Pływacy Warty Poznań na podium w Olsztynie

ŁOS
Cztery medale - dwa indywidualnie i dwa w sztafetach - wywalczyli pływacy Warty Poznań podczas mistrzostwa Polski juniorów do 14 lat w Olsztynie.

- Na mistrzostwa wyjechaliśmy w 16-osobowym składzie - relacjonuje Elżbieta Krakowiak, trenerka sekcji pływackiej Wary. - Wśród 138 klubów wywalczyliśmy siódme miejsce drużynowo.

Na 50 m stylem dowolnym srebrny medal zdobył Wiktor Muszyński, z kolei Albert Warzocha był trzeci w wyścigu na 400 m stylem zmiennym. Na trzecim stopniu podium stawały także sztafety 4x100 m dowolnym i 4x200 m dowolnym. Obydwie startowały w składzie: Wiktor Muszyński, Jakub Wojciechowski, Albert Warzocha, Wojciech Wiatr.