Warta Poznań - Puszcza Niepołomice 0:2. Wielkie rozczarowanie. Pierwsza połowa do zapomnienia. Zobacz oceny Zielonych!

Puszcza Niepołomice wygrała w Grodzisku swój pierwszy wyjazdowy mecz. Warta Poznań zawiodła. Zobacz oceny Zielonych -->Waldemar Wylegalski
Takiego wyniku Warty Poznań z beniaminkiem Puszczą Niepołomice nikt się nie spodziewał. Trzeba od razu dodać, że Zieloni przegrali 0:2 zasłużenie. Zostali kompletnie zaskoczeni na początku meczu przy stałych fragmentach i nie potrafili już odwrócić losów tej rozgrywki. Zobacz oceny piłkarzy Warty Poznań!

Warta Poznań kompletnie zawiodła w piątkowy wieczór i zasłużenie przegrała z beniaminkiem 0:2. Można było odnieść wrażenie, że Zieloni zostali w szatni, bo do utraty drugiego gola nie mieli nic do zaoferowania.

Popełniali szkolne błędy w obronie, które wykorzystali zdeterminowani i mający pomysł na ten mecz piłkarze Puszczy. Podobać się mogły ich schematy przy stałych fragmentach gry. Warta została kompletnie zaskoczona i łatwo straciła dwa gole.

Artur Craciun robił w polu karnym, to co chciał. Najpierw groźnie strzelił, potem asystował i w końcu sam trafił do siatki. I to wszystko, po zagraniach głową!

Po przerwie Zieloni zagrali znacznie lepiej. Przejęli inicjatywę, tworzyli sobie sytuacje bramkowe, ale strzelali zbyt słabo, by zmusić do kapitulacji bramkarza Puszczy.

Finisz był spóźniony, co nie zmienia faktu, że Warta w Grodzisku spisuje się bardzo słabo. Wygrała zaledwie jeden mecz pod koniec lipca z Górnikiem Zabrze. Beniaminek z Niepołomic przerwał serię Zielonych czterech meczów bez porażki i sam po raz pierwszy mógł cieszyć się z trzech punktów, po ośmiu spotkaniach bez zwycięstwa.