.