W trzeciej lidze Mariusz Bekas lepszy od Tomasza Bekasa.Kolejna strata punktów rezerw Kolejorza

Mariusz Bekas
Mariusz Bekas Dawid Stube
Po czterech kolejnych zwycięstwach w rozgrywkach trzeciej ligi, piłkarze Warty Poznań zostali zatrzymani w Środzie Wielkopolskiej. Sposób na drużynę trenera Tomasza Bekasa znalazł... jego brat Mariusz, który od niespełna tygodnia prowadzi zespół Polonii Środa Wielkopolska.

Polonia pokonała Wartę zdecydowanie 5:1 (3:0), prowadząc już nawet 5:0. Losy sobotniego meczu zostały rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, w której gospodarze strzelili trzy bramki.

Rezerwy Lecha Poznań tylko zremisowały w Tarnowie Podgórnym z Tarnovią 1:1, ale tak przerwały serię trzech porażek z rzędu.

Z pierwszego zwycięstwa w III lidze cieszą się piłkarze Victorii Września,którzy po dramatycznym spotkaniu wygrali u siebie z innym beniaminkiem Chełminianką Chełmno 3:2.

Liderem pozostała Centra Ostrów Wielkopolski po wyjazdowej wygranej z Unią Solec Kujawski 1:0

Polonia Środa Wielkopolska – Warta Poznań 5:1 (3:0)
Bramki:1:0 Szymon Grzelak (10), 2:0 Damian Buczma (24), 3:0 Krzysztof Bartoszak (41), 4:0 Krystian Pawlak (51), 5:0 Michał Stańczyk (59), 5:1 Krystian Łukaszyk (68).