Gdzie nie będzie prądu w wielkopolskim 22.09? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Brak prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule
Brak prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/shoo_arts
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 22.09? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (22.09 17:08) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat poznański

Biskupice ul. Poziomkowa.

  • od 21.09 godz. 8:00 do 23.09 godz. 12:00

powiat szamotulski

Kłodzisko 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63A, 63, 64, 65, 66, działki nr 141/4, 164/4.
22.09 od godz. 14:00 do 18:00


powiat międzychodzki

Kaczlin; Grobia; Izdebno; Tuchola ul. Poziomkowa, Jagodowa, Jabłoniowa; Lutom; Sieraków ul. Plażowa, Wroniecka, Opalińskich, Dworcowa, Przedszkolna, Buczyna, Poznańska, Stadnina, Towarowa; Charcice
22.09 od godz. 16:24 do 19:30


Chorzępowo; Szostaki; Kobylarnia; Kukułka
22.09 od godz. 16:57 do 20:00


powiat grodziski

Rakoniewice
22.09 od godz. 16:35 do 20:00


powiat kościański

Bruszczewo ul. Główna, Przysiecka; Nietążkowo ul. Topolowa, Leszczyńska, Leśna, Dudycza, Świerkowa; Stare Bojanowo ul. Miodowa, Poprzeczna, Łąkowa, Mostowa, Główna, Kręta, Szkolna, Dworcowa, Polna; Koszanowo ul. Końcowa; Śmigiel ul. Łepkowicza; Robaczyn; Sierpowo
22.09 od godz. 16:48 do 20:00


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat poznański

Jasin: ul. Włodarska.
23.09 od godz. 8:00 do 11:00


Budzyń os. Piaski dz. 1541/17.
23.09 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna od nr 21 do nr 29 nieparzyste, działka nr 20/5. ul. Niezłomnych nr 14, 17, 17a, 17b, 19a, działka nr 11/17.
23.09 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Goplany. ul. Promenady nr 55, działka nr 439.
23.09 od godz. 10:00 do 13:00


Przeźmierowo: ul. Szkolna 5, ul. Strumykowa 9, 11, 80.
24.09 od godz. 8:00 do 14:00


Jasin: ul. Chabrowa, ul. Wrzosowa, ul. Szklarniowa 24, 36.
24.09 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Poznańska nr 6, od nr 27 do nr 39 nieparzyste, nr 57, działki nr 144, 145/3, Centrala Telefoniczna, Sygnalizacja Świetlna, Butik, Toalety. ul. Starowiejska nr 1. ul. Akacjowa od nr 1 do nr 11 nieparzyste, nr 16. ul. Jarzębinowa nr 14, 16. ul. Kwiatowa Ośrodek Wypoczynkowy.
27.09 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Dopiewo miejscowości Skórzewo ul. Sadowa od nr 19 do nr 27 nieparzyste, od nr 29 do nr 37, nr 39, działki nr 373/2, od 373/9 do 373/17, 376/14, 376/15, 376/18, od 376/20 do 376/23, 376/27, 376/28, 378/30, 383/4. ul. Dębowa nr 14, działka nr 378/31. ul. Gruszowa działka nr 383/7.
27.09 od godz. 8:00 do 11:00


Popielno 2A.
27.09 od godz. 8:00 do 14:00


Budzyń ul. Ogrodowa 2, 3, 5, 7.
27.09 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Poznańska nr 53, od nr 59 do nr 67 nieparzyste, działka nr 701/5. ul. Słoneczna 39.
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


Nowe Brzeźno od nr 30 do nr 45.
28.09 od godz. 7:00 do 15:30


miejscowość Popielno, Nowe Brzeźno od nr 1 do nr 31, działki nr 221, 242/1, 370.
28.09 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Popielno, Nowe Brzeźno od nr 1 do nr 31, działki nr 221, 242/1, 370.
28.09 od godz. 14:30 do 15:30


Rabowice: ul. Czerwona.
28.09 od godz. 8:00 do 12:00


Kobylnica: ul. Wiatrakowa, ul. Spichlerzowa 7, ul. Dworcowa 74, 76, 78.
28.09 od godz. 8:30 do 12:00


