Mecz Polska - Iran. Wynik 3:2! [ZDJĘCIA Z MECZU]

KAEF, PAT
Po fenomenalnej grze w dwóch pierwszych setach i dramatycznej walce w trzech kolejnych, biało-czerwoni zaliczyli kolejne zwycięstwo w MŚ siatkarzy. Mecz Polska - Iran: wynik 3:2! Niestety, to zwycięstwo nie zapewnia nam gry w trzeciej fazie. Wszystko rozstrzygnie się w niedzielę.

Po dramatycznej walce Polacy wygrywają z reprezentacją Iranu 3:2. Czy Polacy zagrają w kolejnej fazie rozgrywek trwających mistrzostw świata siatkarzy?

Sytuacja w tabeli jest następująca: 1. Francja 16 pkt, 2. Polska 14, 3. USA 13, 4. Iran 12. W niedzielę Polacy o godz. 20.25 grająz Francją,, Iran zmierzy się natomiast z Serbią, a USA z Argentyną (oba mecze o godz. 16.30).

Jeśli nie przegramy 1:3 lub 0:3, to znajdziemy się prawdopodobnie w najlepszej szóstce mistrzostw. Wygrana za trzy punkty da nam natomiast pierwsze miejsce i rozstawienie przed trzecią fazą turnieju. Możemy mieć jeszcze bardziej komfortową sytuację, ale pod warunkiem, że Irańczycy lub Amerykanie wcześniej stracą jakieś punkty, ale na to raczej nie ma co liczyć...