KOLĘDA 2014/2015 NA JEŻYCACH - PARAFIE, TERMINY I GODZINY
Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1
30 grudnia - wtorek, od godz 16.00:
1. ul. Żarnowiecka od początku
2. ul. Pilicka od początku
2 stycznia - piątek, od godz. 16.00:
1. ul. Bystrzycka , ul. Prądnicka, ul. Narewska wszystkie od początku
2. ul. Dąbrowskiego str. nieparzysta od nr. 175 do 205
3. ul. Polska str. nieparzysta od nr. 61 do końca
3 stycznia - sobota, od godz. 16.00:
1. ul. Dąbrowskiego str. nieparzysta od nr. 163 do 153
2. ul. Botaniczna nr. 2
3. ul. Botaniczna od 4 do końca
4 stycznia - niedziela, od godz. 16.00:
1. ul. Dąbrowskiego nr. 151 i ul. Miła nr. 1
2. ul. Miła str. nieparzysta od początku do końca
3. ul. Miła str. parzysta od początku do końca
5 stycznia - poniedziałek, od godz. 16.00:
1. ul. Dąbrowskiego str. nieparzysta od 149 do 137
2. ul. Nałkowskiej od początku
3. ul. Niemcewicza od początku
Parafia pw. Imienia Maryi, ul. Santocka 15
Od poniedziałku do piątku początek kolędy o godz.15.30, w soboty i niedziele o godz. 14.30
30 grudnia – wtorek:
Sianowska – numery nieparzyste
2 stycznia – piątek:
Słupska, Zakrzewska, Stobnicka
3 stycznia – sobota:
Wichrowa i Wichrowa Działki, Międzyzdrojska, Wirska, Pasłęcka, Ornecka
4 stycznia – niedziela:
Łagowska, Dziwnowska
5 stycznia – poniedziałek:
Gniewska, Elbląska
6 stycznia – wtorek:
Kolędowanie parafialnych grup duszpasterskich
7 stycznia – środa:
Olecka, Leśnowolska
8 stycznia – czwartek:
Owczarska, Łebska
9 stycznia – piątek:
Trzebiatowska
10 stycznia – sobota:
Myśliborska
11 stycznia – niedziela:
Oliwska, Świecka
12 stycznia – poniedziałek:
Fromborska, Pucka, Braniewska, Tczewska
13 stycznia – wtorek:
Polanowska i Działki, Łupowska, Brodnicka, Bartoszycka
14 stycznia – środa:
Kościerzyńska, Grudziącka, Cetniewska, Mrzeżyńska, Suliszewska, Karlińska
15 stycznia – czwartek:
Człuchowska, Czarnkowska, Rogozińska
16 stycznia – piątek:
Białośliwska, Białogardzka, Chodzieska, Trzcianecka
17 stycznia – sobota:
Beskidzka, Biskupińska, Maszewska, Czaplinecka
18 stycznia – niedziela:
Malborska, Kwidzyńska
19 stycznia – poniedziałek:
Lubowska
20 stycznia – wtorek:
Lęborska, Tucholska
21 stycznia – środa:
Darłowska, Czechowska, Rybojadzka
22 stycznia – czwartek:
Lemierzycka, Muszkowska, Kołobrzeska
23 stycznia – piątek:
Gorzyńska, Sułowska, Ownicka, Nad Miedzą, Przygraniczna, Charzykowska
24 stycznia – sobota:
Santocka, Izbicka, Warpnowska, Lubiatowska
25 stycznia - niedziela:
Połczyńska, Nowokramska, Żukowska, Kociewska
26 stycznia – poniedziałek:
Mazurska, Zagórzycka, Olsztyńska i Działki zgłoszenia, Budzyńska
27 stycznia – wtorek:
Człopska, Podgajska, Wolińska, Mrowińska
28 stycznia – środa:
Starogardzka, Drogowców
29 stycznia – czwartek:
Geodetów, Meliorantów
31 stycznia – sobota:
Margonińska, Wyrzycka, Gorajska + Działki, Prusimska, Działki od Dąbrowskiego, Czerska, Architektów, Karsińska, Skarszewska
1 lutego – niedziela:
Wituchowska
2 lutego – poniedziałek:
Pniewska, Wejherowska, Lubosińska, Przybrodzka, Przytoczna
3 lutego – wtorek:
Kolęda na zamówienie
Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana, ul. Kościelna 3
30 grudnia - wtorek:
1. ul. Dąbrowskiego 30a, 30b
2. ul Galla 2c, 6, 6a, 8
3 stycznia - sobota:
1. ul. Dąbrowskiego 30c, 32, 34, 36, 38
2. ul. Dąbrowskiego 15, 23, 25a, 27, 27a, 33
4 stycznia - niedziela:
1. ul. Dąbrowskiego 62, 64, 66, 68
2. ul. Dąbrowskiego 35/37, 39, 41, 41a
3. ul Galla 10, 12, 14
5 stycznia - poniedziałek:
1. ul. Dąbrowskiego 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60
2. ul. Dąbrowskiego 43, 45, 47
3. ul. Galla 18, 18a
6 stycznia - wtorek:
1. ul. Dąbrowskiego 70, 70a, 72, 76, 80, 82, 84, 86
2. ul. Galla 20, 20a
7 stycznia - środa:
1. ul. Dąbrowskiego 94, 94a, 96, 98, 100
2. ul. Dąbrowskiego 49a, 49b, 51, 53/55, 57
3. ul. Galla 1, 1a, 3
Parafia pw. Objawienia Pańskiego, ul. Miastkowska 128-132
30 grudnia - wtorek, godz. 16.00:
1. Moryńska (od Templińskiej)
2. Sławińska (od Złotowskiej) i Gorzowska
3 stycznia - sobota, godz. 10.00:
1. Perzycka 1-43 (nieparzyste)
2. Ławica (od Złotowskiej), Perzycka 2-44 (parzyste) i po drodze: Park, Witnicka i Lubniewicka
4 stycznia - niedziela, godz. 14.00:
1. Barwicka 14abcde
2. Barwicka 1-17
5 stycznia - poniedziałek, godz. 16.00:
1. Szczecińska i Gryfińska
2. Złotowska od 50 do 2 (parzyste) i Okonecka
7 stycznia - środa, godz. 16.00:
1. Złotowska 55 i 55A Belweder
2. Templińska (od Złotowskiej do końca) i Wyszomierska (od końca)
8 stycznia - czwartek, godz. 16.00:
1. Złotowska 9-59 (nieparz.) bez bloków
2. Rezedowa
9 stycznia - piątek, godz. 16.00:
1. Maklakiewicza
2. Guliwera
10 stycznia - sobota, godz. 10.00:
1. Złotowska 51 (prosimy o zgłoszenie w zakrystii zainteresowanych kolędą)
2. Złotowska 52-100 (parz.) i Złotowska 65-111 (nieparz.)
11 stycznia - niedziela, godz. 14.00:
1. Andersena 61-35 (parzyste i nieparz.)
2. Grimma
Parafia pw. św. Cyryla i Metodego,ul. Stanisława Wigury 5
30 grudnia – wtorek, od 15.30:
1. ul. Niemeńska od Dąbrowskiego z przerwą na Mszę św.
2. ul. Idzikowskiego od Szybowcowej
2 stycznia, od 15.30:
ul. Tatrzańska od Sytkowskiej
3 stycznia, sobota, od godz. 14.00:
1. ul. Popradzka od Sytkowskiej + około 17:30 ul. Żuławska
2. ul. Szałasa, od Startowej z przerwą na Mszę św.
4 stycznia, niedziela, godz 15.00:
1. ul. Notecka nr parzyste, od Olzańskiej
2. ul. Szybowcowa, od ul. Przelot. Po Mszy św. ul. 5 Stycznia z przerwą
5 stycznia – poniedziałek, od godz. 15.30:
1. ul. Notecka, nr nieparzyste
2. ul. Burzyńskiego od ul. Przelot + ok. 17.0 ul. Balonowa od Pilotów (Msza św.)
7 stycznia – środa, od godz. 15.30:
1. ul. Olzańska, od Dąbrowskiego z przerwą na Mszę św.
2. ul. Hangarowa, od końca
8 stycznia – czwartek, od godz. 15.30:
1. ul. Wisłocka od ul. Dąbrowskiego
2. ul. H. Włyńskiego od końca. Po Mszy św. ul. Sterowa.
9 stycznia – piątek, od godz 15.30:
1. ul. Wiślana nr parzyste, od ul. Bużańskiej
2. ul. Palucha od ul. Hangarowej. Po Mszy św. ul. Kopy.
10 stycznia – sobota, od godz. 14.00:
1. ul. Wiślana nieparzyste, od ul. Bużańskiej (Msza św.)
2. ul. Latawcowa, od początku + około 16.30 ul. Spadochronowa
11 stycznia – niedziela, od gody. 15.00:
1. ul. Lednicka nr nieparzyste, od ul. Tatrzańskiej z przerwą na Mszę św.
2. ul. Pilotów nieparzyste, od Dąbr. + około 17.00 ul. Dedala od Burzyńsk
12 stycznia – poniedziałek (Dzień Modlitwy Wspólnoty z Medjugorje), od godz. 15.30:
1. ul. Lednicka nr parzyste + około 17.30 – ul. Lutycka od Hipodromu
2. ul. Pilotów nr parzyste, od ul. Wzlotowej z przerwą na Mszę św.
13 stycznia – wtorek:
1. od 15.30 – ul. Karkonoska, od końca (Msza św.)
2. od 17.00 – ul. Ikara, od ul. Burzyńskiego
14 stycznia – środa, od godz. 15.30:
1. ul. Halna, od początku + ul. Beskidzka od ul. Lutyckiej (Msza św.)
2. ul. Wzlotowa nr parzyste, od ul. Pilotów + ul. Lotnicza
15 stycznia - czwartek, od godz. 15.30:
1. ul. Karpacka od nr 38 z przerwą na Mszę św.
2. ul. Wzlotowa nr nieparzyste, od Pilotów
16 stycznia - piątek, od godz. 15.30:
1. ul. Dąbrowskiego nieparzyste, od Tatrzańskiej do ul. Popradzkiej (Msza św.)
2. ul. Wigury, od ul. Hangarowej
17 stycznia –sobota, od godz. 14.00:
1. ul. Łomnicka, od Lutyckiej + ul. Bieszczady, od Karpackiej
2. ul. Dąbrowskiego nr parzyste od ul. Przelot z przerwą na Mszę św.
18 stycznia – niedziela, od godz. 15.00:
1. ul. Dąbrowskiego nr nieparzyste, od Popradzkiej do nr 225 włącznie
2. ul. Żwirki, od ul. Wzlotowej (Msza św.)
19 stycznia – poniedziałek, od godz. 15.30:
1. ul. Dąbrowskiego nieparzyste do końca + ul. Bużańska
2. ul. Łobżenicka, od początku – I i II klatka
20 stycznia – wtorek:
1. od godz. 15.00 – OLP 10 m. 1 – 29 włącznie
2. od godz. 17.00 – ul. Łobżenicka, III klatka z przerwą na Mszę św.
21 stycznia – środa, od godz 15.30:
1. OLP 10 cd. – do końca z przerwą na Mszę św.
2. OLP 11, m. 1- 30
22 stycznia – czwartek:
1. od godz. 16.00 – OLP 16
2. od godz. 15.30 – OLP 11 do końca, z przerwą na Mszę św.
23 stycznia- piątek, od godz 16.00:
1. OLP 7 A, B, C, D
2. OLP 6 A, B. Po Mszy św. OLP 7 E
24 stycznia – sobota, od godz. 14.00:
1. OLP 7 F + OLP 13A z przerwą na Mszę św.
2. OLP 7 G + OLP 13 B, C
25 stycznia – niedziela, od godz. 15.00:
1. OLP 8 A + OLP 13 D z przerwą na Mszę św.
2. OLP 8 B, C, + OLP 13 E, F
26 stycznia – poniedziałek, od godz. 16.00:
1. OLP 9 A, B, C
2. OLP 9 D, E, F z przerwą na Mszę św.
27 stycznia – wtorek:
1 od godz. 16.00 – OLP 9 G, H z przerwą na Mszę św.
2. od godz. 17.00 – OLP 9 I + 13 G
28 stycznia – środa, od godz. 16.00:
1. OLP 13 H + 14 A z przerwą na Mszę św.
2. OLP 13 I + 14 B, C
29 stycznia - czwartek, od godz. 16.00:
1. OLP 14 D, E z przerwą na Mszę św.
2. OLP 14 F, G, H
30 stycznia – piątek, od godz. 16.00:
1. OLP 15 B, D, E, F z przerwą na Mszę św.
2. OLP 15 A, C, G, H
31 stycznia – sobota (Krzyż i Ikona MB ŚDM w Parafii). od godz 14.00:
1. OLP 16A
Parafia pw. św. Jana Kantego ul. Grunwaldzka 86:
30 stycznia - wtorek, od godz. 16.00:
1. Cześnikowska 30 i 28
2. Grunwaldzka 81, 81A, 83
3. Tęczowa 3 - 41 nieparzyste
4. Włodkowica 41 i 39
2 stycznia - piątek, od godz. 16.00:
1. Grunwaldzka 83A, 83B
2. Świetlana 1-19 nieparzyste
3. Włodkowica 37 i 31
4. Tęczowa od nr 4 parzyste
3 stycznia - sobota, od godz 14.00:
1. Cześnikowska 26 i 24
2. Grunwaldzka 91-135 nieparzyste
3. Świetlana 2-38 parzyste
4 stycznia - niedziela, od godz. 15.00:
1. Cześnikowska 22-20
2. Grunwaldzka 85D i 85E
3. Włodkowica 35 - 33
5 stycznia - poniedziałek, od godz. 16.00:
1. Cześnikowska 13 - 7
2. Grunwaldzka 87 A, B, C
3. Włodkowica 29 i 27
Parafia pw. św. Jerzego, ul. Swoboda 43a
30 grudnia - wtorek:
Swoboda nr 46, 48, 50, 52, 54, 56 i 58
2 stycznia - piątek:
Swoboda nr parzyste 60 do 68
3 stycznia - sobota:
Swoboda nr parzyste 54a do 64a
4 stycznia - niedziela:
Swoboda nr. 66a i 68 a
5 stycznia - poniedziałek:
Bułgarska nr od 76 do 80a
Parafia pw. św. Michała Archanioła, ul. Stolarska 7
30 grudnia - wtorek, od godz. 15.00:
1. ul. Kanałowa 5, 8, 9
2 stycznia - piątek, od godz. 15.00:
1. ul. Małeckiego 1,2,37,38
2. ul. Małeckiego 3,33,34,35
3. ul. Małeckiego 31/32 A,B,C
3 stycznia - sobota, od godz. 15.00:
1. ul. Małeckiego 6,7
2/ ul. Małeckiego 4,5
4 stycznia - niedziela, od godz. 15.00:
1. ul. Kolejowa 1/3,55,55A,57
2. ul. Gąsiorowskich 12,5,5a
3. ul. Gąsiorowskich 11,10,9
5 stycznia - poniedziałek, od godz. 15.00:
1. ul. Głogowska 17,19,29 i 27 – brama: 8,7,6
2. ul. Głogowska 27 bramy: 1,2,3,4,5
3. ul. Głogowska 35,35a,39,41 od początku
4. ul. Głogowska 43,43a,41 od końca
Parafia pw. św. Wawrzyńca, ul. Przybyszewskiego 30
30 grudnia - wtorek, od godz. 16.00:
1. ul. Grochowska 120 A, 120 B, 120 C
2. ul. Grochowska 122 A, 122 B, 122 C
3. ul. Grochowska 124 A, 124 B, 124 C
4. ul. Szamarzewskiego 44 A, B, C, D, E, F, G
5. ul. Szamarzewskiego 46, 48, 54
6. ul. Szamarzewskiego 50, 52
3 stycznia - sobota, od godz. 10.00:
1. ul. Długosza 21, 23, 25, 27, 28
2. ul. Długosza 24, 26, 28, 30, 32
3. ul. Długosza 24 A, 24 B, 24 C, 24 D
4. ul. Długosza 25 A, 25 B, 25 C, 25 D
5. ul. Długosza 30 A, 30 B
6. ul. Bukowska 45A, 45B, 47
7. ul. Bukowska 45C, 45D
5 stycznia - poniedziałek, od godz. 16.00:
1. ul. Bukowska 49, 49A, 51, 53, 57, 59
2. ul. Bukowska 61, 63, 65, 67, 67A
3. ul. Bukowska 69, 69 A, 69 B, 69C
4. ul. Bukowska 82, 84, 86, 88
5. ul. Bukowska 90, 92, 94
6. ul. Bukowska 74, 76, 78, 96, 98
7. ul. Bukowska 102, 104, 106
7 stycznia - środa, od godz. 16.00:
1. ul. Bukowska 102A, 104A, 106A
2. ul. Bukowska 108 A, 108 B
3. ul. Bukowska 108 C, 108 D
4. ul. Bukowska 110 A, 110 B, 110 C
5. ul. Bukowska 112 A, 112 B, 112 C
6. ul. Bukowska 114A, 114B
8 stycznia - czwartek, od godz. 16.00:
1. ul. Bukowska 114C, 114D
2. ul Międzychodzka 2, 3, 3A
3. ul Międzychodzka 4 A. 4 B. 4 C
4. ul Międzychodzka 6, 8, 10
5. ul Międzychodzka 7, 7 A, 7B, 7C, 12
9 stycznia - piątek, od godz. 16.00:
1. ul Międzychodzka 14. 16. 18;
2. ul. Opalenicka 1 – 27 (nieparzyste)
3. ul. Opalenicka 2 – 34 (parzyste)
4. ul. Opalenicka 29 – 61 (nieparzyste)
5. ul. Opalenicka 36 – 62 (parzyste)
6. ul. Opalenicka 63 – 74 A (wszystkie)
10 stycznia - sobota, od godz. 10.00:
1. ul. Zbąszyńska 1 – 9
2. ul. Zbąszyńska 10 – 25
3. ul. Zbąszyńska 26 – 34
4. ul. Grodziska 1 – 12
5. ul. Grodziska 13 – 22
6. ul. Grodziska 23 – 31
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?