Brąz Agnieszki Lis z Akademii Judo Poznań na młodzieżowych mistrzostwach Polski!

Zawodnicy Akademii Judo Poznań na imprezie w Kątach Wrocławskich byli bardzo blisko medalowych miejsc, ale na podium udało się stanąć tylko Agnieszce Lis Fot. Archiwum Radosława Miśkiewicza
W Kątach Wrocławskich odbyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski. W kategorii 48 kg brązowy medal wywalczyła Agnieszka Lis z Akademii Judo Poznań. Czwarte miejsce w wadze 78 kg zajęła jej klubowa koleżanka, Jagoda Jochaniak.

W Kątach Wrocławskich odbyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski. W kategorii 48 kg brązowy medal wywalczyła Agnieszka Lis z Akademii Judo Poznań. Czwarte miejsce w wadze 78 kg zajęła jej klubowa koleżanka, Jagoda Jochaniak. Z kolei piątą lokatę w wadze 78kg wywalczyła inna podopieczna Radosława Miśkiewicza, Weronika Mądry. Natomiast Kinga Strzyżyńska, reprezentująca również Akademię, uplasowała się na siódmym miejscu w wadze 52kg.

Wśród mężczyzn jedyny przedstawiciel poznańskiego klubu, Łukasz Szafran, po zaciętych pojedynkach i bardzo
wyrównanej walce o brązowy medal, zajął piąte miejsce w wadze 73kg. Wyjazd judoków był możliwy dzięki pomocy UM Poznania.