Siatkówka: Thriller w Muszynie! Sensacyjny punkt PTPS!

Jedną z liderek pilskiego zespołu w tym sezonie będzie pochodząca z grodu Staszica, Anita Kwiatkowska Fot. Archiwum Eurosportu
W inauguracyjnym spotkaniu ekstraklasy siatkarek PTPS Piła sensacyjnie urwała punkt wyżej notowanej ekipie Polskiego Cukru Muszynianki. Podopieczne Nicoli Vettoriego były nawet blisko zwycięstwa, ale po dramatycznej końcówce przegrały na wyjeździe 2:3 (20:25, 22:25, 25:21, 25:23, 14:16).

Już w pierwszym secie pilanki pokazały, że łatwo skóry nie sprzedadzą. W drugiej fazie partii jednak się pogubiły. Przy stanie 2:0 dla "Mineralnych" wydawało się, iż emocje się skończyły. Tymczasem w trzecim i czwartym secie ekipa gości poderwała się do walki. W tie-breaku PTPS przegrywał już różnicą kilku punktów, a mimo to doprowadziły do wyniku 14:14. W grze na przewagi szczęście było po stronie Muszynianki.