Gdzie nie będzie prądu w wielkopolskim 16.05? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

N360
N360
Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie nie będzie prądu
Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie nie będzie prądu istockphoto.com/TebNad
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim (16.05)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (16.05 22:08) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat poznański

Błażejewo Osiedle przy Lesie od numery od 1 do 14
16.05 od godz. 18:56 do 23:30


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat leszczyński

Święciechowa: ul. Czereśniowa nr 1 do 17 nieparzyste; ul. Kusocińskiego nr 13, 15.
17.05 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Osieczna: Ziemnice nr 38 do 40K, nr 41F, 41G, 41H, nr 64, działki nr 223/1 do 223/9, 231, 235/6, MAKI, ROB-MAN.
17.05 od godz. 8:30 do 13:00


Święciechowa: Gen. Grota-Roweckiego nr 8; ul. Zubrzyckiego nr 8, 10, 12, 16.
17.05 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Lipno: Wilkowice ul. Lipowa 12, 14, 17 do 26A, 28, nr 33 do 39 nieparzyste, działka nr 480/5, 480/11.
18.05 od godz. 9:00 do 13:30


Włoszakowice: ul. Osady nr 12, 17, 18; ul. Zachodnia nr 43.
19.05 od godz. 8:30 do 15:00


Lipno: ul. Jackowskiego 2, 3, działka nr 687; ul. Łąkowa - cała ulica; ul. Ogrodowa 9, działka nr 112/66 hydrofornia; ul. Okrężna - cała ulica.
21.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Lipno: Górka Duchowna nr 68B, nr 87 do 92.
21.05 od godz. 9:00 do 15:00


powiat pilski

Bądecz 4, od numeru 73 do 100, 107, działki 15 na 4, pompownia.
17.05 od godz. 8:00 do 14:00


Osiek nad Notecią ul. Lipowa 3 do 29, ul. Przeczna 2, 3, 4A, 30, ul. Przemysłowa 1, 2, 4, 5, 7, 8, 19, 19B, 20, 22, 23, 24, 25, 25/2, 26, 27.
21.05 od godz. 8:00 do 14:00


Falmierowo 4, 52, 54, 55, 56, 57, 57a, 58, 59, 59a, 60, 61, 62, 63, 65 działka 60 na 4, pompownia, garaż na działce 116 na 6.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat złotowski

Okonek ul. Lipowa 12, 13, 14, 14A, Lipowa Dom Weselny.
17.05 od godz. 8:00 do 13:30


Skórka ul. Lipowa 51, działka numer 182na50.
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wąsosz 19, Święta 106, 107, 107A, 109, działka numer 792na4, 792na5.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat chodzieski

miejscowość Studźce działki nr 210, 214, 217, 219, 235, ul. Pogodna 2, działki 214, 219.
17.05 od godz. 8:00 do 14:00


Studzieniec ul. Wspólna działki nr 392, 79/7, 79/10, 79/13, 79/14, 79/15, 79/17, 79/19, budynek 26A, 26B.
19.05 od godz. 8:30 do 13:00


miejscowość Atanazyn, miejscowość Szamocin ul. Marcinkowskiego 69, 71, 73, 75, 77, 77a, 79, 80, 81, 82, 82a, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104a, 106, 106a, 108, 110, 112, działka 97/2, 171/3, ul. Łąkowa 19, 21, 23, 46, 48, 50, działki 78, 79, 88.
25.05 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Atanazyn, miejscowość Szamocin ul. Marcinkowskiego 69, 71, 73, 75, 77, 77a, 79, 80, 81, 82, 82a, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104a, 106, 106a, 108, 110, 112, działka 97/2, 171/3, ul. Łąkowa 19, 21, 23, 46, 48, 50, działki 78, 79, 88.
25.05 od godz. 12:00 do 13:00


powiat wrzesiński

CHOCICZA MAŁA 10, 11, 12, 18, 2, 21, 23, 24, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, świetlica wiejska, CHOCICZA WIELKA 3, 3A,
17.05 od godz. 9:00 do 14:00


NEKLA ul. POLNA dz. 68/3, BARCZYZNA 16D, 17H, dz. 15/20,
25.05 od godz. 10:00 do 14:00


BIERZGLINEK ul. Wierzbowa 23,
26.05 od godz. 12:00 do 16:30


powiat poznański

Gmina Stęszew miejscowość Wronczyn ul. Łąkowa 1, 3, 7, 9, przepompownia; ul. Główna od 71 do 92, 94, 96, 98, 100, nieparzyste od 45 do 69, PGR, kaplica; ul. Rolna działka 176
17.05 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Rokietnica miejscowości Starzyny ul. Czereśniowa nr 2, 4. ul. Zjazdowa. ul. Poznańska nr 23, 50a, działka nr 91/11. miejscowości Kiekrz ul. Starzyńska od nr 1 do nr 9, od nr 11 do nr 21 nieparzyste, działki nr 104/78, 108, 109/2, 109/5. ul. Poznańska nr 23, 50a, działka nr 91/11.
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Stęszew miejscowość Wronczyn ul. Główna od 71 do 92, 94, 96, 98, 100, nieparzyste od 55 do 69; ul. Rolna 176
18.05 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Stęszew miejscowość Wronczyn ul. Główna od 71 do 92, 94, 96, 98, 100, nieparzyste od 55 do 69; ul. Rolna 176
19.05 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Stęszew miejscowość Wronczyn ul. Główna od 71 do 92, 94, 96, 98, 100, nieparzyste od 55 do 69; ul. Rolna 176
20.05 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Dopiewo miejscowość Dąbrowa ul. Wiejska 1, 2, 7, 8, od 11 do 14, 16, działka 213/1; ul. Leśna 31, parzyste od 18 do 48; ul. Krańcowa parzyste od 2 do 28; ul. Dębowa 6, 10
18.05 od godz. 9:00 do 15:00


miejscowość Bukowiec 45, 46, 47, działka 92.
19.05 od godz. 7:00 do 13:00


Gruszczyn: ul. Karmelowa, ul. Łąkowa, ul. Swarzędzka 53, 55, 57, ul. Chopina, ul. Moniuszki, ul. Różyckiego, ul. Wieniawskiego, ul. Noskowskiego, ul. Kurpińskiego.
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszczyn: ul. Mechowska od 7 do 29 nieparzyste, od 20 do 36 parzyste, ul. Wacława z Szamotuł, ul. Żułakowskiego, ul. Karłowicza, ul. Szymanowskiego, ul. Nowowiejskiego, ul. Zapolskiej, ul. Mróżka.
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszczyn: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, ul. Katarzyńska 86A-L, od 71 do 97 nieparzyste, od 100 do 106, 108, 133, 135, 137, 141, ul. Feliksa Nowowiejskiego, ul. Rumiankowa, ul. Mirtowa.
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszczyn: ul. Spadochronowa, ul. Wieżowa, ul. Miętowa, ul. Szałwiowa, ul. Zielińska 48, 50, 52, ul. Długosza, ul. Asnyka, ul. Wyspiańskiego.
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Rybojedzko ul. Krótka. ul. Cisowa. ul. Leśna nr 4a, 7, 17, 19, 22, 23, działki nr 107/10, 107/24, 107/32, 107/34,130/3. ul. Źródlaną nr 10.
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Kamińsko ul. Górska działka 56,57. Tarninowa działka 69,70,71 Jaśminowa działka 106
20.05 od godz. 8:00 do 13:30


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Calineczki. ul. Guliwera. ul. Gościnna działka nr 7.
20.05 od godz. 8:30 do 11:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Góra ul. Przełaj nr 17, działki nr 49, 68/2, 68/9.
20.05 od godz. 8:30 do 13:00


Luboń: ul. Lipowa od 31 do 61 nieparzyste bez 49, 51A, od 34 do 58 parzyste bez 52A-F, ul. 11 Listopada 108A-H, 110A-H, ul. Poniatowskiego 44.
20.05 od godz. 8:30 do 11:30


