Eskulap 2012 - walka o głosy!

AL
Fot. 123 RF
Tylko 84 głosy dzielą lekarkę, będącą obecnie na pierwszym miejscu od lekarza, zajmującego drugą pozycję. Głosowanie w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Eskulap 2012 trwa!

Dorota Rogacka ze szpitala wojewódzkiego w Poznaniu ma obecnie największą liczbę głosów w kategorii najlepszy lekarz. Przemysław Kuca jest drugim na liście lekarzem. Aby przegonić swoją rywalkę potrzebuje zaledwie 85 głosów. Czy mu się to uda? Po piętach depcze mu bowiem Izabela Kiełbowska-Maćkowiak. Różnica pomiędzy pierwszym a trzecim miejscem wynosi tylko 161 głosów.

Jaki powinien być dobry lekarz?
Plebiscyt ma już swoich faworytów

Zapraszamy zatem do głosowania! Głosy na swoich kandydatów mogą Państwo oddawać za pomocą smsa (pod nr tel. 72355 należy wysłać wiadomość o treści, podanej przy każdym kandydacie) lub za pomocą kuponu, który publikujemy w papierowym wydaniu Głosu Wielkopolskiego, na stronach Zdrowie. Wypełnione kupony należy wyciąć i albo osobiście przynieść do redakcji w Poznaniu - na tzw. wysokim parterze czeka przygotowana skrzynka z napisem "Eskulap 2012" - albo wysłać go pocztą na adres: "Głos Wielkopolski", ulica Grunwaldzka 19, 62-782 Poznań. Na kopercie prosimy umieścić dopisek "Eskulap 2012".

Głosowanie zakończy się 13 kwietnia o godzinie 22, a wyniki ogłosimy po 19 kwietnia.

Wideo

Dodaj ogłoszenie