Sport w TV. Startuje piłkarska ekstraklasa, a ponadto dużo zimy

LUMAR, MAC

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
W Polsce sportowym wydarzeniem weekendu (11-12 lutego) będzie wznowienie rozgrywek w piłkarskiej Lotto Ekstraklasie. Kibicom, którzy w sobotę i niedzielę zdecydują się zasiąść przed telewizorami, poza meczami piłkarskimi, polecamy przede wszystkim relacje z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie i łyżwiarstwie szybkim oraz zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Warto również zobaczyć relacje z meczów koszykarskiej ligi NBA, ligi hokeja na lodzie NHL, Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn oraz ze spotkań w polskich ligach siatkówki kobiet i mężczyzn oraz koszykówki mężczyzn i piłki ręcznej mężczyzn. Sympatykom rugby emocji dostarczą z pewnością mecze Pucharu Sześciu Narodów.

PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa. Górnik Łęczna – KGHM Zagłębie Lubin, sobota, godz. 15.10, Canal+ Sport, Wisła Kraków – Korona Kielce, sobota, godz. 17.40, Legia Warszawa – Arka Gdynia, sobota, godz. 20.10, Canal+ Sport, Wisła Płock – Śląsk Wrocław, niedziela, godz. 15.10, Canal+ Sport, Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok, niedziela, godz. 17.35, Canal+.

Liga angielska, Arsenal Londyn – Hull City ARC, sobota, godz. 13.25, Canal+ Sport 2, Liverpool FC – Tottenham Hotspur, sobota, godz. 18.25, Canal+, Burnley FC – Chelsea Londyn, niedziela, godz. 14,25, Canal+, Swansea City – Leicester City, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport 2.
Liga niemiecka, FC Ingolstadt 04 – Bayern Monachium , sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Schalke 04 Gelsenkirchen – Hertha Berlin, sobota, godz. 18.30 , Eurosport 2, VfL Wolfsburg – 1899 Hoffenheim, niedziela, godz. 15.30, Eurosport 2, SC Freiburg – 1.FC Koeln, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.

Liga włoska, Fiorentina – Udinese, sobota, godz. 20.40, Eleven, Crotone – AS Roma, niedziela, godz. 12.25, Eleven Sports, Inter Mediolan – Empoli, niedziela, godz. 14.55, Eleven Sports, Cagliari – Juventus, niedziela, godz. 20.40, Eleven.
Liga francuska, EA Guingamp – Olympique Lyon, sobota, godz. 16.55, Eleven Sports.
Liga hiszpańska, Real Betis Sevilla – Valencia, sobota, godz. 12.55, Eleven, Alaves – FC Barcelona, sobota, godz. 16.10, Eleven, Athletic de Bilbao – Deportivo La Coruna, sobota, godz. 18,25, Eleven, Osasuna Pampeluna – Real Madryt, sobota, godz. 20.40, Eleven Sports, Villarreal – Malaga, niedziela, godz. 11.55, Eleven, Leganes – Sporting Gijon, niedziela, godz. 16.20, Eleven, Las Palmas – Sevilla niedziela, godz. 18.25, Eleven, Atletico Madryt – Celta Vigo, niedziela, godz. 20.40, Eleven Sports.

Liga holenderska, Feyenoord Rotterdam – FC Groningen, sobota, godz. 19.40, Polsat Sport Extra, Ajax Amsterdam – Sparta Rotterdam, niedziela, godz. 14.25, Polsat Sport News, PSV Eindhoven – FC Utrecht, niedziela, godz. 16.40, Polsat Sport Extra.

Liga austriacka, FC Admira Wacker Modling – Cashpoint CRs Altach, sobota, godz. 16, SportKlub, Red Bull Salzburg – SKN St Polten, sobota, godz. 18, SportKlub, SV Mattersburg – Puntigamer Sturm Graz, sobota, godz. 20.30, SportKlub, Austria Wiedeń – Rapid Wiedeń, niedziela, godz.16.30, SportKlub.

Liga belgijska, Anderlecht Bruksela – Zulte Waregem, niedziela, godz. 14.25, Eleven.

Liga brazylijska, Campeonato Paulista, mecz Ituano – Palmeiras, niedzirla, godz. 22.45, Ekeven Sports.

PIŁKA RĘCZNA
Liga Mistrzyń, FC Midtjylland – RK Krim Mercator, sobota, godz.15.25, nSport,
Liga Mistrzów, Telekom Veszprem – FC Barcelona Lassa, sobota, godz. 17.25, nSport, RK Celje Pivovarna Lasko – IFK Kristianstad, sobota, godz.18.55, Eleven Sports, Orlen Wisła Płock – SG Flensburg Handewitt, niedziela, godz.17.25, Eleven Sports oraz godz. 17.40, Canal+Sport.
PGNiG Superliga mężczyzn, Meble Wójcik Elbląg – Gwardia Opole, sobota, godz.19.15, nSport.

