Finał Ligi Mistrzów gimnazjów w Poznaniu. Powalczą o puchar!

SAGA
Reprezentacje poznańskich gimnazjów nr 65, 54, 56 i 64 znalazły się w finale Ligi Mistrzów Szkół Gimnazjalnych. Kto zwycięży i zdobędzie puchar? Okaże się w najbliższy wtorek.

Finał rozgrywek w piłkę nożną odbędzie się 29 kwietnia. Organizuje go Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej mieszczące się przy ulicy Jawornickiej 1.

W pierwszej fazie zawodów zmierzyło się ze sobą 16 drużyn (losowo zostały podzielone na 4 grupy). Zwycięzcy oraz zespoły, które zajęły drugie miejsca w poszczególnych grupach awansowały do fazy ćwierćfinałowej.

W tym roku rozgrywki przeprowadzono po raz pierwszy, ale mają stać się imprezą cykliczną, obejmującą szkoły gimnazjalne w Poznaniu i powiecie poznańskim.