Koszykówka: Poznaniacy wrócili z MP oldboyów z dwoma medalami. Tomasz Szafrański został MVP turnieju w kategorii plus 50

Drużyna Poznania +50 wystąpiła w składzie: (stoją od lewej) Tomasz Mietlinski, Paweł Zygman, Jarosław Marcinkowski, Tomasz Szafrański, Wojciech Wiese oraz (klęczą od lewej) Tomasz Szymańczyk, Jerzy Dysma, Aleksander Łańczak i Andrzej Foerster. Fot. Archiwum Jerzego Dysmy
W 20. Mistrzostwach Polski olboyów w Polanicy-Zdrój poznaniacy zdobyli srebrny i brązowy medal.

Drużyna + 35 lat broniła tytułu i niestety w półfinale prowadząc przez cały mecz przegrała z drużyną z Kołobrzegu jednym koszem, zdobytym równo z syreną.Ostatecznie drużyna Poznania zdobyła brązowy medal, wygrywając z Rybnikiem 54:39. W kategorii + 50 lat drużyna Poznania zajęła drugie miejsce w grupie eliminacyjnej. W półfinale nasza drużyna pokonała 29:24 zwycięzcę drugiej grupy, Rudę Śląską. W finale ponownie poznaniacy zagrali z Łodzią i po zaciętym meczu przegrali 24:26. Tomasz Szafrański występował w obu poznańskich drużynach i został MVP turnieju + 50 lat.