Mecz Lech Poznań - Śląsk Wrocław [WYNIK, ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]

BAZA
Mecz Lech Poznań - Śląsk Wrocław [WYNIK, ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO] Grzegorz Dembiński
Lech Poznań ze Śląskiem Wrocław grał o obronę pozycji lidera i zmazanie fatalnego wrażenia po porażce z Jagiellonią. Oba zadania udało się wykonać - Kolejorz wygrał pewnie 3:0.

Śląsk w niedzielę urwał punkty Legii, dzięki czemu porażka z Jagiellonią nie kosztowała Lecha utraty pierwszego miejsca w tabeli. W środę Kolejorz bronił pozycji lidera właśnie z wrocławianami i zrobił to skutecznie. Poznańska Lokomotywa rozjechała gości i już do przerwy prowadziła 3:0. W drugiej połowie Śląsk stara się odrobić straty, ale Lech kontrolował spotkanie i wynik nie uległ zmianie.

Skład Lecha na mecz ze Śląskiem:**Jasmin Burić - Tomasz Kędziora - Marcin Kamiński - Paulus Arajuuri - Barry Douglas - Łukasz Trałka - Karol Linetty - Dawid Kownacki - Kasper Hamalainen - Szymon Pawłowski - Zaur Sadajew

Skład Śląska na mecz z Lechem: Mariusz Pawełek - Paweł Zieliński - Piotr Celeban - Tomasz Hołota - Dudu Paraiba - Flavio Paixao - Tom Hateley - Mateusz Machaj - Robert Pich - Milos Lacny - Marco Paixao