Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego: Zygmunt Jasiecki...

  Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego: Zygmunt Jasiecki Człowiekiem Roku 2016!

  MRT

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Zygmunt Jasiecki

  Zygmunt Jasiecki

  Bezkonkurencyjny - Zygmunt Jasiecki - prezes Pilskiego Regionu Gospodarki Odpadami został Człowiekiem Roku 2016 w Wielkopolsce!
  Zygmunt Jasiecki

  Zygmunt Jasiecki

  Zygmunt Jasiecki – przewodniczący Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” – na czele niezwykle zaangażowanego zespołu realizuje mnóstwo niekonwencjonalnych działań, wciela w życie pionierskie w skali kraju przedsięwzięcia promujące selektywną zbiórkę odpadów i recykling surowców wtórnych. Wiele tych działań jest wysoko ocenianych i wspieranych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

  Okazuje się, że nie tylko! Głosami mieszkańców Wielkopolski Zygmunt Jasiecki zwyciężył w plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego" na Człowieka Roku 2016. Zdobył 11771 głosów, zostawiając w tyle swoich rywali.

  Na drugim miejscu podium znalazł się Tomasz Szponder - działacz sportowy z Poznania. Jest jednym z najaktywniejszych w kraju organizatorów akademickich imprez krajowych i międzynarodowych. Równolegle do tej działalności, od ponad 26 lat prowadzi wraz z żoną Grażyną Dom Wydawniczy Rebis, który wielokrotnie nagradzany był certyfikatem "Przedsiębiorstwa Fair Play", a jego właściciel został uhonorowany wyróżnieniem "Ambasador Fair Play w Biznesie". Zdobył 4209 głosów.

  Włodzimierz Rzadkiewicz, zdobywca pierwszego miejsca w poznańskiej odsłonie plebiscytu zajął trzecie miejsce, zdobywając 2634 głosy. Organizator gal bokserskich, zawodów sportowych, promujący ten sport w Poznaniu i Wielkopolsce, aktywnie wpiera młode sportowe talenty i wielkopolskie kluby bokserskie.


  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo