3 z 4
JESPER KARLSTROM 7 (grał do 80. minuty)...

Lech Poznań rozczarowany wynikiem i swoją grą po meczu z Legią Warszawa. Tylko remis 1:1. Oceniamy lechitów za to słabe spotkanie

POMOCNICY

JESPER KARLSTROM 7 (grał do 80. minuty)
Wyszedł na boisko niezwykle zmotywowany. Notował bardzo ważne przechwyty. Szybko doskakiwał do rywala i nie pozwalał im grać. Bardzo dobra pierwsza połowa, ale niestety cieniem na niej rzuca się to, że nie przykrył dokładnie Rafaela Lopesa przy bramce dla Legii. Po zmianie stron nie zszedł z poziomu. Gdyby nie przegrana główka przy golu, dostałby ocenę wyżej.

RADOSŁAW MURAWSKI 6
Solidny początek. Zanotował ważną interwencję w defensywie. Niestety popełnił niepotrzebny faul przy bocznym sektorze, po którym padł gol. Dobrze rozrzucał piłki w boczne sektory boiska. W drugiej połowie skupił się głównie na destrukcji i mało pomagał w ofensywie.

DAWID KOWNACKI 6
Początek niemrawy, ale zanotował asystę przy golu Satki. Było widać u niego spore zaangażowanie w każdej akcji. Zdarzyło mu się nie wracać do defensywy. W końcówce meczu grał jako drugi napastnik obok Ishaka, ale niewiele to dało.

JOAO AMARAL 6 (grał do 73. minuty)
Na początku meczu z wolnego pocelował w poprzeczkę. W miarę upływu czasu grał z coraz większym luzem. Niestety nie dał nic ekstra, a tego od niego wymagamy. Przeciętny występ, ale po jego zejściu gra Lecha wyglądała jeszcze gorzej.