Od piątku do niedzieli prawdziwa gratka czeka na miłośników sportu. Na MTP odbędą się targi FIT-EXPO oraz Forum SPORT-INVESTFIT-EXPO to szczególne targi. Z jednej strony adresowane do profesjonalistów czyli trenerów, właścicieli klubów fitness , ośrodków wypoczynkowych, hoteli i tych, którzy planują zainwestować w branżę fitness, z drugiej strony to wydarzenie dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia.

Od piątku do niedzieli będzie można zapoznać się z oferta wszystkiego co związane z fitnessem - sprzętu do ćwiczeń - od wyposażenia siłowni i klubów po sprzęt do użytku osobistego, odzieży i obuwia, odżywek, ale też najnowszych programów treningowych.

Nie zabraknie także spotkań, konferencji i seminariów. FIT-EXPO Blog Meeting to spotkanie, w którym już po raz drugi wezmą udział prowadzący blogi poświęcone tematyce fitness i kulturystyce. Targi staną się platformą spotkań wystawców i profesjonalnych zwiedzających z tą grupą odbiorców.

Na targach zaprezentują się także kulturyści. Będzie można spotkać - Karola Małeckiego, Szymona Ładę, Huberta Kulczyńskiego czy Natalię Kordus. Larissa Reis- ikona tzw. sportów sylwetkowych poprowadzi seminarium, będzie można wziąć także udział w treningach prowadzonych przez Szymona Ładę.

Forum Budownictwa Sportowego SPORT INVEST, które będzie odbywało się w tym samym terminie będzie okazją do zapoznania się nie tylko z propozycjami producentów i handlowców oferujących nawierzchnie sportowe, baseny, aquaprki, nagłośnienie i oświetlenie obiektów sportowych czy specyficzne technologie i materiały stosowane w tej branży budownictwa. Będzie to także okazja do spotkania z projektantami i wykonawcami obiektów sportowych, ktrych oferta jest kierowana zarówno do inwestorów prywatnych, jak i samorządów lokalnych.

Targi będzie można zwiedzać w piątek i sobotę (20 i 21 maja) od godziny 10. do 17. W niedzielę będą otwarte między 10., a 16.

Profesjonaliści mogą kupić bilety zarówno za pośrednictwem strony www.mtp24.pl (bilet na wszystkie dni kupiony w ten sposób kosztuje 29 zł). jak i w kasach (bilet na wszystkie dni to koszt 35 zł).

Bilety dla szerokiej publiczności (jednorazowe) są dostępne w kasach. W piątek i sobotę będą kosztowały po 25 zł, w niedzielę - 5 zł.