KOSZYKÓWKA
Liga NBA, Charlotte Hornets – Los Angeles Clippers, sobota, godz. 23, Canal+ Sport 2, Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors, sobota/niedziela, godz. 2.30, Canal+ Sport, New York Knicks – San Antonio Spurs, niedziela, godz. 21.30, Canal+ Sport 2.
Ekstraklasa mężczyzn, Miasto Szkła Krosno – Anwil Włocławek, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport.
Liga hiszpańska, Real Betis Energia Plus – Movistar Estudiantes, niedziela, godz. 12.30, SportKlub, Unicaja Malaga – Real Madryt, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.
Liga turecka, Besiktas Somo Japan – Stambuł BBK, sobota,, godz. 12, SportKlub.

SIATKÓWKA
Orlen Liga kobiet, Legionovia – Atom Trefl Sopot, sobota, godz. 20, Polsat Sport.
Plus Liga mężczyzn, Lotos Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport, Espadon Szczecin – Cuprum Lubin, niedziela, godz.14.45, Polsat Sport.
BIATHLON
MŚ w Hochfilzen, sprint mężczyzn, sobota, godz. 14.30, Eurosport 1 oraz godz. 14.35, Polsat Sport Extra, bieg na dochodzenie kobiet, niedziela, godz. 10, Eurosport 1 oraz godz. 10.20, Polsat Sport, bieg na dochodzenie mężczyzn, niedziela, godz. 14.30, Eurosport 1 oraz godz. 14.35, Polsat Sport Extra.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
MŚ w Sankt Moritz, zjazd mężczyzn, sobota, godz. 11.45, Eurosport 1 oraz godz. 12.05, TVP Sport, zjazd kobiet, niedziela, godz.11.30, Eurosport 1 oraz godz. 11.55, TVP Sport.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
MŚ w Gangneumg, 5000 m kobiet, sobota, godz. 9.45, TVP Sport, 1000 m mężczyzn, sobota, godz. 10.40, TVP Sport, 1000 m kobiet, sobota, godz. 11.35, TVP Sport, 10.000 m mężczyzn, sobota, godz. 13.45, TVP Sport, 1000 m kobiet i mężczyzn, sobota/niedziela, godz.0.00, TVP Sport, 1500 m kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 9.55, TVP Sport.

SKOKI NARCIARSKIE
PŚ w Sapporo, konkurs indywidualny, sobota, godz.8.30, TVP 1 oraz godz. 6.30, Eurosport 1, sobota/ niedziela, godz. 2, TVP 1.

SNOWBOARD
Zawody Pucharu Świata w Feldbergu, sobota, godz. 12, Eurosport 2, niedziela, godz. 12, Eurosport 2

NARCIARSTWO DOWOLNE
PŚ w Istre, sobota, godz. 10.30, Eurosport 2, niedziela, godz. 10.30, Eurosport 2.

SHOTR TRACK
PŚ w Mińsku, wyścigi finałowe ma 1500 m kobiet i mężczyzn, sobota, godz.14.20, TVP Sport, wyścigi półfinałowe sztafet kobiet i mężczyzn, sobota, godz. 15.10, TVP Sport, wyścigi półfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn. niedziela, godz.13.45, TVP Sport, wyścigi finałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 13.55, TVP Sport, wyścigi finałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 14.20, TVP Sport, wyścigi finałowe sztafet kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 15.05, TVP Sport.

BIEGI NARCIARSKIE
Ski Classics, bieg Toblach – Cortina d’Ampezzo, sobota, godz.9.20 oraz sobota, godz. 11.15. TVP Sport.

HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL, Montreal Canadiens – St Louis Blues, sobota/niedziela, godz. 1.05, TVP Sport, Minnesota Wild – Detroit Red Wings, niedziela, godz, 21, TVP Sport.
Turniej EHC w Katowicach, Polska – Włochy, sobota, godz. 18.05, TVP Sport.

LEKKA ATLETYKA
Halowy mityng Millrose Games w Nowym Jorku, sobota, godz. 22, TVP Sport.

JEŹDZIECTWO
Hongkong Masters, niedziela, godz. 8, Eurosport 1.

RUGBY
Puchar Sześciu Narodów, Włochy – Irlandia, sobota, godz. 15.25, Canal+ Sport 2, Walia – Anglia, sobota, godz. 17.45, Canal+ Sport 2, Francja – Szkocja, niedziela, godz. 19, Canal+ Sport 2 (retransmisja).

TENIS
Turniej ATP w Sofii, sobota, godz. 13, Eleven Sports.

GOLF
European Tour, Maybank Championship Malaysia, finał, sobota/niedziela, godz. 3.30, Canal+ Sport 2.

SNOOKER
Turniej World Grand Prix, półfinał, sobota, godz. 19.45, Eurosport 1, niedziela, godz. 13.30, Eurosport 2 (retransmisja), finał, niedziela, godz.14, Eurosport 2, godz.19.50, Eurosport 1.

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie