Pewne zwycięstwo koszykarek MUKS Poznań nad drużyną...

    Pewne zwycięstwo koszykarek MUKS Poznań nad drużyną Chrobrego Basket Głuchołazy. Cenna wygrana po dogrywce rezerw Enei AZS w Pabianicach

    Radosław Patroniak

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Koszykarki MUKS w czasie jednej z przerw podczas sobotniego spotkania z Chrobrym Basket Głuchołazy

    Koszykarki MUKS w czasie jednej z przerw podczas sobotniego spotkania z Chrobrym Basket Głuchołazy ©Fot. Archiwum MUKS Poznań

    Koszykarki MUKS Poznań zgodnie z przewidywaniami pewnie pokonały we własnej hali wyżej notowany zespół Chrobrego Basket Głuchołazy 67:39 (18:8, 19:13, 15:3, 15:15). Najwięcej punktów dla MUKS zdobyły: Wdowiuk 19 i Pilichowska 14. Paulina Pilichowska została uznana najlepszą koszykarką ekipy Macieja Brodzińskiego.
    Koszykarki MUKS w czasie jednej z przerw podczas sobotniego spotkania z Chrobrym Basket Głuchołazy

    Koszykarki MUKS w czasie jednej z przerw podczas sobotniego spotkania z Chrobrym Basket Głuchołazy ©Fot. Archiwum MUKS Poznań

    Z kolei koszykarki Enei AZS II Poznań po heroicznym boju i dogrywce zwyciężyły w Pabianicach. Miejscowy Grot przegrał z poznańskimi akademiczkami w meczu o mistrzostwo I ligi 62:69 (16:20, 9:10, 18:17, 17:13, 2:9). Najwięcej punktów dla gości zdobyły: Nowicka 23 i Zięmborska 15.

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
    2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
    3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
    4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
    5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
    6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
    7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
    8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
    9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
    10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
    11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
    12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
    13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
    14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
    15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45