Wierzyce Osiedle Pod Lipami 29,33,34,35,36
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Rumianek ul. Poznańska nr 15, 23, działka nr 129/9, Leśniczówka. ul. Południowa 2, 8, 10, 14, działki nr 152/7, 152/9, 152/11, 152/15.
20.05 od godz. 9:30 do 13:30


Kąkolewice od 1 do 11.
21.05 od godz. 7:00 do 14:00


Gruszczyn: ul. Szronowa, ul. Świt, ul. Krańcowa 36, 39, 45, 53, 54, 55, 56, 61, 63, ul. Brzask 1, 2, ul. Jutrzenki 2.
21.05 od godz. 8:00 do 12:00


Stara Górka 1a,działki nr 11/7,11/12,11/13,11/14,11/15,10/14,20/4
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Luboń: ul. Jaśminowa, ul. Brzozowa 16, ul. Mikołaja Reja 5, 7, 9, 14, 16, 18 ul. Wojska Polskiego 24, 34.
24.05 od godz. 8:15 do 15:00


Plewiska: os. Pogodne, ul. Fabianowska od 12 do 24, 24A-E, ul. Kręta 10, ul. Tęczowa od 8 do 64 parzyste, ul. Promykowa 9, 13, 15, ul. Poranna od 6 do 20 parzyste, dz. nr 1123/8.
24.05 od godz. 9:00 do 10:30


Plewiska: ul. Skryta od 2 do 69.
24.05 od godz. 11:00 do 12:30


Tuczno działki numer 155/5,155/6,155/7,155/8,155/9,155/11,155/12,155/13,155/14,155/15.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Działkowa. ul. Obornicka nr 1, 2, 4, 4a.
25.05 od godz. 8:00 do 16:30


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Działkowa. ul. Obornicka nr 1, 2, 4, 4a.
26.05 od godz. 8:00 do 16:30


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Działkowa. ul. Obornicka nr 1, 2, 4, 4a.
27.05 od godz. 8:00 do 16:30


ROGALINEK ul. SIKORSKIEGO 35D, 35C, 35H, 35M, 37B, 37C, 53, 55, 57, 60, 64, 69, 84, 92, 96, 96A, dz. 94/2, dz. 94/7,
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Trzcielin ul. Trzcielińska od 1 do 17ul. Źródlana 3, działka 245; cała ul. Jeziorna
27.05 od godz. 10:00 do 14:00


SKRZYNKI ul. POZNAŃSKA,
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Poznańska od nr 91 do nr 101 nieparzyste, działka nr 993/8.
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Kościuszkowców od nr 24 do nr 38 parzyste, działki nr 6/32, 6/33, 6/71. ul. Szwoleżerów. ul. Trakt Napoleoński nr 11, 13g, 53.
1.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Wieleń ul. Handlowa, Iglasta, Wiejska - całe ulice; ul. Gwarna nr 35; ul. Jodłowa nr 2 przepompownia; ul. Spacerowa nr 2, LAMAR, ul. Wczasowa nr 38, 43 do 51 nieparzyste, 52, 53, 55, 57, działki nr 147/5 do 147/13, 161/3, 169/13, 295, nr 603/6 do 603/21, WAGONY ŚWIDNICA, PPHU SANTANA, ZUH Kruk, FH Drzewiecki, SŁONECZKO CAMP, FHU Wojciechowski.
17.05 od godz. 9:00 do 15:00


powiat kościański

gm. Kościan: Kiełczewo ul. Osiedlowa nr 2, 3, działka nr 217/100; ul. Sosnowa nr 1, nr 3 do 18, przepompownia; ul. Torowa - cała.
17.05 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Krzywiń: Mościszki nr 15 do 20 (oprócz nr 20), działki nr 337/1, 337/2.
18.05 od godz. 7:30 do 10:30


Kościan: Osiedle Ogrody nr 4, 5, 5AB.
19.05 od godz. 7:30 do 13:00


BOROWO ul. LETNIA, NOWE BORÓWKO 22, ul. JESIENNA, ul. LETNIA, ul. ZIMOWA, ul. WIOSENNA,
20.05 od godz. 8:00 do 8:30


