Brak prądu w wielkopolskim. Sprawdź gdzie 27.05 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Przerwy w dostawie prądu - gdzie? Sprawdź te informacje w naszym artykule
Przerwy w dostawie prądu - gdzie? Sprawdź te informacje w naszym artykule istockphoto.com/zhengzaishuru
Udostępnij:
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim (27.05)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat pilski

Piła ul. Rydygiera 11, 13, 15.
28.05 od godz. 8:30 do 13:30


Ługi Ujskie 4a.
1.06 od godz. 7:00 do 14:00


powiat kolski

Ługi 10, 11, 12, 13, 13a, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19A, 20, 21, 22.
30.05 od godz. 7:30 do 13:30


Gmina Suchy Las miejscowość Zielątkowo ul. Moraczewskich 28, 30; ul. Sportowa 14, 20, 22, działki 23/26, 23/32; ul. Pogodna 1, 3, 5; cała ul. Wichrowa, Wyrzykowskiej
3.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rawicki

gm. Jutrosin: Rogożewo nr 29 do 42, działka nr 216.
30.05 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Bojanowo: Pakówka - cała miejscowość (oprócz nr 42 - DPS, dz. 342/6 - ORANGE, 904/12).
2.06 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Pakosław: Chojno nr 3.
4.06 od godz. 9:30 do 13:30


powiat gnieźnieński

Kosowo 1, 28, 29, 30, 56, dz. 25/3, dz. 24/3, dz. 24/6
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lednogóra 10, 9, 16, 18, 18A, 16A, 11, 17A, 15, 15, 17,
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Żydowo ul. Jana Pawła II dz. 324,
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Baranowo: ul. Spokojna 1, 1A, 2B, 3, 5, ul. Przemysłowa 11, 11C, 13.
30.05 od godz. 8:30 do 12:30


Gniezno os. Władysława Łokietka 33 (gabinet stomatologiczny)
1.06 od godz. 8:00 do 14:00


Krzyszczewo 31-35, dz. 61,
3.06 od godz. 8:00 do 13:00


Karczewko ul. Jagodowa 24- 30 , dz. 211- 222.
3.06 od godz. 8:00 do 14:00


Szczytniki Duchowne 57, 60, 61, Osiedle Wrzosowe.
3.06 od godz. 10:00 do 13:00


Miejscowość Szydłowo działka nr 64/29 i 64/30.
6.06 od godz. 7:00 do 14:00


Gębarzewo dz. nr 56/4 do 56/9.
6.06 od godz. 8:00 do 13:00


Karczewko ul. Poziomkowa dz. 252- 254, 262, 265, 278, 276, Cisowa.
6.06 od godz. 8:30 do 14:30


Fałkowo dz. 128/2.
9.06 od godz. 9:00 do 11:00


powiat poznański

Kicin: ul. Działkowa, ul. Rzemieślnicza, ul. Sucha, ul. Wodna 4, 6, od 9 do 23 nieparzyste, ul. Nowe Osiedle od 2 do 54C parzyste, od 1 do 71 nieparzyste, ul. Spokojna.
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Wysogotowo ul. Pszenna 3, 5, 8, 8a, 9, 11, 12a, 14, 17, 20, 22, działki 280/2, 280/4; miejscowość Dąbrowa ul. Wysogotowska 1
30.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Wysogotowo ul. Pszenna 3, 5, 8, 8a, 9, 11, 12a, 14, 17, 20, 22, działki 280/2, 280/4; miejscowość Dąbrowa ul. Wysogotowska 1
31.05 od godz. 8:00 do 15:00


Luboń: ul. Kościuszki 91, 93, 95, 95A-J, ul. Graniczna 3.
30.05 od godz. 8:30 do 13:30


Zalasewo: ul. Armii Poznań od 44 do 60, ul. Jeżynowa.
30.05 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Komorniki miejscowości Rosnowo ul. Czereśniowa od nr 100 do nr 100j, od nr 102 do nr 102j, działki nr 3/21, 3/114.
30.05 od godz. 9:00 do 14:00


Mosina ul. Śremska 26, 17a, 78, 17, 2, 34, 76, 18, 30, 24, 28, 25, 29, 79, 31, 20, 22, 33, 3, 34a, 32, 21, 37, 27, 35, 58, 19, 77,
30.05 od godz. 9:00 do 12:30


Czmoniec 54, 59, 53, 56, 58, 57, 54, 61, 55, 60, ul. Bnińska STACJA OCHRONY KATODOWEJ, ul. Piwoniowa, ul. Stokrotkowa,
30.05 od godz. 9:00 do 11:00


Gmina Komorniki miejscowość Chomęcice działki 84/25, 84/26, 84/33
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zalasewo: ul. Niemiecka od 20 do 44 parzyste, ul. Belgijska dz. 613.
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Plewiska: ul. Wiosenna 17, 18, 19.
31.05 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewiec ul. Szkolna od 1 do 5, 8, 10; ul. Szkolna 5, 7, 8, 10, 16, 33 cała ul. Słonecznikowa, Nasturcjowa
31.05 od godz. 9:00 do 17:00


Zielonka 1, dz. 26/5, dz. 274, dz. 416
31.05 od godz. 9:00 do 14:00


Kicin: ul. Pod Lasem, ul. Berberysowa, ul. Lawendowa 3, 5, 7, ul. Cyprysowa 3, przepompownia ścieków, ul. Sosnowa od 1 do 8, ul. Widok 2, 4, 6, 8, ul. Daglezjowa, ul. Poznańska 9.
1.06 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Poznańska 67, działka 164/2;
1.06 od godz. 8:30 do 13:00


Gmina Stęszew miejscowość Witobel ul. Łódzka 10; Folwarczna od 3 do 7, nieparzyste od 9 do 37
1.06 od godz. 9:30 do 15:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Wierzbowa nr 104, 106, 112, 120, 122, od nr 124 do nr 127, nr 129, 131, 133a, 133b, 137a, 137b, 139, działki nr 47/9, 47/36, 47/38, 47/40, 47/41, 178/3, 178/4, 195. ul. Żytnia nr 8. ul. Długa nr 4, 6, działki nr 53/5, 188/1. ul. Owsiana nr . ul. Skórzewska nr 59, działka nr 49/1.
1.06 od godz. 11:00 do 14:00


Murowana Goślina: ul. Poznańska 47, Hotel Relax; ul. Łąkowa 16A, 16B; ul. Bracka 1 strzelnica Kurkowego Bractwa Strzeleckiego.
2.06 od godz. 7:00 do 16:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo cała ul. Tęczowa
2.06 od godz. 8:30 do 13:00


Pecna ul. Kolejowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ul. Krótka 1, 2, 3, 4, 5, 6, ul. Łąkowa 30, ul. Różana, ul. Szkolna 27, 32, 34, 29, 36, 30, 25,
2.06 od godz. 9:00 do 13:30


Kamionki ul. Chabrowa 16, ul. Dzikiej Róży 83, ul. Wiklinowa 23, 21, 20, 19, 15, 28, 26, 11, 16, 13, 17, 24,
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowość Stęszew ul. Kanałowa od nr 44 do nr 50 parzyste, działki nr 951, 952/3, 960/5, 960/6, 960/7, 960/8, 961/2, 961/3, 961/4.
2.06 od godz. 9:30 do 15:00


Luboń: ul. Poznańska 22B.
3.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Polna 18, 20, działka 10018/8
3.06 od godz. 9:00 do 15:00


Siekierki Wielkie ul Bławatkowa nr 2,4,6,7,8,10,11,13, ul. Sadownicza 22, ul. Rumiankowa 1,2,3, ul Łąkowa dz.359/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40,42 ,44.
3.06 od godz. 9:30 do 10:00


Siekierki Wielkie ul Bławatkowa nr 2,4,6,7,8,10,11,13, ul. Sadownicza 22, ul. Rumiankowa 1,2,3, ul Łąkowa dz.359/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40,42 ,44.
3.06 od godz. 13:00 do 13:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Iskierki działki nr 179/59, 179/61, 179/62, od 179/73 do 179/77. ul. Dopiewska działka nr 179/59. ul. Mgiełki działki nr 179/43, 179/45.
6.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Dopiewo miejscowość Skórzewo ul. Poznańska 65, 69, 71, 73; ul. Polna parzyste od 2 do 16, 17; cała ul. Jarzębinowa
6.06 od godz. 9:00 do 15:00


Robakowo ul. Jaśminowa 7, 4, 19, 25, 40, 21, 5, 11, 9, 27, 3, ul. Polna 40, 53C, 54, 58,
6.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Buk miejscowości Buk ul. Strumykowa nr 1, działka nr 1037/2, 1037/3. ul. Lipowa działka nr 1037/1. ul. Zakładowa działka nr 1041/12.
6.06 od godz. 13:00 do 17:00


gm. Rokietnica miejscowości Kiekrz ul. Kierska nr 61, od nr 63 do nr 65a, nr 66a, 68, 70, 72, 74, 74b, 74c, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93, 124b, 126b, 126d, działki nr 100/110, 175/20, 175/21, 175/25. ul. Portugalska nr 15, 16, 16a, 18, działki nr 100/23, 100/24, 100/32. ul. Duńska nr 1. miejscowości Rokietnica ul. Kierska działka nr 278/1.
7.06 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
7.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
8.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
9.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Kanałowa. ul. Zemska. ul. Dobieżyńska nr 1.
10.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Rokietnica miejscowości Krzyszkowo ul. Spokojna nr 21, 25, działki nr 58/3, 58/4, 58/5.
7.06 od godz. 9:00 do 15:00


Wiry: ul. Malwowa od 4 do 8 parzyste, 7, dz. 6/19.
8.06 od godz. 8:30 do 13:30


Kiekrz: ul. Muzealna, ul. Wakacyjna, ul. Podjazdowa od 50 do 60 parzyste, 60A.
8.06 od godz. 8:30 do 15:30


gm. Stęszew miejscowości Piekary ul. Wjazdowa nr 1, 2.
8.06 od godz. 9:00 do 17:00


Plewiska: ul. Czarna Droga od 4 do 56 parzyste, 56A-C, od 5 do 31 nieparzyste, ul. Grunwaldzka 572.
9.06 od godz. 8:30 do 13:30


Potasze ul. Kwiatowa 7-24, ul. Jabłoniowa 1-3, 35.
9.06 od godz. 9:00 do 13:00


Przeźmierowo: ul. Strumykowa, ul. Dolina 6, 8, od 1 do 19 nieparzyste, ul. Leśna od 48 do 62 parzyste, od 45 do 53 nieparzyste, ul. Szkolna 5, 9, 11, ul. Poznańska 35.
9.06 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Powstańców Wielkopolskich. ul. Piotra Tomickiego nr 1. ul. Wojska Polskiego nr 35.
10.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Bursztynowa nr 37, 39, 43, 46, 50, działki nr 363/12, 363/15, 366/8.
10.06 od godz. 9:00 do 12:00


Plewiska: ul. Bazyliowa, ul. Tymiankowa, ul. Szałwiowa od 117 do 123 nieparzyste, ul. Profesora Kozłowskiego od 1 , 3, 5, 7, 9, 15.
10.06 od godz. 10:00 do 14:00


Kobylnica: ul. Sosnowa, ul. Poprzeczna, ul. Krańcowa, ul. Brzozowa, ul. Leśna, ul. Wiatrakowa od 1 do 15, ul. Poznańska od 1 do 37 nieparzyste.
14.06 od godz. 8:00 do 17:00


Komorniki: ul. Żabikowska 93B-D.
14.06 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Rokietnica miejscowości Kiekrz ul. Miodowa.
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Sycyn od nr 3 do nr 18a, od nr 35 do nr 43, działki nr 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 91/1, 91/3, 92, 135/5, 135/9, 135/10, 135/11, 135/12, 250.
30.05 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 18 do nr 31d, działki nr 67/2, 68/4, 68/7, 69/2, 69/6, 70/6, 85/1, 85/2, 85/3, 87/12, 91/4, 100/1.
31.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 1 do nr 17, nr 32, 38, 39, działki nr 6/2, 6/3, 6/8, 54/1, 54/3, 77/1. miejscowości Chrustowo nr 1, 23a, 23b, 23c, 23e, 36. miejscowości Niemieczkowo od nr 1 do nr 17, działki nr 21, 29/8, 126/1, 158, Koło Łowieckie nr 52 Szarak, Tłuczarnia.
31.05 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Oborniki miejscowości Sławienko od nr 1 do nr 17, nr 32, 38, 39, działki nr 6/2, 6/3, 6/8, 54/1, 54/3, 77/1. miejscowości Chrustowo nr 1, 23a, 23b, 23c, 23e, 36. miejscowości Niemieczkowo od nr 1 do nr 17, działki nr 21, 29/8, 126/1, 158, Koło Łowieckie nr 52 Szarak, Tłuczarnia.
31.05 od godz. 14:00 do 16:00


Studzieniec 42, 43, 44.
31.05 od godz. 8:00 do 14:00


Gościejewo 64, 65, 66, dz. nr 25/10.
1.06 od godz. 7:00 do 17:00


Gościejewo 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70A, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 118, dz. nr 8/2, 11/2, 60/5, 60/24, MONAR, miejscowość Tarnowo.
1.06 od godz. 7:00 do 8:00


Gościejewo 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70A, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 118, dz. nr 8/2, 11/2, 60/5, 60/24, MONAR, miejscowość Tarnowo.
1.06 od godz. 16:00 do 17:00


powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Kąsinowo od nr 3 do nr 15, od nr 35 do nr 38, nr 54, 55, działka nr 37/4, Świetlica.
30.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
30.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
31.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Pniewy miejscowości Dębina nr 1, 2, 3, 4, 14, 14a, 16. miejscowości Buszewko nr 16.
1.06 od godz. 9:00 do 17:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Bytyń cała ul. Kapitańska
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Rzecin 1, 29, 30, 31, dz. nr 111/2, Maszewice, Tomaszewo.
31.05 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Kiączyn ul,. Jesionowa 1
31.05 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Radzyn cała ul. Cytrynowa oprócz nr. 1, 2, działki 151/50, 151/48
6.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Duszniki miejscowości Duszniki ul. Podrzewska od nr 1 do nr 9, działka nr 167. ul. Chełmińska nr 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 10a, działki nr 185/1, 185/2, 194/1, 194/11, 195/1. ul. Jakubowska. ul. Orzechowa. ul. Sportowa od nr 32 do nr 36, nr 38, 40. ul. Jana Pawła 2 od nr 1 do nr 7, nr 9, 11, 13, działka nr 887. ul. Szamotulska nr 1, 1a, 3.
7.06 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Sokolniki Małe ul. Brodziszewska od 27 do 30, 32, 33, działki 113/5, 117/2, 131/1, 131/2
9.06 od godz. 8:30 do 14:00


powiat międzychodzki

gm. Kwilcz miejscowości Prusim nr 2, 3, Oświetlenie drogi nr 24.
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1, działki nr 144/19, 144/23, 144/25, 144/29, 144/32, 144/45. ul. Jaśminowa.
3.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat kościański

gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Akacjowa - cała ulica; ul. Dębowa nr 10; ul. Główna nr 12, działki nr 202/3, 203, 204/3.
30.05 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Krzywiń: Stary Dębiec Osiedle Dębowe nr 63, 64, 65, działki nr 3/74, 3/75, 3/79 do 3/82.
30.05 od godz. 11:00 do 13:30


gm. Krzywiń: Zgliniec działka nr 119/4.
30.05 od godz. 13:30 do 16:00


powiat chodzieski

Chodzież ul. Leśna 1, 1A-I, 3, 4, 5, 5A, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, dz. nr 3172/6, 3174/2.
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Kierzkowice.
31.05 od godz. 7:30 do 10:30


Budzyń ul. Olszynkowa dz. nr 564/7, ul. Orlikowa dz. nr 572/3.
31.05 od godz. 8:00 do 14:00


Budzyń ul. Gumowa, ul. Cicha 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, przepompownia, rola, dz. nr 1282/4, ul. Rogozińska 24, przepompownia, dz. nr 1287, Łucjanowo.
1.06 od godz. 6:00 do 15:00


Sokołowo Budzyńskie 52, 53, 54, 57, 58, 59, 86, 87.
1.06 od godz. 7:00 do 17:00


miejscowość Budzyń wysypisko, działka 1287, ul. Gumowa działka 1329/1, Kabat (zasilanie nn), ul. Rogozińska 24, przepompownia, ul. Wybudowanie przepompownia.
2.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Bartodzieje 46F, 46G, dz. nr 87/9.
30.05 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Asnyka, ul. Reja 1, 3, 9, 11, ul. Kościuszki 66.
3.06 od godz. 9:00 do 14:00


powiat leszczyński

gm. Lipno: Goniembice działki nr 191/3 i 4 Gospodarstwo Rolne - chlewnie i mieszalnia pasz.
30.05 od godz. 8:00 do 16:00


Lipno: Os. Prymasa Tysiąclecia nr 1, 2, 3, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 25, 27, 31, działki nr 157/19, 157/57 i 58, 406/6; ul. Powstańców Wlkp. działka nr 406/33 przepompownia ścieków.
31.05 od godz. 7:30 do 9:30


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Kolejowa, Pocztowa, Polna, Wiatraczna - całe ulice.
2.06 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Rydzyńska nr 36 do 66 parzyste, nr 45 do 61 nieparzyste, działka nr 679/1.
2.06 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Rydzyńska nr 36 do 66 parzyste, nr 45 do 61 nieparzyste, działka nr 679/1.
2.06 od godz. 14:00 do 15:00


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Przemysłowa nr 5, 9, 9A, 121, działki nr 334/52, 1115, 1116/4, 1116/8 i 9, 1116/11, 1116/23.
3.06 od godz. 7:30 do 10:45


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Spacerowa nr 4C, 4D, 4E, 4F, działka nr 596/7.
3.06 od godz. 8:00 do 14:30


Osieczna ul. Krzywińska nr 5 do 31 nieparzyste, nr 14.
3.06 od godz. 10:45 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Bucz ul. Bratnia działki nr 94/19 do 94/33; ul. Spokojna działki nr 91/18, 94/41.
30.05 od godz. 8:30 do 14:00


gm. Przemęt: Starkowo-Bambry działki nr 334/24 do 334/41.
31.05 od godz. 10:00 do 14:30


gm. Przemęt: Kaszczor ul. Pod Lipami nr 4, 6, 7, 8, działka nr 753/1, PHU TYGRYS.
2.06 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Przemęt: Radomierz ul. Wczasowa działki nr 2790/8, 2790/9, 2790/15 do 21, nr 2871 do 2878.
2.06 od godz. 8:00 do 11:30


gm. Przemęt: Perkowo ul. Głęboka - cała ulica; ul. Wolsztyńska nr 2 do 21, sala wiejska, działka nr 167/1 przepompownia ścieków.
2.06 od godz. 12:00 do 15:00


