MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Polskie wojsko sprzedaje samochody rodem z PRL. Wśród nich kultowe polskie i socjalistyczne pojazdy. Sprawdź CENNIK

PWN
W marcu 2024 roku możesz kupić wojskowy sprzęt. Demobil sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego z Olsztyna. Za ile? Sprawdź na kolejnych zdjęciach
W marcu 2024 roku możesz kupić wojskowy sprzęt. Demobil sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego z Olsztyna. Za ile? Sprawdź na kolejnych zdjęciach Agencja Mienia Wojskowego
Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje autentyczny sprzęt z epoki. A to gratka dla fanów motoryzacji m.in. z czasów PRL. Za stosunkowo niewielkie pieniądze można mieć m.in. stara, ziła, rower wodny, wózki akumulatorowe. W asortymencie znalazło się też coś, co przyda się dziś w budowlance. Część jest gotowa do użytku, nad innymi trzeba popracować i przywrócić dawny blask. Tak wyglądają wojskowe samochody i sprzęt z demobilu, który możesz kupić od armii. Są chętni?

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje samochody

Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się swoich sprzętów w całej Polsce. Część z nich to demobil - rzeczy pochodzące z magazynów wojskowych różnych oddziałów polskiego wojska. Inne to rzeczy nieużywane, zalegające w wojskowych składach, których polska armia już użytkować nie może.

Są też takie sprzęty, które lata świetności mają już za sobą, ale wciąż mogą się przydać w pracy. Wśród nich znajdziemy koparki, wózki widłowe - tu ceny zaczynają się od kilku i kilkudziesięciu tysięcy złotych. Są też "perełki", za które zapłacisz mniej niż złotówkę lub... pół grosza. Naprawdę!

Wśród nich jest sprzęt motoryzacyjny od Agencji Mienia Wojskowego, który został wystawiony na sprzedaż.

W marcu 2024 roku możesz kupić wojskowy sprzęt. Demobil sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego z Olsztyna. Za ile? Sprawdź na kolejnych zdjęciach

Polskie wojsko sprzedaje samochody rodem z PRL. Wśród nich k...

Tu znajdziemy m.in.

 • STAR-660 M2
 • ZIŁ 130
 • plastikowy rower wody
 • Wózek transportowy akumulatorowy WNA-1320
 • Przyczepa do wózka transportowego WP-1,5.

AMW w Olsztynie wyprzedaje samochody i pojazdy

Olsztyński oddział Agencji Mienia Wojskowego w środę 6 marca rozstrzygnie przetarg na wystawiony na sprzedaż powojskowy sprzęt i pojazdy. Na nabywców czeka sporo zabytkowych pojazdów.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium (to 10 proc. ceny wywoławczej) na pozycje przetargowe, których kupnem jesteśmy zainteresowani, a zostały wyszczególnione w formularzu ofertowym. Szczegóły, wraz z numerem konta, znajdziemy na stronie Agencji Mienia Wojskowego.

Ofertę należy złożyć (przesłać/doręczyć) w kancelarii Oddziału Regionalnego w Warszawie, ul. Chełmżyńska 9, w terminie do dnia 26.08.2022 r. do godziny 11:00. Oferta powinna zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie oraz opisana w sposób jednoznacznie wskazujący jej charakter i przeznaczenie.

Osoby, które wpłaciły wadium, będą dopuszczone do udziału w przetargu pod warunkiem jego zaksięgowania na koncie bankowym AMW najpóźniej w przeddzień terminu przetargu. Oferent traci złożone wadium i prawa wynikające z wyboru jego oferty, jeżeli nie uiści ceny nabycia w terminie 7 dni od dnia zawiadomienia go o przyjęciu jego oferty, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.

Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały przyjęte, będzie zwrócone nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od daty zakończenia przetargu. Wadium złożone przez nabywcę ulega zarachowaniu na poczet ceny nabycia.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!

Oddziały Agencji Mienia Wojskowego

Agencja Mienia Wojskowego ma swoją centralę w Warszawie. Do tego także oddziały regionalne umiejscowione w różnych miejscach Polski:

 • Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy,
 • Oddział Regionalny AMW w Gdyni,
 • Oddział Regionalny AMW w Krakowie,
 • Oddział Regionalny AMW w Lublinie,
 • Oddział Regionalny AMW w Olsztynie,
 • Oddział Regionalny AMW w Poznaniu,
 • Oddział Regionalny AMW w Szczecinie,
 • Oddział Regionalny AMW w Warszawie,
 • Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu,
 • Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze.

Zobacz też na dziennikbaltycki.pl - KLIKNIJ

Sprzęt wojskowy na sprzedaż od Agencji Mienia Wojskowego. Militaria, odzież, i akcesoria codziennego użytku. Te rzeczy można kupić! ZOBACZ OFERTY ▶

Oto jakie rzeczy można kupić od wojska! Sprzęt na sprzedaż o...

od 7 lat
Wideo

Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski