Tenis: Radwańska odpadła z Australian Open [ZDJĘCIA]

JAC
Agnieszka Radwańska zakończyła swoją przygodę podczas wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open na twardych kortach Melbourne Park (pula nagród 20 mln dolarów). W ćwierćfinale imprezy Polka przegrała z Chinką Na Li 5:7, 3:6.

Polska tenisistka od początku spotkania grała zachowawczo. Z kolei Chinka imponowała regularnością i pewnością siebie. Gra Radwańskiej w pierwszym secie nie wyglądała jeszcze tak źle, ale przegrała tę partię 5:7 po 66 minutach. Polka dobrze zaczęła drugiego seta, kiedy szybko wygrała dwa gemy i prowadziła 2:0. Niestety, potem było już coraz gorzej. Po 36 minutach przegrała 3:6 i odpadła z turnieju.

CZYTAJ:
Sport na GłosWielkopolski.pl

W 2013 roku Radwańska wygrała trzynaście kolejnych spotkań, ale przegrała czternasty mecz, który miał jej dać awans do półfinału Australian Open. Tak się nie stało i Polka pożegnała się z imprezą.