powiat nowotomyski

Gmina Opalenica miejscowość Porażyn wszystkie numery od 21 do 28 oprócz 23a; cała ul. dębowa, Jodłowa
30.05 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kuślin miejscowości Trzcianka od nr 13 do nr 19 oprócz nr 15a.
1.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Lwówek miejscowość Linie działki 397, 401
3.06 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Paproć od 172 do 174, 174a, 174b, 176, 177, 177a, 193a, 193h, 195c, 195e, 195f, 195l, 195ł,
6.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Opalenica miejscowość Porażyn od 66 do 80, 111, 112, 117, działki 162/8, 162/12, 162/13, 378/9, 378/10, 378/12, 378/15, 417/5, stacja paliw ORLEN
8.06 od godz. 9:00 do 10:30


Gmina Opalenica miejscowość Łęczyce od 1 do 12, od 25 do 41 działki 29/1, 32/4, 57/3, 57/10, 57/13,57/14, 134/3, 183/3, 183/4, 201/8, 201/11, 309/10, 309/11, 363; miejscowość Jastrzębniki 65, 69 działki 138
8.06 od godz. 11:00 do 12:30


gm. Lwówek miejscowości Zgierzynka od nr 24 do nr 47, nr 82, 83, działki nr 39, 99/1, 100/1, 300/1, 309/1, Przepompownia Wody, Gazy. miejscowości Konin od nr 29 do nr 35, działki nr 169, 170, 187/1. miejscowości Posadowo działka nr 107/5 Hanna i Adam Tyszkiewiczowie.
10.06 od godz. 10:00 do 16:00


powiat złotowski

miejscowość Podgaje, ul. Bałtycka nr 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, znaki aktywne.
31.05 od godz. 8:00 do 16:00


Blękwit działka 96na1, 96na2
1.06 od godz. 7:30 do 13:30


powiat śremski

Rusocin 1, 2, 3, 4, 5, 6, 31, 33, 34, PGR,
31.05 od godz. 8:30 do 13:30


Brodniczka 4, 5D, 4A, 5C, 7, 3, 5, 5-B, 6, 4B, 5a, Esterpole 6a,
3.06 od godz. 8:30 do 14:00


Radoszkowo Drugie 58, 59, STACJA BAZOWA TELEFONII NR 40044 Radoszkowo,
3.06 od godz. 9:00 do 14:00


Psarskie ul. Bzowa 72, 68, 66, 60, Aleja Platanowa AUTO-HANDEL, ul. Sikorskiego 67D, 67, 107, 71A, 91, 71B, 67E, 75, 67, 79, 71, 115, 67A, 63, 111, 81,
7.06 od godz. 8:00 do 11:00


Śrem ul. Parkowa, ul. Poznańska hotel sportowy,
9.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Błotna. ul. Zbąszyńska od nr 10 do nr 16 parzyste. ul. Bukowska od nr 35 do nr 41 nieparzyste.
31.05 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Kamieniec miejscowość Kamieniec ul. Rolna 12, działka 240/5; ul. Kwiatowa wszystkie numery nieparzyste
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Rakoniewice miejscowości Głodno nr 23, działki nr 312/1, 312/2, od 551/3 do 551/6, 551/12, 561/8, 561/9.
7.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Przemysłowa od nr 8 do nr 12 parzyste.
8.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat gostyński

Gostyń: ul. Bojanowskiego nr 14, 14A; ul. Mostowa nr 1B, 6, 7, 7ABC, 8, 8ABC, PHU SEKWIM BIS, działka nr 1710/10 (przy nr 5) I&B COMPUTER; ul. Parkowa - cała ulica; ul. Polna nr 7 do 10, 64 do 71.
1.06 od godz. 8:30 do 15:00


Gostyń: ul. Górna nr 56, nr 61 do 73 nieparzyste, nr 76 do 91B, 112, 115, 115AB, 116, 133 do 140, działki nr 2203/4, 2209/9, 2474/3 do 8, HOLLYWOOD TEXTILE SERVICE, ZUP SKÓREX; ul. Wielkopolska nr 1A, 2, 3, 4, 7, 7AB, 8, 9, 10, PPH MINETTI; ul. Wiosenna - cała ulica.
2.06 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Poniec: Zawada nr 1 do 5, działka nr 166/2.
3.06 od godz. 7:30 do 14:30


Pogorzela ul. Krotoszyńska nr 31, 44. gm. Pogorzela: Głuchów nr 64, 65, 65A, 66, 69, 70, 71, 72, 81.
3.06 od godz. 8:30 do 15:30


powiat koniński

Koziegłowy: ul. Leśna od 2 do 14 parzyste, od 1 do 11 nieparzyste, ul. Rolna, ul. Krótka od 1 do 9A nieparzyste, od 4 do 12 parzyste, ul. Poznańska od 28 do 42 parzyste, od 19 do 23 nieparzyste, ul. Kanałowa bez 7, os. Leśne 19.
2.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: ul. Poznańska 14, 14A, 15A, 15D.
3.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: ul. Gdyńska od 6 do 54 parzyste, 54A, dz. 273/2 (przepompownia ścieków), ul. Podgórna 1, 2A, 4, od 3 do 15 nieparzyste, ul. Polna 16D, 18, 19, 20, 21.
6.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: os. Leśne 18.
7.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: os. Leśne 16, 16A-B, 26, 29.
8.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: os. Leśne 25.
9.06 od godz. 8:00 do 11:00


Koziegłowy: os. Leśne 12A-C.
10.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Piłka numery od 120 do 134, działki 4/2, 255, 260, 263, 780.
2.06 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowość Nowe Kwiejce działki 36/3, 38.
2.06 od godz. 9:00 do 12:00


Pęckowo ul. Chabrowa.
2.06 od godz. 12:30 do 15:30


powiat jarociński

gm. Góra: Ślubów nr 1, 1ABC, 2, 2ABC.
2.06 od godz. 8:30 do 10:00


Góra ul. Wrzosowa działki nr 1206/16, 1206/19.
3.06 od godz. 7:30 do 12:30


gm. Góra: Ślubów nr 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 1H, 1I, 1L, ZPH AGROL.
3.06 od godz. 8:30 do 14:30


powiat średzki

Strzeszki 3, 7, 2, 4, 3A, 9, 11, 10, 5, 5A, 12,
3.06 od godz. 8:00 do 12:00


Słupia Wielka 1, 29, 30, 31, BUDYNKI ADMINISTRACYJNE B-N, "U RENI" SKLEP,
8.06 od godz. 9:00 do 12:00


Środa Wielkopolska os. Jagiellońskie 1-3, ul. Kegla 7 lokal handlowy, ul. Kilińskiego, ul. Kościuszki, ul. Olimpijska KOTŁOWNIA, ul. Października, ul. Poselska SYGNALIZACJA ŚWIETLNA, ul. Przecznica 2, 2A, ul. Szpitalna 10,
14.06 od godz. 9:00 do 10:00


Środa Wielkopolska ul. Kegla 3, ul. Września 7 PAWILON HANDLOWY,
14.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat wrzesiński

Kokoszki 7, 35, 16, 37, 16, 17, 11, 14, 31, 15, 39, 33, Stępocin 9-11, stacja ochrony katodowej,
7.06 od godz. 9:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #2

DUKA

BIRD HACZYK PTAK 11,5X10X9,5 CM BIAŁY

39,99 zł12,90 zł-68%
miejsce #3

DUKA

BIRD HACZYK PTAK 11,5X10X9,5 CM SZARY

39,99 zł12,90 zł-68%
miejsce #19

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jurij Belous o definicji ludobójstwa

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie