Lech Poznań przegrał sparing z Flotą Świnoujście 1:2

JAC
Piłkarze trenera Mariusza Rumaka rozegrali w piątek drugi sparing we Wronkach. Lech Poznań po remisie z Wartą 2:2, tym razem przegrał z Flotą Świnoujście 1:2 (1:2).

Podczas tego pojedynku boisko przy ul. Leśnej wyglądało zdecydowanie lepiej, bo świecące słońce "odsłoniło' zieloną murawę. Poznaniacy w pierwszej połowie nie uniknęli błędów w defensywie, co skrupulatnie wykorzystali rywale.

Najpierw Kotorowskiego pokonał Arkadiusz Aleksander, a potem Mateusz Szałek. Bramkę dla Lecha zdobył Mateusz Możdżeń. Po przerwie, mimo optycznej przewagi, lechici nie byli już w stanie zmienić wyniku tego spotkania.

Lech Poznań - Flota Świnoujście 1:2 (1:2)
bramki: 0:1 - Arkadiusz Aleksander (11), 1:1 - Mateusz Możdżeń (12), 1:2 - Mateusz Szałek (28).
Lech: Krzysztof Kotorowski - Kebba Ceesay, Hubert Wołąkiewicz, Ivan Djurdjević, Luis Henriquez - Rafał Murawski, Łukasz Trałka (62. Karol Linetty) - Mateusz Możdżeń, Piotr Reiss (75. Marcin Kamiński), Aleksandar Tonew - Bartosz Ślusarski.