Poznańska Liga Red Box: Wyniki i tabele rozgrywek Wiosna'2012

LUMAR
Prezentujemy wyniki i tabele w Poznańskiej Lidze Red Box w rozgrywkach wiosennych. Stan na 25 kwietnia.

Ekstraliga

Rakietowcy - Shark 6:4 (Kaczmarek 4, Pacygon, Majerczyk - Wyrwa 2, Kobiela, Andrzejak), Nissan Polody - Lena Luboń 5:2 (Trzciński 3, Pytlak 2 - Rejmisz, Tomczak), Rebis Dom Wydawniczy - Tanner’s Irish Pub 3:6 (Klimas 2, Sobkowiak - Małęcki 2, Dąbrowski, Zaremba, J. Seifert, Przybył), Ferrex - Medi-Tech 0:2 (Frąckowiak, Marek).

1. Nissan Polody 2 6 13-3
2. Tanner's Irish Pub 2 6 11-7
3. Rakietowcy 1 3 6-4
4. Medi-Tech 1 3 2-0
5. Auta Terenowe 0 0 0-0
6. El-Pietz 0 0 0-0
7. Import-China.pl 0 0 0-0
8. Ferrex 1 0 0-2
9. Shark 2 0 8-11
10. Rebis Dom Wydawniczy 1 0 3-6
11. Lena Luboń 1 0 2-5
12. Eurobus 1 0 1-8

Czołowi strzelcy: Paweł Zaremba (Tanner's Irish) - 5, 4 Dariusz Kaczmarek (Rakietowcy) - 4, Mieszko Pytlak (Nissan Polody) - 4.

I liga

Nexus - Drużyna Szpiku 1:3 (Fontowicz - Adamczak, Rozwadowski, Jezierski), Tennessee - Agawa Club 2:5 (Adamczak, Korcz - Łukasik 4, Kazana), United 1998 - B&M Professional 6:4 (Śledziński 2, Kłos, Lepczyński, Dylewicz, Jarysz - Gohling 3, Piepenborn), L. S. Dębiec - Tesat 5:7 (Sobolewski 2, Bryl, Pawłowski, Schmidtke - Dutkiewicz, Cielecki po 3, Szerszeń).

1. G4S 3 7 15-5
2. PBG 4 7 19-19
3. Tennessee 3 6 16-7
4. I got it from POZnan*ia 3 6 8-5
5. Drużyna Szpiku 3 6 8-7
6. Centra Exide 1 3 5-1
7. United 1998 1 3 6-4
8. Agawa Club 2 3 5-6
9. Tesat 2 3 8-10
10. Andersia Hotel Experts 0 0 0-0
11. Decathlon Team Swadzim 0 0 0-0
12. Kolporter Poznań 0 0 0-0
13. Pizzeria Gallipoli 1 0 1-2
14. L.S.Dębiec 2 0 9-12
15. B & M Professional 2 0 5-16
16. Nexus 3 0 3-14

Czołowi strzelcy: Marcin Gradkiewicz (G4S) - 6, Artur Skorupka (I got it from P.) - 5, Dariusz Chandze (Tennessee) - 5.

II liga, grupa A

FC Grunwald - Abies 6:2 (Kozłowski 3, Życzkowski 2, Kwissa - Sitasz, Gmiński), Budchem - Pollana 7:2 (Pawlaczyk 3, Matera 2, Kmiećkowiak, Szary - Kołodziejczak, Leśniewski), Iron House - draco.info.pl 3:5 (Żak 2, Pietrzak - K. Kaźmierczak 2, Kozaczek, Dykcik, Ł. Kowalczyk), OMI lifts - Geobiz 5:3 (Rachuta, Pieczyński, Ludwiczak, B. Tritt, Mikusek - Maciejewski 2, Kozłowski), Bentley - Iron House 5:6 (Jabłecki, Janek po 2, Tylek - Żak 3, M. Sniatała 2, Turkowski).

1. OMI lifts 5 12 18-12
2. draco.info.pl 3 9 12-6
3. Tropicana - HoReCa Team 4 7 13-8
4. Iron House 4 7 17-15
5. "ITrap" 4 7 10-9
6. Leśne Dziadki 2 6 6-0
7. FC Grunwald 3 6 12-8
8. Budchem 4 6 12-12
9. Geobiz 3 3 18-9
10. Bentley 2 3 11-7
11. Abies 4 3 11-17
12. Eurofol 4 1 7-13
13. Pollana 3 0 6-16
14. Forfiter Poznań 3 0 4-25

Czołowi strzelcy: Kajetan Kaźmierczak (draco.info.pl) - 7, Łukasz Żak (Iron House) - 6, Jakub Pawlaczyk (Budchem) - 5.

II liga, grupa B

Cosmoworker - Trauma 4:2 (Korzeń, Ma. Bury, Mi. Bury, Malec - Meberg, Aboagye), Niereal - ING Lwy 4:1 (Balcewicz 2, Zaremba, Mordas - Sobiak), Canappka - Urząd Miasta Poznania 3:4 (Rogulski 2, Kledzik - Czyż 2, Nowak, P. Andrzejewski), Schattdecor - HLB Sarnowski&Wiśniewski 3:5 (Cyrak, Sawicki, Antkowiak - J. Tonder 3, Łągwa 2), RED BOX - Ciepłownik 5:10 (Batura 3, Baranowski, M. Jankowiak - P. Forszpaniak 5, Lipiecki 3, Janas 2), ING Lwy - Canappka 3:1 (Sobiak, Szczepaniak, Ziętek - Kolasiński 1).

1. Urząd Miasta Poznania 5 11 11-8
2. Cosmoworker 3 9 11-3
3. ING Lwy 4 7 11-10
4. HLB Sarnowski&Wiśniewski 5 4 13-18
5. Ciepłownik 2 3 10-6
6. Niereal 1 3 4-1
7. Trauma 3 3 7-8
8. Canappka 3 1 6-9
9. Carlsberg ASC 2 1 2-5
10. Castorama Poznań 0 0 0-0
11. Mayart 0 0 0-0
12. Schattdecor 1 0 3-5
13. RED BOX 1 0 5-10

Czołowi strzelcy: Jakub Tonder (HLB Sarnowski&Wiśniewski) - 9, Dariusz Czerniga (Urząd Miasta Poznania) - 7, Patryk Forszpaniak (Ciepłownik) - 5.

III liga, grupa A

FC Arvato Services - Grodno Elektryczne Hurtownie 11:1 (Skowronek 4, Różański, Kubiak po 3, Ścibór - Świerczyk), Intermarche - Czarna Brygada 1:5 (Koźmiński - Sipura 3, Próchnicki 2), Moto-Hut - Smoła 4:6 (Steinke 2, Kielichowski, Napierała - A. Skupio 3, Nogalski, Prętki, R. Skupio).

1. PIMR 4 12 35-13
2. BN&JM 3 9 22-8
3. Smoła 3 7 15-11
4. FC Arvato 2 6 22-1
5. Starter 3 6 18-13
6. Czarna Brygada 4 6 13-16
7. SM Poznań 4 4 16-21
8. Energia Lecha 3 3 15-13
9. Intermarche3 3 8-11
10. Grodno Elektryczne Hurtownie 4 3 9-31
11. Brico Depot Team 0 0 0-0
12. Rebis II 0 0 0-0
13. Moto-Hurt 1 0 4-6
14. sztukapilki.pl 3 0 4-14
15. Wuwuzela Poznań 3 0 3-26

Czołowi strzelcy: Damian Grabowski (PIMR) - 22, Bartosz Dering (Energia Lecha) - 8, Norbert Dziamski (BN&JM) - 7.

III liga, grupa B

Inea Team - Ambassadors 1:5 (Jańczak - Ratajczak 3, Szala, Biernacik), Saturn - Domrel 1:4 (Niedzielski - Gruszka, B. Weinert, Słaboń, Gałezikiewicz), Paintball w Mieście - PHPU Mir-Bud 1:9 (Skrzypczak - Chmal 4, Polowczyk 3, Grunt 2), Blue Boys - Utal 4:4 (Makosz 2, Białożyt, Inda - Jankowski 3, Biniak), Bar Metka Team - Nuovo 4:5 (Jaskowski 3, Bujny - Wiśniewski 3, Sauermann 2).

1. Blue Boys 5 11 17-9
2. Domrel 4 10 15-6
3. Troglodyci 3 7 16-7
4. Utal 3 7 17-13
5. Mir-Bud Mirosław Klause 2 6 19-3
6. Z.P. Szpiki 4 6 15-15
7. Paintball w Mieście 3 6 13-13
8. Saturn 5 6 18-21
9. Nuovo 3 4 10-14
10. Fresh Team 2 3 12-10
11. Ambassadors 3 3 10-9
12. Arvato Services 3 1 7-9
13. Bar Metka Team 4 1 13-21
14. Plus MPM Team 2 0 2-13
15. Inea Team 4 0 9-30

Czołowi strzelcy: Łukasz Kniat (Utal) - 9, Bartosz Weinert (Domrel) - 6, Maciej Jaskowski (Bar Metka Team) - 6.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji?
[email protected]

Więcej na redboxsport.pl i redboxtv.pl.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie