Polonia Środa Wielkopolska - Warta Poznań. Wynik 3:1

Krzysztof Lekowski
Piłkarze drugoligowej Warty Poznań przegrali w sparingowym spotkaniu w Środzie Wielkopolskiej z miejscową Polonią 3:1.

Podopieczni trenera Marka Kamińskiego doskonale rozpoczęli to spotkanie, bowiem już w 5. minucie bramkę dla zielonych zdobył Łukasz Jasiński. Niestety później był już tylko gorzej. Zaraz po przerwie samobójcze trafienie zaliczył Alain Ngamayama. Kilkanaście minut później Mateusz Pluciński wyprowadził drużynę Polonii na prowadzenie. W 75. minucie wynik meczu ustalił z karnego Łukasz Przybyłek.

Polonia Środa Wielkopolska – Warta Poznań 3:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Jasiński (5'), 1:1 Alain Ngamayama (47' sam.), 2:1 Mateusz Pluciński (59'), 3:1 Łukasz Przybyłek (75' karny)

Warta: Semir Bukvic (Paweł Beser 46’) – Przemysław Kocot (Dawid Czerniejewicz 46'), Łukasz Jasiński, Alain Ngamayama, Dawid Czerniejewicz (Dariusz Wróblewski 46’), Adrian Bartkowiak (Michał Goliński 46’), Maciej Scherfchen (Michał Grzesiek 46’), Mateusz Pogonowski (Dominik Chromiński 46’), Mateusz Maruniak (Zawodnik Testowany 46’), Błażej Nowak, Paweł Piceluk.