Katarzynki: ul. Glebowa 4, 6, 8.
28.09 od godz. 8:30 do 12:00


DASZEWICE ul. PIOTROWSKA, ul. SZKOLNA 2,
28.09 od godz. 9:30 do 10:30


gm. Rokietnica miejscowości Krzyszkowo ul. Kwiatowa od nr 5 do nr 11 nieparzyste, od nr 13 do nr 16, od nr 20 do nr 30 parzyste, działki nr 13/4, 13/5, 13/11. 13/14, 13/15. ul. Główna od nr 1 do nr 7 nieparzyste, od nr 15 do nr 23 nieparzyste, działki nr od 6/2 do 6/6, 6/8, 6/9, 9/7, 8. ul. Biały Dworek od nr 1 do nr 1s, nr 5. gm. Szamotuły miejscowości Pamiątkowo działki nr 691/4.
29.09 od godz. 8:00 do 11:00


MOSINA ul. MARCINKOWSKIEGO 17, ul. PIASKOWA,
29.09 od godz. 8:00 do 11:00


Gruszczyn: ul. Leśna, pl. Gruszczyński, ul. Grobla, ul. Wodna, ul. Swarzędzka 34, 36, 40, 44, 89, od 26 do 38 parzyste, od 61 do 71 nieparzyste.
29.09 od godz. 8:00 do 10:00


Gruszczyn: ul. Mechowska od 4 do 16 parzyste, 3, 5, ul. Katarzyńska 61, 63, 67, 70, 72, 74, 78, 80, ul. Kraina, ul. Rzemieślnicza.
29.09 od godz. 8:00 do 10:00


Siekierki Wielkie ul. Osiedlowa.
30.09 od godz. 8:30 do 13:00


Swarzędz: pl. Handlowy 11-13, 16, 17, 18, 19, 24.
30.09 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Jęczmienna. ul. Zbożowa. ul. Rolna nr 4, 7, 8, 9, 14, 16, 17, 21a, 21b, 21c, 21d, 21e, 21f, 26, 30, działki nr 653/19, 653/28, 654/4, 654/5, 656/3, 656/7, 656/8, 656/9, 1684/2, 1684/8, 1684/9. ul. Rokietnicka działka nr 648/4.
30.09 od godz. 9:00 do 16:00


Promnice Osiedle ul. Leśna 54, 56, 58, 60.
30.09 od godz. 10:00 do 12:00


Miękowo ul. Stokrotkowa 2-8 parzyste, Zawilcowa.
30.09 od godz. 11:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowości Skrzynki ul. Plac Parkowy nr 12, 13, 14, 17, działki nr 134/9, 134/10, 134/15 .
1.10 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Buk miejscowości Wygoda od nr 1 do nr 5, od nr 9 do nr 11, 15, 16, 51, 52, 54, 56, działki nr 258/8, 258/9, 258/17, 258/28, 258/29, 263, 266/12. ul. Słoneczna. ul. Wesoła działka nr 266/40. miejscowości Otusz nr 2a, 3, 5. ul. Graniczna. ul. Promienista od nr 3 do nr 6, nr 42. ul. Krańcowa nr 2a. miejscowości Wysoczka nr 56.
1.10 od godz. 12:00 do 14:30


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Trakt Napoleoński nr 20, 24a, od nr 26a do nr 26i, od nr 49 do nr 49f, działki nr 49/4, 50/3, 51/4, 93/1, Przedszkole. ul. Łąkowa. ul. Władysława Reymonta. ul. Mikołaja Reja. ul. Czesława Miłosza. ul. Aleksandra Fredro. ul. Adama Mickiewicza nr 19, 19a, od nr 35 do nr 69, nr 74, działki nr 637, 638, 640. ul. Sportowa nr 3, 5, 6, od nr 10 do nr 20, od nr 22, 29, nr 31, 33, 35, 36, 37, działki nr 678/1, 720. ul. Koszycy od nr 22 do nr 44 parzyste, działki nr 75/3, 727. ul. Świt. ul. Tęczowa. ul. Poranek od nr 2 do nr 10 parzyste. ul. Kolejowa nr 4. miejscowości Krzyszkowo ul. Koszycy nr 4, 46c, 46d, 46e, działki od nr 218/39 do nr 218/45.
4.10 od godz. 7:30 do 8:30


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Trakt Napoleoński nr 20, 24a, od nr 26a do nr 26i, od nr 49 do nr 49f, działki nr 49/4, 50/3, 51/4, 93/1, Przedszkole. ul. Łąkowa. ul. Władysława Reymonta. ul. Mikołaja Reja. ul. Czesława Miłosza. ul. Aleksandra Fredro. ul. Adama Mickiewicza nr 19, 19a, od nr 35 do nr 69, nr 74, działki nr 637, 638, 640. ul. Sportowa nr 3, 5, 6, od nr 10 do nr 20, od nr 22, 29, nr 31, 33, 35, 36, 37, działki nr 678/1, 720. ul. Koszycy od nr 22 do nr 44 parzyste, działki nr 75/3, 727. ul. Świt. ul. Tęczowa. ul. Poranek od nr 2 do nr 10 parzyste. ul. Kolejowa nr 4. miejscowości Krzyszkowo ul. Koszycy nr 4, 46c, 46d, 46e, działki od nr 218/39 do nr 218/45.
4.10 od godz. 16:00 do 18:00


gm. Dopiewo miejscowości Konarzewo ul. Tęczowa nr 5, 12, 13, 14, od nr 17 do nr 19, nr 24, działki nr 154/3, 154/4, 154/31, 154/33, 154/34, 627, 629, 631.
4.10 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Buk miejscowości Szewce ul. Bukowska nr 5, 7, 9, 11, 13, 13a, 13c, 14a, 14b, 16, 18, 20, działki nr 6/2, 15, 37.
4.10 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Wierzbowa działka nr 48/12.
4.10 od godz. 12:00 do 14:30


gm. Buk miejscowości Wielka Wieś ul. Podgórna działka nr 346/24.
6.10 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Słupia ul. Osiedle Leśne nr 34, działki nr 180/7, 183/6, 183/9, 183/12, 183/15.
8.10 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Komorniki miejscowości Rosnowo rejon ul. Czereśniowej działki od nr 61 do nr 70.
11.10 od godz. 13:00 do 16:00


powiat wągrowiecki

Damasławek Plac Wiosny Ludów 2, 3, 4, 5, 6, 7, ul. Matejki 5a, 6, działka nr 317/36, ul. Wspólna 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, OSP.
23.09 od godz. 8:00 do 13:00


Rgielsko ul. Solarna działka nr 269, 272/1.
24.09 od godz. 8:00 do 13:00


Łosiniec 41-46.
24.09 od godz. 9:00 do 12:00


miejscowość Albertynowo, Józefowo, Żelice 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, działki nr 19, 46/1, 48/3, 141/8, SZKOŁA.
28.09 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Albertynowo, Józefowo, Żelice 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, działki nr 19, 46/1, 48/3, 141/8, SZKOŁA.
28.09 od godz. 14:30 do 15:30


Wągrowiec ul. Wschodnia 7, działka nr 1716/3.
28.09 od godz. 8:00 do 13:00


Wągrowiec ul. Główna Osiedla 2A, działka numer 3201.
29.09 od godz. 8:00 do 13:00


Albertynowo 25, 26, 27.
29.09 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Bartodzieje Osiedle Runianka działki 112/6, 114/6, 114/8, 114/12, 114/13, Przepompownia Ścieków.
30.09 od godz. 8:00 do 13:00


Rościnno Ośr. Wypoczynkowy
30.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kaliski