BOROWO ul. LETNIA, NOWE BORÓWKO 22, ul. JESIENNA, ul. LETNIA, ul. ZIMOWA, ul. WIOSENNA,
20.05 od godz. 13:30 do 14:00


BOROWO 78, dz. 32, 79, dz. 332/11, NOWE BORÓWKO 25, 26, 27, 28, dz. 322/17, STARE BORÓWKO dz. 1352/4,
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


powiat międzychodzki

gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Główna nr 6, 6A, 10, 15, 15A, 15B, 18, 24, działki nr 269, 280/2, 284/3. ul. Rolna od nr 4 do nr 8, działka nr 137/2. ul. Jeziorna od nr 23 do nr 26, Targowisko.
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Główna nr 6, 6A, 10, 15, 15A, 15B, 18, 24, działki nr 269, 280/2, 284/3. ul. Rolna od nr 4 do nr 8, działka nr 137/2. ul. Jeziorna od nr 23 do nr 26, Targowisko.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Rolna nr 1, 2. ul. Główna nr 1, 2, od nr 8 do nr 13, nr 16, od nr 19 do nr 21a, Stacja Uzdatniania Wody. ul. Jeziorna od nr 1 do nr 21, działki nr 135/2, 135/3, 305, 306/5, 306/7.
18.05 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Rolna nr 1, 2. ul. Główna nr 1, 2, od nr 8 do nr 13, nr 16, od nr 19 do nr 21a, Stacja Uzdatniania Wody. ul. Jeziorna od nr 1 do nr 21, działki nr 135/2, 135/3, 305, 306/5, 306/7.
18.05 od godz. 15:00 do 16:00


gm. Sieraków miejscowości Kaczlin nr 1, od nr 44 do nr 46a, od nr 66 do nr 70a oprócz części Fermy zasilanej ze stacji nr 02-K290, nr 100, działki nr 1/1, 13/2, 193/3, domki letniskowe. miejscowości Tuchola nr 1, działka nr 19.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Sieraków miejscowości Kaczlin nr 1, od nr 44 do nr 46a, od nr 66 do nr 70a oprócz części Fermy zasilanej ze stacji nr 02-K290, nr 100, działki nr 1/1, 13/2, 193/3, domki letniskowe. miejscowości Tuchola nr 1, działka nr 19.
20.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Sieraków miejscowości Kaczlin od nr 41 do nr 43, działka nr 233/1.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kwilcz miejscowości Lubosz ul. Sportowa. ul. Dworcowa. ul. Zielone Wzgórze. ul. Słoneczna Dolina. ul. Polna od nr 2 do nr 25, działki nr 166/2, 177, 187/5. ul. Wiśniowa nr 1. ul. Rolna nr 3, działki nr 27, 169/1, 171/4. ul. Poznańska nr 1, 9, 11, działka nr 20, Stadion. ul. Pocztowa nr 8, działki nr 11/3, 33, 33/3. ul. Usługowa od nr 1 do nr 3, działka nr 58, AGROMA. ul. Parkowa nr 2, 3, 3a, 6, działka nr 63/2.
21.05 od godz. 11:15 do 13:00


gm. Sieraków miejscowości Marianowo od nr 1 do nr 12. miejscowości Szostaki nr 2.
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Świętej Cecylii. ul. Antoniego Jarochowskiego od nr 6 do nr 8, działki nr 17/7, 17/8. ul. Leśna działka nr 15/6.
28.05 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Konwaliowa. ul. Miłostowsta działki nr 157/38, 711/1, 711/3, 711/4.
28.05 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. 8-go Stycznia od nr 1 do nr 14. ul. Rybacka nr 2, 2a.
30.05 od godz. 11:00 do 15:00


powiat wągrowiecki

Wągrowiec ul. Orla 1, 2.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


Sława Wielkopolska dworzec PKP
18.05 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Pawłowo Żońskie 1, 16, 16/1, 17, 19, 20, 21, 22, 23.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


Kamienica działka numer 63 na 21.
1.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Nowy Tomyśl ul. Rzemieślnicza 2, 6, 14, działka 50/2; ul. Kolejowa 50, 52; miejscowość Paproć 183, 183a
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Boruja Kościelna ul. Cicha od 13E do 13EG, działki od 164/11 do 164/14, od 165/3 do 165/7, 165/10, 165/11
19.05 od godz. 10:00 do 12:00


gmina Nowy Tomyśl miejscowość Boruja Kościelna ul. Łąkowa 2, 4, 4a, 4b, 5a, 6, 14, działki 71/3, 83/9; ul. Szkolna 2, 2a, 4, 6, 8; ul. Powstańców Wielkopolskich 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 12; Plac Kościelny od 1 do 9, 15, 14; ul. Szkolna 2, 4, 6a, 8
20.05 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno ul. Granitowa 10B, 10D,10E,
21.05 od godz. 9:30 do 11:30


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Przyłęk 41, 62, 63, 74, 75, od 77 do 81A, działki 323/21, 347/9, 349/4, 383/4, 401/7, 401/13
21.05 od godz. 12:30 do 14:30


gm. Lwówek miejscowości Lwówek ul. Zielona nr 1, 3, 5. ul. Kamionki nr 5, 7. ul. Emilii Szczanieckiej nr 46.
25.05 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Lwówek miejscowości Lwówek ul. Zielona nr 1, 3, 5. ul. Kamionki nr 5, 7. ul. Emilii Szczanieckiej nr 46.
26.05 od godz. 8:00 do 17:00


powiat gostyński

Gostyń: ul. Bojanowskiego nr 1A; ul. Zielona nr 12.
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Pogorzela: ul. Krobska 5; ul. Krotoszyńska nr 1 do 8, nr 10 do 16 parzyste; ul. Rynek nr 12, 13, 14; ul. Wałowa - cała oprócz nr 8, 10.
18.05 od godz. 8:30 do 13:00


gm. Borek Wlkp. : Skoków - cała miejscowość (oprócz nr 60, 61 oraz działki nr 41/2 - stacja gazowa).
18.05 od godz. 9:00 do 11:00


Gostyń: ul. Poznańska nr 61 do 69A, nr 127, 127A, działki nr 230/2, 239/18, 327/2, WLS; ul. Siewna - cała ulica.
19.05 od godz. 8:30 do 14:30


powiat szamotulski

Nowa Wieś ul. Słonecznikowa 17, 19, działki 77/3, 77/4, 2336/3.
18.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Pniewy miejscowości Konin nr 25 i 26, Gospodarstwo Rolne Andrzej Papis, EKO Rola.
20.05 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Pniewy miejscowości Konin nr 25 i 26, Gospodarstwo Rolne Andrzej Papis, EKO Rola.
21.05 od godz. 8:00 do 17:00


miejscowość Nowa Wieś ul. Boczna, ul. Szkolna 9 do 39, działka 50/10.
20.05 od godz. 8:00 do 9:00


miejscowość Nowa Wieś ul. Boczna, ul. Szkolna 9 do 39, działka 50/10.
20.05 od godz. 12:00 do 13:00


miejscowość Nowa Wieś ul. Boczna 25, 29, działki numer 61, 100/7, 108/2.
20.05 od godz. 8:00 do 13:00


Wronki ul. Piękna 38, ul. Radosna 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, ul. Wiatraczna 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6.
20.05 od godz. 12:30 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Przecław ul. Graniczna od nr 1 do nr 3, działka nr 220.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Obrzycko miejscowości Koźmin od nr 28 do nr 37, działki nr 3/1, 36, 44.
25.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Ostroróg miejscowości Zapust od nr 35 do nr 42. miejscowości Wielonek nr 1, 37
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Obrzycko miejscowości Koźmin od nr 28 do nr 30.
26.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Obrzycko miejscowości Koźmin od nr 23 do nr 27, nr 37a, 38, 38a.
31.05 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Obrzycko miejscowości Koźmin od nr 23 do nr 27, nr 37a, 38, 38a.
1.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Obrzycko miejscowości Koźmin nr 15, od nr 18 do nr 22a, od nr 39 do nr 43, działka nr 182/1, Świetlica.
31.05 od godz. 9:00 do 10:00


gm. Obrzycko miejscowości Koźmin nr 15, od nr 18 do nr 22a, od nr 39 do nr 43, działka nr 182/1, Świetlica.
31.05 od godz. 15:00 do 17:00


powiat grodziski

gm. Rakoniewice miejscowości Jabłonna ul. Wypoczynkowa od nr 4 do nr 9b, nr 9h, działki nr 226, 615/4, 646, 673, 1540/8, 1540/9, 1540/14. ul. Polna nr 1, od nr 3 do nr 6.
18.05 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Głogowska nr 18a, działka nr 24/4.
19.05 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Michała Drzymały nr 1. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 9. ul. Ogrodowa od 1 do 17, 19, działka nr 690/3, Chata Polska, Szkoła. ul. Konstytucji 3 Maja 1a, 1b, 1d, Butik. ul. Poznańska 1b, 1c, 1d, 1f, 1g, 1h, 2c, działka nr 552/4, Butiki.
27.05 od godz. 9:00 do 12:00


powiat śremski

ŻABNO OSIEDLE LEŚNE, ESTERPOLE 6, BRODNICZKA 1, 2, DZ. 9/20,
18.05 od godz. 9:00 do 15:00


ŻABNO 2, 3, 4, 5, dz. 1/32, os. ZIELONE WZGÓRZE, gospodarstwo, świniarnia, GRZYBNO DZ. 1/23,
19.05 od godz. 11:00 do 17:00


KSIĘGINKI 10, 11, 13, 15, 20, 22, 23, 28, 29, 35, 36, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 5, 6, 6A, 7, 79, 8, 80, 9, DZ. 237/1, DZ. 234/1, DZ. 239/1,
24.05 od godz. 9:30 do 12:30


KSIĘGINKI 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 65, 66, 66A, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 78, dz. 198/2,
24.05 od godz. 12:00 do 13:30


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Wargowo nr 82m, 82n, 82o, 87a, od nr 89 do nr 93a, działki nr 19/5, 33/5, 34/6, 36.
18.05 od godz. 10:00 do 12:00


Łopiszewo ul. Mikołajczyka od numeru 1 do 9, działka 987.
19.05 od godz. 8:00 do 14:00


Łopiszewo ul. Mikołajczyka od numeru 1 do 9, działka 987.
20.05 od godz. 8:00 do 14:30


Nienawiszcz ul. Tęczowa, ul. Spokojna, ul. Zalesie, ul. Spacerowa.
21.05 od godz. 6:30 do 13:30


gm. Oborniki miejscowości Objezierze nr 9, 9a, 9b, 11, działki nr 23, 28, 180, 181, 184, 186/2, 188, Oczyszczalnia, Hydrofornia, Były PGR, Gorzelnia.
22.05 od godz. 8:00 do 14:00


Parkowo 111, 112, 113, 114, 118, 121, 121B, 121C, 122, 123, 123A, 123B, 125, działki 116/1, 116/2, przepompownia ścieków.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Uścikówiec od nr 12a do nr 12k, nr 13a, 13b, 13d, 14, 14b, 14c, od nr 16 do nr 26, działki nr 11/7, 13/3, 15/2, 19/3, 19/4, 26/2, od nr 35/3 do nr 35/8, 35/11, 35/12, 35/12, 98/1.
25.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Chrustowo od nr 23 do nr 27a. miejscowości Wymysłowo od nr 1 do nr 28, działki nr 6/2, 53/1, 68, 99/1, 102, Sklep. miejscowości Uścikowo nr 53d, 53e, 53m, 53n, 53o, 55, 56, działki nr 333/4, 333/7, 333/8, 336/10, 342/11, 342/12.
26.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Kowanówko ul. Podgórze od nr 1 do nr 6. ul. Miłowody nr 3, 4. ul. Harcerska nr 8, 10, od nr 12 do nr 27, od nr 29 do nr 32, nr 34, działki nr 44/4, 47/11, 47/19, 47/20, 47/21, 119/2.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Uścikowo od nr 9 do nr 9n, działki nr 273/2, 273/6, 273/8, 273/11, 273/12, 273/14, od 277/6 do 277/10.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat gnieźnieński

miejscowość Skrzatusz ul. Wypoczynkowa ul. Wakacyjna, Czerwone Domki, ul. Mikołaja Sokoła, ul. Jakuba Dryi, ul. Katarzyny Kadrzyckiej, ul. Wojciecha Brezy, ul. Garncarza, ul. Antoniego Rojka, ul. Rafała Leszczyńskiego nr 4, 6, 11, 8, 15 A, 15B, Dąbrowa, Skrzatusz wieża Lotnicza nr 09-5913.
19.05 od godz. 7:00 do 10:00


miejscowość Skrzatusz ul. Wypoczynkowa ul. Wakacyjna, Czerwone Domki, ul. Mikołaja Sokoła, ul. Jakuba Dryi, ul. Katarzyny Kadrzyckiej, ul. Wojciecha Brezy, ul. Garncarza, ul. Antoniego Rojka, ul. Rafała Leszczyńskiego nr 4, 6, 11, 8, 15 A, 15B, Dąbrowa, Skrzatusz wieża Lotnicza nr 09-5913.
19.05 od godz. 15:00 do 18:00


ul. Ludwiczaka 3-9 nieparzyste, ul. Prosta 1-7 , ul. Gajowa 36-42 parzyste, Sklep Społem ul. Ludwiczaka.
19.05 od godz. 9:00 do 12:30


Strzyżewo Kościelne działki numer: 73/22, 73/23,73/62, 73/63, 73/70, 73/71
20.05 od godz. 9:00 do 12:30


Szydłowo 104.
20.05 od godz. 11:00 do 14:00


Osiniec os. Dębowe,
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Owieczki nr 13a, 32, 32a, 33, 33a, dz.213/5, 500
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


Szydłowo ul. Sportowa 2F,2G,2J,2L działka numer 37na 29, działka numer 37 na 40 ,działka numer 37 na 37, działka numer 37na 38
25.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat kolski

gm. Suchy Las miejscowości Zielątkowo ul. Szkolna nr 19, 36, 44, działki nr 22/4, 22/6, 22/8.
19.05 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Polna. ul. Ruczaj. ul. Źródlana. ul. Meteorytowa nr 90, 92, 94, działka nr 908/5. ul. Leśna nr 90, 92, działka nr 908/2. ul. Mokra nr 3, od nr 8 do nr 10b, nr 18, od nr 41 do 53b nieparzyste, działki nr 904, 905/1, 912/12, 915/11, 1154/1, 1154/2. gm. Poznań miejscowości Poznań ul. Chmurna nr 4, 6, 7, 8, działki nr 921/4, 922/3, 922/4. ul. Wietrzna nr 2, 4, 5, 6, działki nr 311, 312/2. ul. Morasko nr 9.
21.05 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Suchy Las miejscowości Chludowo ul. Za Parkiem. ul. Ekologiczna. ul. Maniewska nr 3.
1.06 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Suchy Las miejscowości Chludowo ul. Za Parkiem. ul. Ekologiczna. ul. Maniewska nr 3.
2.06 od godz. 8:00 do 17:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Sierakowo ul. Dożynkowa nr 20; ul. Szklarniowa nr 22, 23, 24, 25, 26.
19.05 od godz. 7:30 do 12:30


Miejska Górka ul. Stawowa - cała ulica.
19.05 od godz. 8:30 do 13:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Krzyż Wielkopolski ul. Storczykowa 10, działka numer 1373 na 41.
20.05 od godz. 15:30 do 18:30


Straduń ul. Osiedle Leśne 9B, 10B, 12B, 14B, 1A, 11A, 10A, działka 138/57.
22.05 od godz. 8:00 do 15:00


Trzcianka ul. Sobieskiego działki 285/31, 285/33, 285/36, 285/37, 285/38, 285/39, 287/29.
29.05 od godz. 12:00 do 15:30


powiat średzki

ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. CZERWONEGO KRZYŻA 3,
25.05 od godz. 9:00 do 9:30


MAJDANY 10, 14, 15,
26.05 od godz. 10:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Pierwsza Komunia Święta

Zwierzęta też potrafią się śmiać

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie