Najnowsze wpisy Lecha Poznań na Twitterze
Najnowsze wpisy Lecha Poznań na Twitterze Krzysztof Kapica
Udostępnij:
"Już 4⃣5⃣ tysięcy kibiców dołączyło do programu LECHICI 🙌🏼 Pamiętajcie, że zgromadzone w trakcie sezonu punkty możecie wymieniać na bardzo ciekawe nagrody. Jedna z propozycji - warsztaty kulinarne 👨🏼‍🍳➡️ . " - to najnowszy wpis, jaki pojawił się 16.01.2022 na twitterowym koncie Lecha Poznań.

Co dzieje się w Lechu Poznań? Zapowiedzi meczów, wyniki, najlepsze akcje. Transfery piłkarzy i ceny biletów. Śledź razem z nami twitterowe konto drużyny i bądź na bieżąco.

Tweety Lecha Poznań

RT @REMCOOO46: 😎🤸‍♂️
#CodziennyBedi

A niedzielę zaczęliśmy od treningu na siłowni 🏋🏻‍♂️

Trener Rafał Janas oraz Jakub Kamiński podsumowują pierwszy sparing Kolejorza ⬇️

Takim golem rozpoczęliśmy strzelanie w 2022 roku 🔥

Cały skrót dzisiejszego sparingu z Banikiem Ostrawa (4:2) ⬇️

90' 🏁 Koniec pierwszego sparingu w 2022 roku i dopisujemy do swojego konta pierwsze zwycięstwo ✔️

Bramki dla Kolejorza:
⚽️ Dani Ramirez
⚽️ Adriel Ba Loua
⚽️ Filip Marchwiński
⚽️ Nika Kvekveskiri

80' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! Jesper Karlström był faulowany w polu karnym, a podyktowaną przez sędziego "jedenastkę" pewnie wykorzystał Nika Kvekveskiri.

#KOLE100RZ | #LPOOVA 4:2

78' Zmiana:

⬅️ Czekała
➡️ Wilak

#KOLE100RZ | #LPOOVA 3:2

77' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! Dobra akcja młodzieżowców - Jakub Kamiński podał piłkę do Filipa Marchwińskiego, który uderzył ją przy bliższym słupku.

74' Zmiana:

⬅️ Pereira
➡️ Borowski

#KOLE100RZ | #LPOOVA 2:2

68' Banik doprowadza do wyrównania. Jeden z graczy naszych dzisiejszych rywali przelobował Mickiego van der Harta.

59' Rzut karny dla zespołu Banika po faulu Mateusza Skrzypczaka.

#KOLE100RZ | #LPOOVA 2:1

46' Początek drugiej połowy meczu sparingowego.

Skład: van der Hart - Pereira, Skrzypczak, Pingot, Czerwiński - Karlström, Kvekveskiri - Skóraś, Czekała, Kamiński [C] - Marchwiński

#KOLE100RZ | #LPOOVA 2:0

45' ⏸️ Do przerwy prowadzimy 2:0, a na listę strzelców wpisali się Dani Ramirez oraz Adriel Ba Loua.

📸

30' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! Pedro Tiba podał piłkę ze środkowej strefy boiska do Adriela, który znalazł się sam na sam z bramkarzem rywali.

27' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! Dobrze wyprowadzony kontratak lechitów 🔝 Dani Ramirez przed polem karnym zbiegł na lewą stronę i świetnie uderzył na bramkę rywali.

#KOLE100RZ | #LPOOVA 1:0

1' Zaczynamy pierwszy sparing podczas zgrupowania #LechBelek!

#KOLE100RZ | #LPOOVA 0:0

Rzecznik już gotowy, za 15 minut startujemy!