Sport w TV. Lech gra w Płocku, będzie też dużo żużla

LUMAR, MAC
W ten weekend będzie można obejrzeć m.in. Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff.
W ten weekend będzie można obejrzeć m.in. Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Grzegorz Dembinski
W ten weekend coś ciekawego w telewizji znajdą dla siebie przede wszystkim fani żużla, piłki nożnej, siatkówki, a także... sportów nieolimpijskich.

Kibicom, którzy w weekend zdecydują się trochę czasu spędzić przed telewizorami polecamy przede wszystkim Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff – szóstą rundę cyklu Indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. Sympatycy czarnego sportu będą mogli zobaczyć też zawody z cyklu indywidualnych mistrzostw świata juniorów z Poznania i mistrzostwa Polski par klubowych rozgrywanych w Ostrowie Wielkopolskim.

Nie zabraknie oczywiście futbolu. Kibice piłki nożnej jak zawsze będą mogli zobaczyć wszystkie mecze polskiej LOTTO Ekstraklasy (spotkanie Wisła Płock – Lech Poznań w niedzielę od godziny 15.10 w Canal+Sport).

Warto też zobaczyć relacje z turniejów World Grand Prix w siatkówce kobiet, mistrzostw świata w pływaniu i z ostatnich etapów kolarskiego Tour de France.

Polecamy również relacje z The World Games w sportach nieolimpijskich we Wrocławiu.

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin, sobota, godz. 15, Canal+ Sport oraz godz.15.10, nSport,
Lechia Gdańsk – Cracovia, sobota, godz. 17.40, Canal+ Sport,
Legia Warszawa – Korona Kielce, sobota, godz.20.10, Canal+ Sport,
Wisła Płock – Lech Poznań. niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport,
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Mistrzostwa Europy kobiet:
Islandia – Szwajcaria, sobota, godz. 17.45, Eurosport 1,
Francja – Austria, sobota, godz. 20.30, Eurosport 1,
Szkocja – Portugalia, niedziela, godz. 18, Eurosport 2,
Anglia – Hiszpania, niedziela, godz. 20.30, Eurosport 1.

Liga austriacka: Rapid Wiedeń – SV Matersburg, sobota, godz. 16, SportKluub.
Liga amerykańska, New York City – Chicago Fire, sobota, godz. 20, Eurosport 2, Minnesota United – New York Red Bulls, sobota, godz. 22, Eurosport 2.
Liga brazylijska, EC Vitoria – Chapecoense AF, sobota, , godz. 20.55, Eleven Extra. niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports.
Superpuchar Belgii. mecz Anderlecht Bruksela – Zulte Waregem. sobota, godz. 20.30, Eleven Sports
Turniej Interational Champions Cup, Bayern Monachium – AC Milan, sobota, godz. 11.20, TVP Sport, Juventus Turyn – FC Barcelona, sobota, godz, 23.55, TVP Sport, Paris Saint Germain – Tottenham Hotspur Londyn, sobota/niedziela, godz. 2, Eleven, Real Madryt – Manchester United, niedziela, godz. 22.40, TVP Sport

ŻUŻEL
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff, szóste zawody Cyklu GP 2017 Indywidualnych Mistrzostw Świata, sobota, godz. 17.30, Canal+.
Mistrzostwa Świata Juniorów, zawody w Poznaniu, niedziela, godz. 17, Eleven Sports.
Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Ostrowie Wielkopolskim, niedziela, godz. 14.30, Polsat Sport.
Orzeł Łódź – Grupa Azoty Unia Tarnów, Nice PLŻ, I liga, sobota, godz. 15, Eleven

LEKKA ATLETYKA
93. Mistrzostwa Polski Seniorów w Białymstoku, sobota, godz, 16.55, TVP Sport, niedziela, godz. 14, TVP Sport.

TENIS
Turniej ATP w Umag, półfinały, sobota, godz. 17.30 oraz godz. 20, Eleven, finał, niedziela, godz. 20, Eleven.
KOLARSTWO
Tour de France, 20. etap jazda indywidualna na czas Marsylia – Marsylia, sobota, godz. 14, Eurosport 1, 21. Etap, Montgenon – Paris Champs Elyses, niedziela, godz.16.45, Eurosport 1.
Tour de France kobiet, sobota, godz. 13, Eurosport 1.

SIATKÓWKA
World Grand Prix kobiet, Dywizja 2.:
Korea Południowa – Kolumbia, sobota, godz. 7, Polsat Sport,
Polska – Kazachstan, sobota, godz. 9.20, Polsat Sport oraz Super Polsat,
Korea Południowa – Polska, niedziela, godz. 7, Polsat Sport oraz Super Polsat,
Kazachstan – Kolumbia, niedziela, godz. 9.20, Polsat Sport.

SIATKÓWKA PLAŻOWA
Turniej Olsztyn 4- Star Open, mecze ćwierćfinałowe mężczyzn, sobota, godz. 12.30 oraz sobota, godz. 13.30, Super Polsat, 1. półfinał kobiet, sobota, godz. 14.45, Super Polsat, 2. półfinał kobiet, sobota, godz. 15.40, Super Polsat, 1. półfinał mężczyzn, sobota, godz. 17, Super Polsat, 2. półfinał mężczyzn, sobota, godz. 18, Super Polsat, mecz o 3. miejsce kobiet, niedziela, godz. 12.30, Super Polsat, finał kobiet, niedziela, godz.13.30, Super Polsat, mecz o 3. miejsce mężczyzn, sobota, godz. 14.45, Super Polsat, finał mężczyzn, niedziela, godz. 15.30, Super Polsat.
Plaża Open w Rybniku, finał kobiet, sobota, godz. 14.45, TVP Sport, finał mężczyzn, sobota, godz. 15.30, TVP Sport.

PŁYWANIE
Mistrzostwa Świata w Budapeszcie, eliminacje, niedziela, godz. 9.30, Eurosport 1 oraz godz. 10, TVP Sport, finały, godz. 17.25, TVP Sport.

SKOKI DO WODY
Mistrzostwa Świata w Budapeszcie, sobota, godz. 14, Eurosport 2.

SZERMIERKA

Mistrzostwa Europy w Lipsku, niedziela, godz. 20, Eurosport 2.

MOTOCROSS

Mistrzostwa Świata w Lakacie, niedziela, godz.17, Eurosport 2.

WYŚCIGI SUPERBIKE’ÓW

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w Brands Hatch, niedziela, godz.14, Eurosport 2.

THE WORLD GAMES WROCŁAW 2017

Futbol amerykański, USA – Niemcy, sobota, godz. 13, Polsat Sport, Polska – Francja, sobota, godz. 19, Polsat Sport.
Gimnastyka artystyczna, maczugi, wstążka, sobota, godz, 16.30, Polsat Sport oraz godz.20, Polsat Sport News.
Wspinaczka sportowa, eliminacje kobiet i mężczyzn, sobota, godz. 14, Polsat Sport Extra, próba czasowa , sobota, godz. 22, Polsat Sport.

Ultimate frisbee, Japonia – Polska, sobota, godz. 9, Polsat Sport Extra, Kanada – Kolumbia, sobota, godz. 10.45, Polsat Sport Extra, USA – Australia, sobota, godz. 12.30, Polsat Sport Extra, Kolumbia – Polska, sobota, godz. 15, Polsat Sport Extra, Australia – Kanada, sobota, godz. 16.45, Polsat Sport Extra, USA – Japonia, sobota, godz. 18.30, Polsat Sport Extra, Australia – Kolumbia, niedziela, godz.9, Polsat Sport Extra, Kanada – Japonia, niedziela, godz. 10,45, Polsat Sport Extra, Polska – USA, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 15, Poolsat Sport Extra, finał, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport Extra.

Bule, niedziela, godz. 12, Polsat Sport Extra, niedziela, godz.17, Polsat Sport
Wrotkarstwo figurowe, sobota, godz. 20.45, Polsat Sport Extra, niedziela, godz. 19, Polsat Sport.
Wrotkarstwo szybkie, sobota, godz. 9, Polsat Sport News, godz. 12.05, Polsat Sport News, niedziela, godz. 9, Polsat Sport News.
Pływanie w płetwach – finały, sobota, godz. 19.45, Polsat Sport Extra.

DART
World Matchplay, sobota, godz. 20, SportKlub oraz niedziela, godz. 14 i godz. 20.30, SportKlub.

GOLF
The Open Championships, sobota, godz. 14, Polsat Sport News, niedziela, godz. 14, Polsat Sport News.

World Games 2017. Szał na żużel we Wrocławiu

źródło: Agencja Informacyjna Polska Press/x-news.pl.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie