Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Po trzech kolejkach kwalifikacji zgromadziliśmy siedem...

Petardy, gol w 95 minucie, afera alkoholowa. Oto pamiętne momenty eliminacji

Uratowanie punktów z Armenią

Po trzech kolejkach kwalifikacji zgromadziliśmy siedem punktów. Chociaż dorobek był naprawdę godny, to już kontrola nad poszczególnymi meczami nie do końca. Wspomnieliśmy wyjazd do Kazachstanu, ale wspomnieć musimy również nerwową końcówkę z Danią (prowadziliśmy 3:0, wygraliśmy tylko 3:2) i przede wszystkim wyszarpane zwycięstwo nad Armenią. To było przedziwne spotkanie. Ormianie w drugiej połowie grali jak u siebie! Bez presji, agresywnie, odważnie. Dwie minuty po stracie gola potrafili wyrównać i przetrzymać nas na sekundy do ostatniego gwizdka! Zwycięstwo zawdzięczamy tylko i wyłącznie geniuszowi Roberta Lewandowskiego, który najlepiej odnalazł się w polu karnym po rzucie wolnym z 95 minuty.

Bliźnięta nie znoszą nudy i są inteligentne. Zobacz, jakie są zodiakalne Bliźniaki

Hubert Hurkacz przegrał w ćwierćfinale turnieju w Rzymie. Festiwal przełamań!

Noc Kupały 2024. Kiedy odbędzie się święto magii i ognia?