Osowo 29, 30, 31, 32
23.09 od godz. 8:00 do 11:00


powiat kościański

gm. Kościan: Kurza Góra ul. Długa nr 79, 81, działka 430/1; ul. Gostyńska nr 114, 116, 116A, 122, działka nr 238/3; ul. Leśna nr 3 do 39 - numery nieparzyste.
23.09 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Kościan: Kurowo ul. Słoneczna nr 4 (działka nr 186/3).
24.09 od godz. 8:00 do 12:30


gm. Kościan: Nowe Oborzyska ul. Prosta nr 5, 5ABC, 11, 11B, działki nr 62 do 71.
24.09 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Śmigiel: Robaczyn nr 24A, nr 26 do 39, działka nr 303/3, nr 69 oraz 211/1 przepompownia.
24.09 od godz. 11:00 do 14:30


gm. Śmigiel: Olszewo nr 14 do 22, działka nr 185.
27.09 od godz. 8:00 do 13:30


gm. Krzywiń: Zbęchy-Pole - cała miejscowość; Nowy Dwór nr 20, 20AB, 22E do 24, działki nr 277, 291/6, 277/1, 291/3, 291/10, 291/11, 291/20.
28.09 od godz. 8:00 do 17:00


Kościan: ul. Gostyńska nr 41, ALFA, T-MOBILE, działka nr 3334 (działka za DINO); ul. Składowa nr 1, 1A DINO, nr 2 ( PZD POMOWIEC, sklep Metalowo-Przemysłowy), nr 2B, nr 3, 5, 7, 9, 9B, 13, 13AB, 15, 17, działki nr 3337/2 Hurtownia, 3340, 3342, 3346/1, 3347, 3348/2, 3356/32 wieża, 3356/49.
28.09 od godz. 9:00 do 12:30


powiat leszczyński

Włoszakowice ul. Dworcowa nr 9 (przyłącze kablowe); ul. Jana Otto nr 7A do 16; ul. Kurpińskiego nr 24 TOSCANIA; ul. Spokojna nr 16, działki nr 221/7, 221/10, 221/11, PPH ALP.
23.09 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Krzemieniewo: Górzno nr 1, 1A, 2, nr 14 do 16, nr 56, 57, działki nr 47/5, 47/7, 163, przepompownia.
23.09 od godz. 9:00 do 11:00


Lipno: ul. Biegowa, Rowerowa - całe ulice; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 67, 71, 96, 102, 104, działki nr 161/3, 161/4, 408/9, 408/23.
24.09 od godz. 8:30 do 13:30


Krzemieniewo ul. Bankietowa, Brylewska, Kwiatowa - całe ulice; ul. Dworcowa nr 4, 6, 11, 13, 15, 17, 19, 37, 46 do 50 parzyste, 61, działki nr 672/3 PHU Pietraszewska, 678, 742/9, 742/20 JESPOL, 748/19, 748/20; ul. Sportowa nr 14, 14A ADEKO, 52, 70, działka 206/1; ul. Spółdzielcza nr 42 do 115, nr 121, 123, działka nr 10/1, 34/1, RADAR Ratajczak; ul. Wiejska nr 64 do 82 parzyste, nr 86 do 173, nr 175, sklep Piwowarczyk, ZU Jabłoński, PH Konopa, PHU Krzyżański, Wulkanizacja Wunsz, Mechanika Pojazdowa Jakubowski, POCZTA POLSKA, CICHMAR; ul. Zielona - cała oprócz nr 43.
24.09 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Rydzyna: Kłoda ul. Łąkowa nr 3, 5, działki nr 503/4 do 503/12.
27.09 od godz. 8:00 do 12:00


MARKOWICE 1, 2, 29, 29A, 3, 30, 4, 47, 5, 6,
27.09 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Święciechowa: Krzycko Małe/Gołanice działka przy jeziorze Krzycko Wielkie należąca do Stowarzyszenia Żołnierzy Zawodowych.
28.09 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Wijewo: Brenno ul. Grzybowa, Jagodowa, Konwaliowa, Malinowa, Różana, Sasankowa - całe; ul. Jeżynowa - cała ulica oprócz działki nr 24/265; ul. Makowa nr 1; ul. Modrakowa nr 10; ul. Paprociowa nr 2, 7; ul. Plażowa nr 8, 12, 21, działka nr 24/313; ul. Storczykowa nr 1 do 27 nieparzyste, działki nr 24/20, 24/162, nr 24/167 (VIOLA), nr 24/227, nr 24/297, nr 24/322, 24/323, 24/324; ul. Wrzosowa nr 2.
28.09 od godz. 8:30 do 11:30


Włoszakowice: Tłucznia nr 1, 2, działka nr 719, ZHP Chorągiew.
29.09 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Osieczna: Świerczyna nr 150; ul. Bławatkowa, Rumiankowa, Stokrotkowa - całe ulice.
30.09 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Osieczna: Trzebania nr 1 do 10A (oprócz nr 6B), działki nr 21/8 GR Skrobała, nr 32/11, 32/13, 32/19.
30.09 od godz. 9:00 do 15:00


KLESZCZEWO ul. PIASKOWA 3, LIPOWIEC 1, 4, POKLATKI 23, 24,
1.10 od godz. 8:30 do 13:30


powiat wrzesiński

gm. Piaski: Grabonóg nr 14 do 31, działki nr 85/3, 96/1, 117/1, 123, 191; Strzelce Wielkie działka nr 489/2 (posesja blisko miejscowości Grabonóg nr 29); Tanecznica - cała miejscowość.
23.09 od godz. 8:30 do 12:30


SOKOŁOWO ul. BITWY POD SOKOŁOWEM ropociąg,
23.09 od godz. 9:00 do 10:00


PRZYBORKI ul. MODRAKOWA, ul. PODMIEJSKA 1, 3, 5, 7, dz. 73/1, WRZEŚNIA ul. PADEREWSKIEGO 66, 68, 70,
24.09 od godz. 9:00 do 11:00


powiat szamotulski

gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo od nr 1 do nr 29, nr 33, 34, działki nr 272/5, 272/29, 279, 280/8, Kościół, RSP, Przepompownia.
23.09 od godz. 9:00 do 15:00


Kłodzisko 67.
23.09 od godz. 15:00 do 17:00


gm. Ostroróg miejscowości Ostroróg ul. Wroniecka nr 12 i 14.
25.09 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Ostroróg, Miejscowość Bobulczyn 3, 4, 5, 6, 14 do 34, 60, 61, działki 20, od 31/8 do 31/33, 48/3, 48/4, 64/3, 75/2, 75/3, 110/10, 112/20, 116/12, Miejscowość Binino 116, gm. Wronki, Miejscowość Marianowo 10 do 16, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, działki 2/1, 8, 27/3, 91/4, Miejscowość Wierzchocin 1 do 8, 27 do 36, działka 32/1, Miejscowość Huby-Oporowo 2, 3, 5, 6A, 7, 8, 9, działka 20/1.
27.09 od godz. 9:00 do 12:00


Stare Miasto 4B, 6, 7, 8, 9, 9A, 9C, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, działka nr 56/2, 58/4, 76/9.
28.09 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ulice Szafirowa. Koralowa. Diamentowa. Szmaragdowa. Rubinowa. Perłowa. Turkusowa.
29.09 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Ostroróg miejscowości Dobrojewo nr 110, 122, działki nr 142/14, 142/16, 142/28, 142/29, 142/31.
30.09 od godz. 8:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Biała ul. Bursztynowa działka nr 1263, 1265, 1266, 1268, 1269, 1276, 1278.
23.09 od godz. 16:00 do 20:00


Biała ul. Szmaragdowa.
23.09 od godz. 16:00 do 20:00


Dłużewo 32a, działka nr 230/3.
27.09 od godz. 15:00 do 18:00


Śmiłowo ul. Kaczorska 11, 13, 14, 16, 18 ,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, działki nr 348, 352/1, 363, ul. Łączna 1, 4, 10, 14, ul. Sosnowa 1.
28.09 od godz. 8:00 do 15:00


Dębogóra: ul. Dąbrówki 2, 4, dz. 3/59.
28.09 od godz. 8:30 do 13:00


Trzcianka ul. Generała Henryka Dąbrowskiego 59, 60, 61.
29.09 od godz. 8:00 do 13:00


Biała działki 221, 222/3, 222/5, 222/7, 222/10, 222/11, 222/12, 222/13, 222/13, 222/15, 223/1, 223/2, 223/3, 223/8, 223/10, 223/12, 224/2, 224/9, 224/11, 224/18, 224/20, 224/22, 225/6, 225/8, 225/9, 233/13.
29.09 od godz. 15:00 do 17:00


Biała 192, 197, 198, 199, 201, działka nr 190/11, 190/12, 190/16, 190/21, 190/27, 190/28.
29.09 od godz. 17:00 do 19:00


Straduń 1, 12, 25, 26, 27, 28, 29, działki nr 110/1, 110/2, 118/9, 125/27, 126/2, 153/6, 282/2, ul. Lawendowa 125/5, 125/10, 125/12, 125/13, 125/16, 125/19, 125/23.
30.09 od godz. 7:30 do 14:00


Pokrzywno 1a, 9, 19, 22, 23, 60, działka 1/5, 9, 51/1,
1.10 od godz. 8:30 do 13:00


powiat pilski

Dolaszewo ul. Orla działka nr 130/166, 130/193.
24.09 od godz. 8:00 do 14:00


Wyrzysk ul. 22 Stycznia 11, 12, 12A, 14, ul. Podgórna 2, 3, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 8, Cmentarz, Kaplica, Sklep, działki 534, 535, 548, 1626.
30.09 od godz. 8:30 do 15:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Masłowo ul. Bociania nr 23ABC, 25AC, 27AC, 29B, 31B, działki nr 261/9 do 261/13, 261/17 do 261/19, 261/22, 261/23, 261/25, 261/28 do 261/34.
24.09 od godz. 8:00 do 13:00


Bojanowo: ul. Kwiatowa - cała ulica. gm. Bojanowo: Gołaszyn nr 119A.
24.09 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Rawicz: Masłowo ul. Wrzosowa nr 1 do 17, nr 23 do 33 nieparzyste, działki nr 330/16, 329/26
24.09 od godz. 13:30 do 17:30


gm. Jutrosin: Szkaradowo nr 49 do 52A, działki nr 95/1 T-MOBILE, 100/3, 1005, 100/9, przepompownia.
27.09 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Bojanowo: Wydartowo Drugie nr 17 do 20.
27.09 od godz. 8:30 do 14:00


gm. Jutrosin: Bielawy, Pawłowo, Piskornia, Zmysłowo, Żydowski Bród, Wielki Bór - całe miejscowości; Nad Stawem - cała miejscowość (oprócz nr 1ADEGH, działki nr 279, 498/2, 502); Rogożewo (Ochłoda) nr 48 do 52, działki nr 35/4, 378, Gospodarstwo Rolne GRZEŚKOWIAK.; Zygmuntowo nr 1 leśniczówka.
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Rawicz: Łaszczyn nr 40 do 40D, 42, 42B, 43, 45 do 48, 49 do 55, działki nr 46/14, 46/49, 69/9.
29.09 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Rawicz: Sierakowo działki nr 40/15 usługi dźwigowe PAZOŁA, nr 40/18; ul. Rzemieślnicza nr 14, nr 16, RAWITECH. Rawicz ul. Poznańska działka 429/2 (sygnalizacja drogowa).
29.09 od godz. 10:00 do 15:00


powiat chodzieski

Lipia Góra 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94.
24.09 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Rataje osiedle Wichrowe Wzgórze 47 działka 541/4, ul. Skryta działki 451/3, 541/5.
1.10 od godz. 9:00 do 11:00


powiat nowotomyski

gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 184t, działka nr 248/14.
24.09 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 93, działki nr 584/5, 584/10, 584/12, 584/13, 584/14, 584/20, 600, 600/1, 600/5. ul Listopadowa. ul. Październikowa. ul. Grudniowa działka nr 584/3.
24.09 od godz. 10:00 do 13:30


gm. Pakosław: Osiek nr 42 do 50, nr 78 do 81, działki nr 109, 110/1.
25.09 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Paproć nr 39, 45, 48, 53a, 54c, od nr 55 do nr 73a, nr 80, 81, 82, 119, 121, 154a, 187/1, działki nr 83/6, 104/6, 104/7, 113/3, 116/1, 116/3, 140/2, 150/1, 155, 164/3, 187/1, 294/1, 295/1, 301/7, Myjnia, Dom Letniskowy.
28.09 od godz. 8:00 do 13:00


Pakosław ul. Leśna nr 16 sklep Wiejska Chata, działka nr 144/11 wieża telefonii komórkowej; ul. Lipowa nr 10 do 12, nr 14, 15, działki nr 124/1 do 128, 138/2 do 142/4.
29.09 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Opalenica miejscowości Opalenica ul. Poznańska nr 42. ul. Zamkowa od nr 1 do nr 8, od nr 10 do nr 22 parzyste, działki nr 1227/4, 1227/9, 1911, PGKiM. ul. Plac Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 5. ul. Tadeusza Kościuszki nr 1, 2, 3, 3a, 5, działka nr 1900. ul. 27 Grudnia od nr 14 do nr 20, działka nr 188/44.
30.09 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno od nr 204 do nr 207, nr 211, 211a. miejscowości Sękowo nr 16, 17.
6.10 od godz. 10:30 do 14:00


gm. Kuślin miejscowości Michorzewko od nr 20 do nr 26, działki nr 27/6, 28/3, 28/4.
7.10 od godz. 8:30 do 16:00


gm. Kuślin miejscowości Michorzewko od nr 20 do nr 26, działki nr 27/6, 28/3, 28/4.
8.10 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Kuślin miejscowości Michorzewko od nr 7 do nr 19, od nr 27 do nr 37a.
8.10 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Kuślin miejscowości Michorzewko od nr 7 do nr 19, od nr 27 do nr 37a.
8.10 od godz. 14:00 do 15:00


Leszno

Leszno ul. Leśna Osada nr 38 do 43.
24.09 od godz. 9:00 do 13:00


Leszno: ul. Krzyckiego nr 3 do 13A oraz 17 do 29 - numery nieparzyste; nr 8D do 12B numery parzyste, nr 14 do 14F, działki nr4/55, 4/57, 16/25, KAR-TEX, AUTO-KOSMETYKA Tyliński; ul. Moniuszki 1, 1B, 2ABC.
29.09 od godz. 16:30 do 19:00


powiat gostyński

gm. Gostyń: Bogusławki nr 8 do 14D, działki nr 44/13, 44/15, 45, 46/25, nr 8 zabudowa byłego SKR (przyłącze napowietrzne), magazyn.
24.09 od godz. 15:00 do 18:00


powiat gnieźnieński

Borzątew 7- 13, 44- 53, -. dz. 12/44, 12/48, 12/54
25.09 od godz. 8:00 do 12:00


Żydowo ul. Kopernika nr 1, 3, Obrońców Żydowa nr 1, Jana Pawła 2 nr 1, 4-7, 10b, Kościół pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Piekarska nr 1, 2, Kościuszki 4
27.09 od godz. 7:30 do 8:00


Żydowo ul. Kopernika nr 1, 3, Obrońców Żydowa nr 1, Jana Pawła 2 nr 1, 4-7, 10b, Kościół pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Piekarska nr 1, 2, Kościuszki 4
27.09 od godz. 13:00 do 13:30


Żydowo ul. Jana Pawła 2 nr 11, 13, 15, 17
27.09 od godz. 7:30 do 13:30


Gniezno ul. Cymsa nr 12
27.09 od godz. 8:00 do 13:00


Wierzbiczany dz. 125 i 126
28.09 od godz. 8:30 do 13:00


Strzyżewo Kościelne dz. 73
28.09 od godz. 9:00 do 13:00


Pierzyska dz.143, 20-21, 55-57.
28.09 od godz. 9:30 do 14:30


Łubowo 80-84.
29.09 od godz. 9:00 do 14:00


Łubowo 39- 46, 14C, 15D, osiedle Radosne, Sklep Dino, dz. 308.
30.09 od godz. 10:00 do 14:00


Gniezno ul. Północna Ogródki działkowe
1.10 od godz. 8:30 do 13:00


Fałkowo nr 59-61, 65, dz. 30/3, 30/4
1.10 od godz. 10:00 do 12:00


Lednogóra dz.161/17, 161/13, 161/21, 161/14, 161/15, 161/11
4.10 od godz. 11:00 do 14:00


powiat obornicki

Ryczywół ul. Chodzieska działka 322, Gościejewko 2, 8, 9, Tłukawy 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, działka nr 263.
27.09 od godz. 7:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Ocieszyn ul. Rolna. ul. Topolowa nr 1. ul. Obornicka nr 27.
27.09 od godz. 8:00 do 12:00


