Newsroom 360
Najnowsze wpisy Lecha Poznań na Twitterze
Najnowsze wpisy Lecha Poznań na Twitterze Krzysztof Kapica
Udostępnij:
"Coraz bliżej start wiosennych rozgrywek 🔜 Tylko 𝐃𝐎 𝐂𝐙𝐖𝐀𝐑𝐓𝐊𝐔 do godziny 23:59 obowiązuje rezerwacja miejsc karnetowych z rundy jesiennej. Przed nami wiele ważnych meczów, niech ta wiosna będzie nasza! #KOLE100RZ Więcej ➡️ . " - to najnowszy wpis, jaki pojawił się 19.01.2022 na twitterowym koncie Lecha Poznań.

Co dzieje się w Lechu Poznań? Zapowiedzi meczów, wyniki, najlepsze akcje. Transfery piłkarzy i ceny biletów. Śledź razem z nami twitterowe konto drużyny i bądź na bieżąco.

Twitter Lecha Poznań

Podczas tegorocznego zgrupowania #LechBelek jeszcze nie pokazaliśmy Wam, jak "od kuchni" wyglądają nasze sparingi 👀

Odpowiedź znajdziecie w materiale poniżej ⬇️

O krótkie podsumowanie dzisiejszego sparingu poprosiliśmy Filipa Marchwińskiego i trenera Macieja Kędziorka 🎙

RT @barrydouglas03: Me new little minion to look after @LechPoznan 🤝😂💙

#LechBelek Dwa sparingi za nami, kolejne dwa mecze przed nami 🔜

Czwartek (20.01, 15:30) 🆚 Dinamo Batumi

[email protected] ➡️ Murawski ➡️ Salamon ➡️ Kvekve ➡️ Marchwiński ➡️ ⚽️

O takie akcje prosimy wiosną 👊🏼

90'+1 🏁 Koniec meczu. Dopisujemy do swojego konta drugie zwycięstwo podczas zgrupowania #LechBelek ✔️✔️

Na listę strzelców wpisali się:
⚽️ Nika Kvekveskiri
⚽️ Antonio Milić
⚽️ Filip Marchwiński
⚽️ Maksym Czekała

75' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! Pedro Tiba podaje do Maksyma Czekały, który po strzale lewą nogą i po rykoszecie zdobywa swoją debiutancką bramkę dla pierwszej drużyny.

#KOLE100RZ | #LPOFCS 4:1

69' Rywale pokonują Bartosza Mrozka po trafieniu ze stałego fragmentu gry.

#KOLE100RZ | #LPOFCS 3:1

61' Zmiany:

⬅️ van der Hart, Šatka, Douglas, Kvekve, Skóraś, Milić, Marchwiński, Amaral, Salamon, Kamiński
➡️ Mrozek, Pereira, Czerwiński, Tiba, Antczak, Pingot, Czekała, Pacławski, Skrzypczak, Velde

#KOLE100RZ | #LPOFCS 3:0

54' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! Druga asysta Kvekve i druga bramka Filipa Marchwińskiego podczas zgrupowania #LechBelek 🔝

46' Zmiana:

⬅️ Karlström
➡️ Murawski

#KOLE100RZ | #LPOFCS 2:0

46' Początek drugiej połowy meczu.

45' ⏸️ Pierwsza połowa meczu dla Kolejorza.

38' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! Świetne dośrodkowanie Kvekve z rzutu rożnego w pole karne, Antonio Milić po strzale głową pokonuje bramkarza rywali.

34' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! Dośrodkowanie Joao Amarala do Kvekve, który po strzale głową do swojego konta bramkowego dopisuje drugiego gola podczas zgrupowania #LechBelek.

#KOLE100RZ | #LPOFCS 1:0