Porady kandydatów w plebiscycie Super Dealer 2015

  Porady kandydatów w plebiscycie Super Dealer 2015

  Krzysztof M. Kaźmierczak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Porady kandydatów w plebiscycie Super Dealer 2015
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Fot. Marzena Bugała

  Uczestnicy naszego plebiscytu Super Dealer 2015 na najlepszego w Wielkopolsce sprzedawcę samochodów doradzają, na co powinno się zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu zakupu nowego auta osobowego.
  Czym należy się kierować przy wyborze nowego samochodu? Na co zwrócić szczególną uwagę? Zapytaliśmy o to dealerów, którzy uczestniczą w naszym plebiscycie Super Dealer 2015.

  - W przypadku wyboru pojazdu do prywatnego użytku samochód ma nam się przede wszystkim podobać, zaspokajając tym samym indywidualny gust. Uwagę na pewno warto zwrócić na długość gwarancji, która jest niejako dodatkowym potwierdzeniem dla jakości kupowanego samochodu.
  Warto również pamiętać, że samochody w dzisiejszych czasach pomimo że przydzielone są do określonego segmentu np. B, bardzo często zaskakują nas swoimi "wymiarami" aspirując do pojazdów z segmentów wyższych - radzi Michał Kubera, szef działu Peugeot Professional Center w salonie Auto Club.

  - Kupując auto dowolnej marki powinniśmy przede wszystkim spełniać swoje marzenia, oczywiście w zakresie własnych możliwości. Samochód powinien dawać radość, sprawiać frajdę za każdym razem kiedy się do niego wsiada, a kiedy się na niego patrzy to na twarzy powinien pojawiać się uśmiech. Prócz tego co kupujemy ważne jest też miejsce, w którym realizujemy nasze motoryzacyjne marzenia. Ważne by wybierać solidnych i sprawdzonych sprzedawców ale przede wszystkim takich, na których w okresie użytkowania pojazdu będziemy mogli liczyć choćby w zakresie serwisowania - mówi Remigiusz Świątek, dyrektor oddziału MB Motors.

  SUPER DEALER 2015 - TU MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA NAJLEPSZYCH SPRZEDAWCÓW SAMOCHODÓW  - Argumentem decydującym o wyborze konkretnego modelu powinna być przede wszystkim bezproblemowa eksploatacja. W zakres tego pojęcia wchodzi zarówno jakość pojazdu wpływająca bezpośrednio na jego bezawaryjność, a także koszty bieżącego użytkowania takie jak spalanie czy koszty obowiązkowych z punktu widzenia gwarancji przeglądów. Wybór samochodu należy przemyśleć również pod kątem miejsca i sposobu jego najczęstszego użytkowania. Auto dedykowane do miasta niekoniecznie sprawdzi się podczas dłuższych, wakacyjnych wojaży - zwraca uwagę Patryk Marczak, z firmy Honda Karlik.
  1 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY