Jan Urban: Zbyt dużo respektu z jednej i drugiej strony

KM, termalica.brukbet.com
Zespół Jana Urbana znowu nie wygrał...
Zespół Jana Urbana znowu nie wygrał... Grzegorz Dembinski
- Pierwsza połowa była taka sobie: jedna i druga drużyna nie miała zbyt wiele okazji do zdobycia goli. Na murawie widać było duży respekt z jednej i drugiej strony - powiedział Jan Urban, trener Lecha Poznań po meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (0:0).

Jan Urban (trener Lecha Poznań):Pierwsza połowa była taka sobie: jedna i druga drużyna nie miała zbyt wiele okazji do zdobycia goli. Na murawie widać było duży respekt z jednej i drugiej strony. Wiedzieliśmy, że gospodarze oddadzą nam inicjatywę i będziemy musieli grać atakiem pozycyjnym i być przygotowanym na ich szybkie kontrataki. Grając właśnie w ten sposób Termalica wygrała u siebie dotychczasowe spotkania. W ostatnich trzydziestu minutach zrobiliśmy dużo żeby ten mecz wygrać. Zabrakło nam jednak szczęścia i to też spowodowało, że wynik był bezbramkowy.

Czesław Michniewicz (trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza):Straciliśmy pierwsze punkty u siebie. Patrząc na przebieg tego spotkania, to jednak jest zdobycz. Nie przegraliśmy z Lechem, który jest inny niż na początku sezonu. Przyjechał do nas w pełnym składzie i mocną ławką rezerwowych. Zarówno my jak i goście nie stworzyliśmy sobie za wielu sytuacji, chociaż sytuacje były. W doliczonym czasie gry mogliśmy zdobyć gola po rzucie rożnym, goście po kontrataku. Do tego trzeba wymienić kilka bardzo dobrych interwencji Krzysztofa Pilarza.