2 z 4
Adrian Lis 6...

Radomiak wygrywa z Wartą Poznań (1:0) w ostatniej akcji meczu. Zieloni nieskuteczni

Bramkarz i obrońcy

Adrian Lis 6
Gdyby nie koledzy z obrony byłby bohaterem meczu W 56. minucie obronił rzut karny. Wyczuł, że kapitan Radomiaka Leandro zdecyduje się na wariant siłowy. Wcześniej pokazał refleks, broniąc w 22. minucie mocny strzał z ostrego kąta Damiana Jakubika.

Jan Grzesik 4
Nie był to jego dobry mecz. Na początku miał spore kłopoty w defensywie z Kozakiem. Potem po dalekim wyrzucie z autu powalił w polu karnym Raphaela Rossiego i był karny. Chciał się zrehabilitować i w końcówce miał kilka niezłych momentów w ofensywie.

Aleks Ławniczak 5
Dostał żółtą kartkę za faul na Kozaku już w 7 sekundzie! To na pewno rekord sezonu.

Robert Ivanov 5
Jak zwykle solidny, miał wszystko pod kontrolą...aż do 92 minuty. Lecz to nie on ponosi winę za utratę gola.