Pomarańczarnia MUKS niezwyciężona, choć przespała początek

Iwona Szarzyńska zdobyła 16 punktów i była najskuteczniejszą zawodniczką Pomarańczarni MUKS w niedzielnym meczu w Wodzisławiu Fot. Grzegorz Dembiński
Jedyna niepokonana drużyna grupy B w I lidze koszykarek, Pomarańczarnia MUKS Poznań, po słabym początku w pojedynku z Olimpią w Wodzisławiu (przegrana pierwsza kwarta 19:28), rozkręciła się w dalszej części spotkania.

Podopieczne Macieja Brodzińskiego prawdziwy popis koszykówki dały w czwartej kwarcie, kiedy pozwoliły rywalkom na rzucenie siedmiu punktów, a same zdobyły ich w tym samym czasie trzy razy więcej.

Olimpia Wodzisław – Pomarańczarnia MUKS Poznań 59:77 (28:19, 10:16, 14:18, 7:24)
Najwięcej dla Pomarańczarni: Szarzyńska 16, Miśkiewicz 15, Durak 15.