Sztangiści Budowlanych najlepsi na MP LZS w Siedlcach. Zawodnicy z Nowego Tomyśla zdobyli 13 medali

Bardzo liczna ekipa sztangistów z Nowego Tomyśla pokazała w Siedlcach świetne przygotowanie do sezonu Fot. Budowlani Nowy Tomyśl
W dniach 13-16 maja odbyły się mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Siedlcach. Klub LKS „Budowlani-Całus” reprezentowało 47 zawodników. Medale zdobyło 13 zawodników (3 złote, 3 srebrne i 7 brązowych).

Medale złote wywalczyli: Maciej Tomaszewski (kat. do 45 kg do lat 15), Adrian Krupa (kat. 61 kg do lat 15), Dawid Lisiak (kat. 73 kg do lat 15), srebrne: Daria Gruszkiewicz (kat. 71 kg do lat 17), Kacper Dziamski (kat. 89 kg do lat 17), Patryk Ruciak (kat. 96 kg do lat 15), a brązowe: Joanna Stryszak (kat. 55 kg do lat 15), Oliwia Nowak (kat. 71 kg do lat 15), Patrycja Górna (kat. 59 kg do lat 17), Paulina Michalska (kat. 64 kg do lat 17), Martyna Rosolska (kat. 71 kg do lat 17), Nikola Cebernik (kat. 76+ do lat 15) Julian Błaszczyk (kat. do 49 kg do lat 15).

Ponadto „Budowlani” zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej, a na swoim profilu facebookowym napisali: „Chcemy podziękować naszym wspaniałym Zawodnikom i Trenerom za świetne mistrzostwa i liczymy na jeszcze więcej podczas październikowych otwartych Mistrzostw Polski, które najprawdopodobniej odbędą się w Nowym Tomyślu”.