Warta Poznań - Cracovia 0:1. Zieloni odpadli z Fortuna Pucharu Polski. Zobacz, jak ich oceniliśmy

Mateusz Kupczak 4Na początku meczu aktywny, ale potem zniknął nam z radarów. Ożywił się w końcówce, kiedy przyszło mu rozgrywać piłkę, ale bez wymiernych efektów.Mariusz Rybicki - 4Efektowny, ale nieefektywny. Próbował dryblować, ale zwykle tracił piłkę na drugim rywalu. W pierwszej połowie odnotowaliśmy jego jeden, ale bardzo niecelny strzał. Potem, w 43. min. wpadł w pole karne gości, zagrał pod bramkę Niemczyckiego, ale tam Mateusz Kuzimski nie trafił w piłkęŁukasz Trałka - 5Jak zwykle dawał drużynie spokój w środku pola. Nieźle egzekwował też stałe fragmenty gry. Szedł z powodu kontuzji, po interwencji w polu karnym, kiedy sędzia dopatrzył się jego faulu. VAR jednak słusznie anulował tę decyzję, ale lider Warty na plac gry już nie wrócił.Maciej Żurawski - 4Za jedną akcję, kiedy przedarł się środkiem pola, zasłużył na brawa. Zabrakło jednak wykończenia. Jak na ofensywnego pomocnika zbyt mało dawał drużynie. To był do tej pory jego najsłabszy mecz w Warcie.Michał Jakóbowski - 4Jak zwykle walczył bardzo ambitnie, ale znów w kilku sytuacjach brakowało mu zimnej krwi.Czytaj dalej-->Grzegorz Dembiński
Warcie Poznań nie udało się po 50 latach awansować do ćwierćfinału Pucharu Polski. Zieloni przegrali z obrońcą tego trofeum - Cracovią - 0:1. Jedynego gola zdobył Rivaldinho w 12. minucie. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań za spotkanie w 1/8 finału rozgrywek.