Lech Poznań zremisował 0:0 z Arką Gdynia [ZDJĘCIA]

LEM
W ostatnim meczu sparingowym przed spotkaniem Ligi Europy (5 lipca, godz.20 z kazachskim Żetysu Tałdykordan), Lech Poznań zremisował z Arką Gdynia 0:0.

To spotkanie kontrolne rozegrane zostało w ogromnym upale, który miał wpływ na grę piłkarzy obu drużyn.

Nie było to porywające widowisko, oba zespoły miały kilka okazji bramkowych. W pierwszej połowie okazje mieli Ślusarski oraz Ubiparip, który minimalnie spóźnił się do dośrodkowania Lovrencsicsa. Węgier mógł wpisać się na listę strzelców tuż przed przerwą, ale w dobrej sytuacji uderzył wysoko nad bramką.

Po zmianie stron Lech miał lekką przewagę, ale grał za wolno, by zaskoczyć defensywę Arki. Okazje strzeleckie mieli Kriwiec i Ślusarski, z wolnego groźnie strzelił Kamiński, ale bramkarz gdynian był górą i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Mamy nadzieję, że w czwartek lechici będą mieli lepiej ustawione celowniki.

Lech Poznań - Arka Gdynia 0:0
Lech: Kotorowski (77. Wandzel) - Możdżeń (61. Cieślak), Wołąkiewicz (77. Kamiński), Kamiński (61. Arboleda), Henriquez (61. Ratajczak) - Drewniak (77. Trałka, 79. Ubiparip), Trałka (61. Drygas) - Lovrencsics (61. Kiełb), Kriwiec (46. Linetty), Ubiparip (67. Kriwiec) - Ślusarski (72. Możdżeń)

Arka: Szlaga (46. Juszczyk) - Bochenek, Sobieraj (61. Żółnierewicz), Brodziński (61. Benevente), Krajanowski (11. Dettlaff) - Bąk (46. Jędrzejowski, 75. Admczewski), Pruchnik (46. Czoska), Rzuchowski (46. Radosavlejević), Tomasiak (61. Sobieraj) - Nwaogu (46. Vinicius), Surdykowski (61. Staroń).