Miejscowość Owczegłowy działki 196/18, 196/20, 196/22, 196/23, 196/24, 196/26, 196/29, 196/31, 196/32, 196/33, 196/34, 196/35, 196/37, 196/38, 196/39, 196/40, 196/41, 196/43, 196/45, 196/47, 196/48, 196/49, 196/51, 196/53, 196/61, 196/62, 196/63, 196/64, 196/66, 211/25, ul. Świerkowa działki 196/25, 196/27/ 196/30.
28.09 od godz. 7:15 do 13:15


gm. Oborniki miejscowości Uścikowo od nr 2 do nr 8a, od nr 62 do nr 66f, od nr 94 do nr 120, nr 123, 124, od nr 127 do nr 132, działki nr 283/2, 283/4, 285/4, 285/5, 285/6, 427, 428, 429, 436, 438, 448, 460, 465, 466, 467, 468. miejscowości Uścikówiec od nr 1b do nr 7a, od nr 12a do nr 12k, nr 13, 13a, 13b, 13d, od nr 14 do nr 26, działki nr 11/7, 11/10, 11/11, 13/3, 15/2, 19/3, 19/4, 26/2, 34/4, od nr 35/3 do nr 35/8, 35/11, 35/12, 35/13, 35/20, 35/23, 50/28, 50/30, 52/2, 70/5, 70/8, 82/2, 98/1. miejscowości Oborniki ul. Szamotulska nr 18.
29.09 od godz. 11:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Stanisława Staszica od nr 1 do nr 10 parzyste nr 12a, 14, 14a.
1.10 od godz. 8:00 do 14:00


powiat złotowski

Międzybłocie 63, 63A, 63I, 63H, 63P, działka numer 511na13.
27.09 od godz. 8:00 do 14:00


Miejscowość Radawnica ul. Złotowska działka numer 603/6.
29.09 od godz. 8:00 do 15:00


powiat średzki

CZARNE PIĄTKOWO 21, 23, 24, 25, 26, 6,
27.09 od godz. 9:00 do 13:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Smolice nr 1 probostwo, nr 126 do 133B, nr 133D do 136, nr 145 przedszkole, nr 148, 149, nr 151 do 161, działka nr 863/7 przepompownia, FHP Kwieciński.
28.09 od godz. 8:30 do 9:00


gm. Kobylin: Smolice nr 1 probostwo, nr 126 do 133B, nr 133D do 136, nr 145 przedszkole, nr 148, 149, nr 151 do 161, działka nr 863/7 przepompownia, FHP Kwieciński.
28.09 od godz. 12:30 do 13:30


gm. Kobylin: Smolice nr 133C bistro, nr 146, 147, biuro HR, pałac, kościół.
28.09 od godz. 8:30 do 13:30


powiat kolski

Biedrusko ul. Szafirowa, Bursztynowa.
28.09 od godz. 9:15 do 12:15


gm. Suchy Las miejscowości Złotniki ul. Łagiewnicka nr 25, działka nr 1/12 Pracownicze Ogródki Działkowe.
30.09 od godz. 9:00 do 15:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Nowotomyska od nr 60 do nr 66, 74, 78, 80, działki nr 2790, 2796, 2797.
29.09 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Rojewo nr 1, 3, 4, 5, 15, działka nr 12/8.
1.10 od godz. 10:00 do 13:30


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Wiśniowa nr 19, 20, 24, 29, 29a, działki nr 1124, 1126, 1127, 1143/4, 1143/5, 1143/9, 1143/10, 1143/11. ul. Czereśniowa nr 18, działki nr 4/3, 1126.
5.10 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kobylniki działki nr 292/4, 292/17, 292/30, 292/33.
5.10 od godz. 11:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Łyżwiarska nr 4, 10, 12, 20, 22, 26, działki nr 3374/70, 3374/74, 3374/76, 4141/1, 4141/3, 4141/4.
6.10 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. 27 Grudnia nr 1, działki nr 2767/1. ul. Grodziskich Kosynierów działki nr 350, 351/1.
8.10 od godz. 12:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie